Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Lalunia chce do domku razem z Szołem :)
  2. Wspaniałe wieści, bądź szczęśliwa sunieczko :)
  3. Co tam u ciebie słychać Rymciu? Dzisiaj się dowiemy i mam nadzieję, że to będą dobre wieści
  4. Zaglądam do Farelka i trzymam kciuki za szczęśliwą i bezproblemową podróż po lepsze życie.
  5. Biedulek, trafi z ciepełka na beton :(
  6. Tak się cieszę, że Grom wychodzi na prostą.
  7. Patrzę i oczom nie wierzę, to jest ten przestraszony, nieadopcyjny, dziki Grom? :crazyeye: Jeszcze nie wiem ,co się wydarzyło, ale poczytam i się dowiem.
  8. Trzymam kciuki, żeby szybko znalazł się domek dla suńki
  9. Zaglądam w oczekiwaniu na wieści
  10. Zapytałam na wątku Szansy o leki przeciwbólowe po operacji i otrzymałam takie odpowiedzi: cyt. Napisała Tola: Szansa po operacji przebywała długi czas w klinice; myslę, ze zaraz po operacji brała leki, ale tutaj na watku nie była podawana jego nazwa... Napisała MaDi: Często po operacjach lekarze nie podają leków przeciwbólowych aby zwierze nie zaszkodziło sobie jeszcze bardziej np.obciążając świeżo zoperowaną kończynę.
  11. Tola, MaDi, bardzo Wam dziękuję za odpowiedź.
  12. Ok, to czekamy i kciuki zaciskamy.
  13. Dostałam z ogłoszenia ofertę pomocy w sterylizacji koteczek. Przesłałam do Klaudus_
  14. Pokaż się mały wszystkim A co u szczylka?
  15. Cały czas zaglądam i podczytuję, co u Farelka. Trzymaj się piesku i zdrowiej. Masz koło siebie wspaniałą cioteczkę, która nie da ci zrobić krzywdy.
  16. Moje sheltie tez teraz gubią podszerstek, żeby uniknąć śmiecenia wyczesuję wszystko co się da. To i tak martwy włos i musi spaść. Carmen już nie śpi pod chmurką więc tego zubożenia szaty nie odczuje ;)
  17. Dobrze, że jest lepiej, mniej boli Farcię i się goi. Trzymaj się Farciulka
  18. Mam wrażenie, że sunia nadawałaby się do psich sportów. Jak ona jest duża?
  19. Śliczna Lala :) na pewno szybko ktoś ją pokocha i przygarnie.
  20. Jaka szczęśliwa, radosna i piękna Szansunia. We własnym domku rozkwita :) Nie mogę znaleźć w wątku info, czy Szansa po zabiegu brała jakieś środki przeciwbólowe i ew. jakie. Może ktoś pamięta? Pytam, bo w podobnej sytuacji jest Farcia, sunia z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221557-Kaleka-Farcia-zbiera-na-operacj%C4%99-%C5%82apki./page26[/url]
  21. Myślę, że taki poczciwy staruszek zgodzi się z rezydentem :) ale i tak mocno trzymam kciuki
  22. Tak źle i tak nie dobrze. Tej łapinki nie powinna obciążać, bo nici z operacji. A ciągły ból też nie jest wskazany. Poszukam wątku Szansy, która miała taką samą operację przedniej łapki. Może się dowiemy jak sobie radzić w tej sytuacji. edit. tu wątek Szansy, biorę się za czytanie, może coś nt. nas interesujący znajdę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197458-Pom%C3%B3%C5%BC-kalekiej-suni-opu%C5%9Bcic-schron-Zbieramy-na-diagnostyk%C4%99-i-operacj%C4%99[/url] Szansa po operacji została umieszczona w małej klatce bez możliwości przemieszczania się, załatwiała się na podkłady. W opatrunku chodziła przez ok. 3 miesiące.
  23. Ja też trzymam mocno kciuki. A kiedy coś będzie wiadomo?
×
×
  • Create New...