Od wczoraj dogo było nie czynne.
Ogłoszenia robiłam wczoraj i odezwała się przez system jedna osoba, chętna adoptować Aparacika.
Przesłałam tą wiadomość na podanego do ogłoszeń maila.
Ogłoszenia Aparacika:
[url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35505/aparacik_-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu/[/url]
[url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22826/aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu[/url]
[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu,60429[/url]
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20766567_aparacik_malenki_rudy_kudlaczek.html[/url]
[url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu-W0QQAdIdZ361816487[/url]
[url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu/1870186[/url]
[url]http://krotoszyn.olx.pl/aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu-iid-327689083[/url]
[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Aparacik,-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu-id37970.html[/url]
[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50885,Lw==.html[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu-IDQQtn.html[/url]