Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Starość nie radość. Dobrze, że chociaż ze zdrowiem nie jest tragicznie i jest szansa na wyzdrowienie. Trzymaj się maluszku.
  2. Śliczna sunieczka :)
  3. Wspaniała wiadomość, bądź szczęśliwy psiaczku :)
  4. Czyli dziadeczek ma na imię Pikolinek? Niech przynajmniej ma imię. Czekam na wieści od weta.
  5. Kochane, biedne maleństwo. Trzymam za zdrówko, z nerkami nie ma żartów.
  6. Czytam i oczom nie wierzę. Biedny Grom, przeszedł swoje, ale już wychodzi na prostą. W ciągu najbliższych dni postaram się zrobić jakiś bazarek, moze kilka groszy wpadnie.
  7. Śliczny psiaczek i młody a to zwiększa szansę na szybką adopcję :)
  8. Super, że domek się szykuje :) Trzymam mocno kciuki.
  9. Jestem na zaproszenie Ewelinaaa. Biedactwo porzucone, wierzę, że jego los jeszcze się odmieni i znajdzie kochający dom.
  10. Prześliczny i jaki strasznie biedny psiaczek :-( Czy mnie się zdaje, czy sierść w okolicach zadu jest innego koloru? Widać to na zdjęciach na na filmiku. Może w tych okolicach doznał urazu. Trzymam mocno kciuki za zdrówko pieska.
  11. I jakie są wyniki tarczycy? Czy ktoś dzwoni z ogłoszenia?
  12. Bazarek dla Śnieżka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224602-Dla-zdrowia-i-urody-gratis-bazarek-dla-%C5%9Anie%C5%BCka-psa-uwiezionego-w-szczerym-polu?p=18826334#post18826334[/url] zapraszam wszystkie cioteczki na zakupy i do podnoszenia bazarku
  13. Na pewno znajdzie się kochający domek dla Aparacika, oby jak najszybciej, żeby niuniuś nie przeżywał bardzo następnej zmiany w zyciu.
  14. Czekamy na jakieś super wieści ;) Na bazarku z nasionkami udało się zebrać [B]133,80 zł[/B]. + [B]20 zł[/B]. od Rudzia-Bianca = razem dla Aparacika jest [B]153,80 zł.[/B]
  15. Trzymam kciuki, żeby się udało szybko załatwić wizytę u neurologa i mam nadzieje, że on Rymkowi pomoże.
  16. Domek dla Aparacika się szykuje? Trzymam kciuki.
  17. Od wczoraj dogo było nie czynne. Ogłoszenia robiłam wczoraj i odezwała się przez system jedna osoba, chętna adoptować Aparacika. Przesłałam tą wiadomość na podanego do ogłoszeń maila. Ogłoszenia Aparacika: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35505/aparacik_-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22826/aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu,60429[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20766567_aparacik_malenki_rudy_kudlaczek.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu-W0QQAdIdZ361816487[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu/1870186[/url] [url]http://krotoszyn.olx.pl/aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu-iid-327689083[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Aparacik,-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu-id37970.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50885,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/aparacik-malenki-rudy-kudlaczek-poszukuje-domu-IDQQtn.html[/url]
  18. Dobrze, że więcej chodzi, ale widać ,że słabiutki. Trzymaj się Farelku.
  19. Prześliczny psiaczek, on cały czas w tej klateczce siedzi?
  20. [quote name='Tola']Troche mnie nie było na dogo - a gdzie jest teraz Aparacik?[/QUOTE] W schronisku, niestety.
×
×
  • Create New...