Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To czekamy, co powie dr Orzeł. zolziatko, dziękuję ,ze pomagasz Lizuni
  2. Smutne to wszystko, bardzo smutne. Ludzie nie potrafią współistnieć z żadnym innym gatunkiem, ze sobą też nie bardzo :( Ergo na pewno znajdzie ten wymarzony przez nas domek :)
  3. Dobre wieści, widać, że Parysek bardzo lubi dzieci. Trzymam kciuki, żeby chłopiec szybko stał się dla Paryska centrum świata.
  4. Piękna suczka, widać, że zadbana. Nie ma nikogo z rodziny kto chciałby i mógłby zaopiekować się sunią? Czy jest wysterylizowana, szkoda byłoby, żeby ktoś ją przygarną tylko po to żeby rodziła ładne szczeniaki. Koniecznie trzeba jej zrobić ogłoszenia w necie. Jeśli sama nie dasz rady to na bazarku można wykupić, za niewielkie pieniądze, pakieciki ogłoszeń. W ogłoszeniach trzeba będzie podać jak najwięcej danych o suni tj. jej stosunek do ludzi w tym dzieci, innych zwierząt: psów i kotów. Im więcej info tym lepiej. edit.: poczytaj wątki, może sunia nadaje się do któregoś domku: http://www.dogomania.com/forum/forum/73-przygarne-psa/
  5. Połowa sukcesu to to, że Pani zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje. Z sms-a wynika, że Parysek śpi w domu, a to pozwoli mu szybciej zaakceptować nowy dom jako swój. Trzyma się Pani i towarzyszy jej, a to też jest dobry prognostyk. Będzie dobrze, trzymam kciuki.
  6. Po co sobie ugniatać brzuszek, może nawet pełny ;) Zula odżywa i mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.
  7. Cudne wieści. Kochane koteczki. Nie pisałam o tym, ale bałam się, czy czasem kocice nie zechcą pobić "intruza". Udało się i bardzo, bardzo się cieszę :) Bądź szczęśliwa maleńka a cała reszta się ułoży :)
  8. Do każdego programu są wtyczki i czasem któraś się zepsuje. Ale jeśli ten komunikat pojawia Ci się tylko kiedy jesteś na dogo, to się nie przejmuj. Każdy z nas "doświadcza" jakiś "siupów" na tej nowej dogomanii. Zauważyłam, że wcześniej czy później wszystko się zmienia. Jak napisała chyba jolantina, przechodzą na innych ;)
  9. Dobrze, że chociaż ataki ustąpiły. Bardzo, ale to bardzo żal mi tej sunieczki.
  10. A jak się czuje Liza? Wyciszyła się?
  11. O rety! Mam nadzieję, że ludzie nie zrażą się początkowymi trudnościami i potrafią go zainteresować na tyle, żeby przestał myśleć o tym wielkim wydarzeniu w swoim życiu. Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację.
  12. Dogo nas zaskakuje coraz to nowymi "udogodnieniami" i nie mają one nic wspólnego z umiejętnościami użytkowników. Tak, że pozostaje nam tylko przeczekać, bo nic innego nie możemy zrobić :) Chyba wiosna idzie dużymi krokami, moje zwierzaki też zaczęły linieć na potęgę. Ciekawe czy Ergo daje się szczotkować?
  13. Waleriany nie próbowałam, może trzeba będzie :) Przy kroplach trzeba zachować odstęp minimum 4 tyg., czyli 6-8 tyg. działa prep.,piszę o fiprex-ie którego stosowałam i byłam zadowolona.
  14. Elisabeta, Isadora7, bardzo Wam dziękuję za linki do zdjęć :) Ewo, a może warto przekopiować te linki na początek, będzie łatwiej znaleźć no i skoro są zdjęcia może chociaż jedno w pierwszym poście by się zmieściło.
  15. Podniosę wątek Adaśka, może ktoś zajrzy i przygarnie.
  16. Ewo, spróbuj wtedy kliknąć "więcej opcji odpisywania" Mnie też tak się robi co trzecią odpowiedź.
  17. Zdjęcia chyba można wysłać, w razie gdyby były potrzebne, zawsze można odebrać.
  18. Cieszę się Alfred zdrowy no i trzymam kciuki za Saszkę, żeby wreszcie te dziąsła przestały jej dokuczać. Słyszałam o tych obrożach, że są dobre. jednak osobiście wolę kropelki z racji bezpieczeństwa. Psy bawiąc się podgryzają się wzajemnie w okolicach szyi i karku, Przyjmowanie doustnie tych prep. którymi jest nasączona obroża grozi zatruciem. Więc gdzie jest jeden pies, ew. psy stateczne, które się nie bawią to ok. Nic nie wiem jak wpływa ta obroża na małe psy. Jakiś czas temu znalazłam przepis na naturalny prep. przeciw pchłom i kleszczom. Z tego co pamiętam, był skuteczny jednak wadą było to, że bardzo wysuszał sierść bo był na bazie octu. Na obecną chwilę nie mogę znaleźć tego przepisu, ale na spokojnie poszukam. Kocimiętka nie działa zupełnie na moje koty, mają ją w głębokim poważaniu. Ale jeśli komary wypłaszają to muszę ją przesadzić w odpowiednie miejsce ;)
  19. Czy linka do albumu Polci można prosić?
  20. Wspaniała wiadomość :) Zaciskam kciuki za szybką aklimatyzację w nowym domku.
  21. Moje na pewno nie ;) edit. Robiłam ogłoszenia koteczce i stwierdziłam ,że na niektórych portalach zniknęły w ogłoszeniach zdjęcia Polci. Nie mam z czego uzupełnić. Czy Polcia ma jakiś album z którego można by skorzystać?
  22. Widziałam ten filmik, wyraźnie kot wystąpił w obronie dziecka :) Ale ten o którym wcześniej napisałam nie musiał nikogo bronić, chociaż nie wiadomo, czy nie wydarzyło się coś w jego życiu, że tak się zachowywał.
  23. Zaglądam do Lizy, biedna maleńka :(
×
×
  • Create New...