-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To czekamy, co powie dr Orzeł. zolziatko, dziękuję ,ze pomagasz Lizuni -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Poli, -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści, widać, że Parysek bardzo lubi dzieci. Trzymam kciuki, żeby chłopiec szybko stał się dla Paryska centrum świata. -
Oddam za darmo Dużą Sunię - sprawa bardzo pilna. Zarzyj tu proszę.
terra replied to Nika21's topic in Już w nowym domu
Piękna suczka, widać, że zadbana. Nie ma nikogo z rodziny kto chciałby i mógłby zaopiekować się sunią? Czy jest wysterylizowana, szkoda byłoby, żeby ktoś ją przygarną tylko po to żeby rodziła ładne szczeniaki. Koniecznie trzeba jej zrobić ogłoszenia w necie. Jeśli sama nie dasz rady to na bazarku można wykupić, za niewielkie pieniądze, pakieciki ogłoszeń. W ogłoszeniach trzeba będzie podać jak najwięcej danych o suni tj. jej stosunek do ludzi w tym dzieci, innych zwierząt: psów i kotów. Im więcej info tym lepiej. edit.: poczytaj wątki, może sunia nadaje się do któregoś domku: http://www.dogomania.com/forum/forum/73-przygarne-psa/ -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Połowa sukcesu to to, że Pani zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje. Z sms-a wynika, że Parysek śpi w domu, a to pozwoli mu szybciej zaakceptować nowy dom jako swój. Trzyma się Pani i towarzyszy jej, a to też jest dobry prognostyk. Będzie dobrze, trzymam kciuki. -
Po co sobie ugniatać brzuszek, może nawet pełny ;) Zula odżywa i mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.
-
Dwie sunie z Barchaczowa już szczęśliwe w swoich domkach :)
terra replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści. Kochane koteczki. Nie pisałam o tym, ale bałam się, czy czasem kocice nie zechcą pobić "intruza". Udało się i bardzo, bardzo się cieszę :) Bądź szczęśliwa maleńka a cała reszta się ułoży :) -
Do każdego programu są wtyczki i czasem któraś się zepsuje. Ale jeśli ten komunikat pojawia Ci się tylko kiedy jesteś na dogo, to się nie przejmuj. Każdy z nas "doświadcza" jakiś "siupów" na tej nowej dogomanii. Zauważyłam, że wcześniej czy później wszystko się zmienia. Jak napisała chyba jolantina, przechodzą na innych ;)
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, że chociaż ataki ustąpiły. Bardzo, ale to bardzo żal mi tej sunieczki. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jak się czuje Liza? Wyciszyła się? -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
O rety! Mam nadzieję, że ludzie nie zrażą się początkowymi trudnościami i potrafią go zainteresować na tyle, żeby przestał myśleć o tym wielkim wydarzeniu w swoim życiu. Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację. -
Dogo nas zaskakuje coraz to nowymi "udogodnieniami" i nie mają one nic wspólnego z umiejętnościami użytkowników. Tak, że pozostaje nam tylko przeczekać, bo nic innego nie możemy zrobić :) Chyba wiosna idzie dużymi krokami, moje zwierzaki też zaczęły linieć na potęgę. Ciekawe czy Ergo daje się szczotkować?
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Waleriany nie próbowałam, może trzeba będzie :) Przy kroplach trzeba zachować odstęp minimum 4 tyg., czyli 6-8 tyg. działa prep.,piszę o fiprex-ie którego stosowałam i byłam zadowolona. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Elisabeta, Isadora7, bardzo Wam dziękuję za linki do zdjęć :) Ewo, a może warto przekopiować te linki na początek, będzie łatwiej znaleźć no i skoro są zdjęcia może chociaż jedno w pierwszym poście by się zmieściło. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podniosę wątek Adaśka, może ktoś zajrzy i przygarnie. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjęcia chyba można wysłać, w razie gdyby były potrzebne, zawsze można odebrać. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Cieszę się Alfred zdrowy no i trzymam kciuki za Saszkę, żeby wreszcie te dziąsła przestały jej dokuczać. Słyszałam o tych obrożach, że są dobre. jednak osobiście wolę kropelki z racji bezpieczeństwa. Psy bawiąc się podgryzają się wzajemnie w okolicach szyi i karku, Przyjmowanie doustnie tych prep. którymi jest nasączona obroża grozi zatruciem. Więc gdzie jest jeden pies, ew. psy stateczne, które się nie bawią to ok. Nic nie wiem jak wpływa ta obroża na małe psy. Jakiś czas temu znalazłam przepis na naturalny prep. przeciw pchłom i kleszczom. Z tego co pamiętam, był skuteczny jednak wadą było to, że bardzo wysuszał sierść bo był na bazie octu. Na obecną chwilę nie mogę znaleźć tego przepisu, ale na spokojnie poszukam. Kocimiętka nie działa zupełnie na moje koty, mają ją w głębokim poważaniu. Ale jeśli komary wypłaszają to muszę ją przesadzić w odpowiednie miejsce ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Czy linka do albumu Polci można prosić? -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość :) Zaciskam kciuki za szybką aklimatyzację w nowym domku. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Moje na pewno nie ;) edit. Robiłam ogłoszenia koteczce i stwierdziłam ,że na niektórych portalach zniknęły w ogłoszeniach zdjęcia Polci. Nie mam z czego uzupełnić. Czy Polcia ma jakiś album z którego można by skorzystać? -
Ogłoszę Limonkę.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Widziałam ten filmik, wyraźnie kot wystąpił w obronie dziecka :) Ale ten o którym wcześniej napisałam nie musiał nikogo bronić, chociaż nie wiadomo, czy nie wydarzyło się coś w jego życiu, że tak się zachowywał. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Lizy, biedna maleńka :(