-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Wobec braku odpowiedzi od Olka1912, rozliczam bazarek bez finalizacji tego zakupu. Na bazarku udało się zebrać 176,10 zł. i dla każdego pieska jest po 58,70 zł. Ewo, proszę o dane do przelewu, bo gdzieś mi zniknęły. -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wobec braku odpowiedzi od Olka1912, rozliczam bazarek bez finalizacji tego zakupu. Na bazarku udało się zebrać 176,10 zł. i dla każdego pieska jest po 58,70 zł. Powyższą kwotę przeleję na konto Murki, jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wobec braku odpowiedzi od Olka1912, rozliczam bazarek bez finalizacji tego zakupu. Na bazarku udało się zebrać 176,10 zł. i dla każdego pieska jest po 58,70 zł. Powyższą kwotę przeleję na konto Murki, jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Poli, teraz rzadziej, póki co walczę z chorobą. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ty niedobry, ała zrobiłeś króliczkowi :( Już nie pamiętam jaki to był preparat, ale jak przyjechała do mnie Mell ['] miała dziąsła w tragicznym stanie i leczyłam jej nacierając orozyme (to na kamień) i czymś psikałam na dziąsła (tego nazwy nie pamiętam). Mam nadzieję, że tym razem wyleczą się Saszce te dziąsła. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie pozostaje nic innego jak czekać na wyniki prześwietlenia i trzymać kciuki za Lizunię. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ten RTG będzie można zrobić na miejscu, czy trzeba jechać gdzieś dalej? Czy p. Neurolog mówiła coś nt. związku braku zachowania czystości z chorobą? W sumie te wieści są pocieszające, oby nic się w główce nie działo. Oby do wiosny. edit. Dopiero doczytałam o sugestii weta. Czy p.Neurolog tez ma takie zdanie? -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Lizy. Czy znacie kogoś z Wrocławia, kto mógłby poświęcić trochę czasu na rozmowę z lekarzem? -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też uważam, że niezależnie kto by to miał być, powinien ocenić aktualną sytuację. A może trzeba byłoby zapłacić p. neurolog prowadzącej Lizę , za konsultację np. tel.? -
Dwie sunie z Barchaczowa już szczęśliwe w swoich domkach :)
terra replied to handzia's topic in Już w nowym domu
To dobrze, że wszystko w porządku u sunieczki. I tak trzymaj maleńka. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zajrzała tutaj mar.gajko. Może ona nam pomoże w kwestii neurologa z Krk? -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ten Lublin odpada ze względu na brak specjalisty? Jest jeszcze Rzeszów w mniej więcej w tej samej odległości od Murki co Lublin. Czy ktoś wie, może tam jest dobry neurolog? Co do Krk mogę zapytać na wątku ali, link podałam wcześniej. Może udałoby nam się uzbierać pieniążki na wizytę i badania oraz podróż. Szkoda suńki, strasznie się męczy. -
Słodziak i tyle :)
-
Dwie sunie z Barchaczowa już szczęśliwe w swoich domkach :)
terra replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Biedulka malutka, trzymam za nią kciuki. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
A jednak coś już jest w necie o tym pasożycie. Po wpisaniu do wyszukiwarki pasożyt Linguatula to i owo się wyświetla, m.in.: http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=94&t=12358&sid=54e46856fc6d8d103a0a0f22cbb2cddb Maciek, wiesz jak to jest, jedna pani drugiej pani.... ;) Powyższy link dot. przytoczonego przeze mnie wcześniej artykułu. -
Prześliczne kociaki, Też pomogę w ogłoszeniach.
-
Dwie sunie z Barchaczowa już szczęśliwe w swoich domkach :)
terra replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Ale cudeńka :) Myślę ,że szybko ktoś się zakocha. Pomogę w ogłoszeniach , ale na raty ,bo opiekuję się wnuczkiem. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Też używam kropelek, bo moje psy się bawią razem, podgryzają i wtedy obroża jest niebezpieczna. W ubiegłym sezonie stosowałam fiprodog a wcześniej fiprex. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nie stosuję obróżek przeciw pasożytom, więc trudno mi się wypowiadać. Teoretycznie powinno się co jakiś czas zmieniać środek aby był skuteczny. -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nic nie wyszło i tym razem. Ale się uda, na pewno. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam i już nie wiem co poradzić :( Chyba tylko konsultację u neurologa w Krk. Wiem: daleko, kosztuje ale może chociaż coś by podpowiedział? Bardzo podobną sytuację ma ala z wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/126247-potrzebna-pomoc-ala-pomaga%C5%82a-zawsze-teraz-czas-na-nas/ Może wymiana doświadczeń coś by pomogła?