Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych !
  2. Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych !
  3. Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych !
  4. Lusi już w dt. Na info i prośbę o sprawdzenie, czy sunia tam jest, użytkowniczka forum sheltie pojechała sprawdzić i wróciła do domu z psem :) Teraz szukamy domu. Tu wydarzenie na fb: https://www.facebook...63605247129582/
  5. Lusi już w dt. Na info i prośbę o sprawdzenie, czy sunia tam jest, użytkowniczka forum sheltie pojechała sprawdzić i wróciła do domu z psem :) Tu wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/463605247129582/
  6. Tak trzymaj Misiaczku i będzie dobrze.
  7. No co, cieplutko, mięciutko, wybór jest oczywisty :)
  8. Śliczne te koty, aż dziw, że nikt do tej pory nie dał im domku. Długowłose i whiskasy mają powodzenie.
  9. Światełko w tunelu. Czekamy na wieści.
  10. No nieźle, grunt żeby się zgadzało na papierze. Była interwencja = skuteczna. Reszta nie jest ważna. Szkoda słów. Ergo przydałby się już własny człowiek.
  11. Dziękuję za potwierdzenie wpłaty :) Nieustająco zdrowia życzę.
  12. Murko, czy moje 6 zł. też już wpłynęło? Wiem, to niewiele, ale i tak muszę rozliczyć. Jeśli przenosiny służą Lizie, to super. Może ona też jest trochę spokojniejsza.
  13. :( Biedne psiątka, do tego zdolny jest tylko człowiek :(
  14. Ewo, zdrowiej kochana! Polcia i my czekamy :)
  15. Może jeszcze się odezwą. :(
  16. Bardzo się cieszę, że Kawusia już w domku. Za Limonkę nadal trzymam. Szramkę i Krówkę już ogłaszać? Gdzie się człowiek nie obróci tam jakaś tragedia :( Ze zdjęciami niestety nie pomogę.
  17. Czasem cuda się zdarzają. Weszłam na stronę schroniska, piszą ,że przyjęta w 2013 r., taka staruszka tam siedzi :( Kurcze, może odpiszą. Sprawdziłam w google, te Bagienice są ok. 56 km od Olsztyna, trochę bliżej Giżycko ale nikt z tych stron do głowy mi nie przychodzi, kto mógłby tam zajrzeć. Piszą, że odbywają się spacery, to może mają wolontariuszy?
  18. Zaciskam kciuki, żeby Limonce się udało i domek okazał się jej wart.
  19. Wpłynęła zaległa wpłata od Olka1912, dla Lizy jest 3 zł. + część Parysa 3 zł., razem 6 zł. , które przelewam na konto podane hoteliku u Murki. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: http://www.dogomania.com/forum/topic/145455-zako%C5%84czony-ci%C5%9Bnieniomierzherbatalusterkosp%C3%B3dnice-i-ingratis-dla-lizypoli-i-parysa-do-2002g20/page-9
  20. Wpłynęła zaległa wpłata od Olka1912, dla Poli jest 3 zł., które przelewam na konto podane przez Eva2406 Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: http://www.dogomania.com/forum/topic/145455-zako%C5%84czony-ci%C5%9Bnieniomierzherbatalusterkosp%C3%B3dnice-i-ingratis-dla-lizypoli-i-parysa-do-2002g20/page-9
  21. To teraz czekamy na obiecane zdjęcia. :)
  22. Schronisko Bagienice/Mrągowo Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Mój Dom” Bagienice Małe 45A 11-700 Mrągowo tel. (89)7412854 kom. 604 205 921 [email protected] Suczka w typie sheltie/collie od dwóch lat w schronie. imię LUSI Data przyjęcia do schroniska 23.05.2013 Płeć suka Rasa mieszaniec Data urodzenia - 2001 Wielkość średni Kartoteka S 31 Opis psa: Miła spokojna starsza suka bardzo łagodna i spokojna.
  23. Patrząc na kafelki, to sunia wydaje mi się jest wielkości wyrośniętego szetlanda. Jak coś będzie wiadomo, wstawię ją też na forum sheltie.
×
×
  • Create New...