-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Na stronie schroniska w Bagienicach (warmińsko-mazurskie), znalazłam taką sunię. http://foto-slub.home.pl/autoinstalator/wordpress1/?page_id=11 Imię Ami Data przyjęcia do schroniska 05.02.2015r. Płeć suka Rasa amstaf Data urodzenia 2009 Wielkość średni Kartoteka P 199 Opis psa : Sympatyczna, lubi zabawę, towarzystwo ludzi. Toleruje inne psy.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Co tam nowego słychać u Was? Oprócz tego, że zapewne Bajutkowi odpadły różowe uszy ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Miałam wykupić ogłoszenia dla Poli, ale nie mam nowego tekstu. Może wspólnym i siłami coś stworzymy? Domki znajdują stare, chore, problematyczna pieski, nie widzę powodu, żeby i Polcia nie znalazła. -
Proponuję nowe ogłoszenia z nowym tekstem i nowymi zdjęciami. Czasem pomaga taki odświeżenie.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Wzruszające, może taki przykład wzruszy serca jeszcze wielu innych. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Fakt, nieustająco :) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za Zulkę. -
Zaciskam kciuki. Będzie dobrze.
-
Nauka czystości, odgrodzona przestrzeń nie mogmogła :(
terra replied to galazka's topic in Nauka czystosci
Nie załamuj się, trzeba popracować nad psiaczkiem i na pewno się nauczy. Jeśli dobrze zrozumiałam, wydzieliłaś psu przestrzeń w którym jest jego legowisko? Na podłodze w tym wydzielonym miejscu, ale nie na legowisku, połóż gazetę i zachęcaj do załatwiania się na nią. Pochwal, jeśli sam to zrobi. Jak już załapie, że tak trzeba, przesuwaj gazetę w stronę drzwi, by w końcu wziąć ją, najlepiej posikaną na dwór i położyć w odpowiednim do tego miejscu. Piesek powinien szybko załapać o co chodzi. Oczywiście nie w jeden dzień, bo niestety nawyki już ma. I za dobre zachowanie chwal, chwal, chwal...Powodzenia. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Już trzy lata... jak ten czas leci. -
Bardzo się cieszę, ze Homerek prawie jedną nogą w domku. Nawet dobrze, że Państwo mieli niesfornego jamniczka, bo jeśli Homerkowi zdarzy się jakaś wpadka wychowawcza, to nie będzie tak mocno bolało ;)
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli operacja byłaby 25 lub 2.05 ? Nie w ostatni weekend maja jak mówił Dr Orzeł? -
Zapraszam na bazarek z roślinami ogrodowymi i domowymi z którego dochód jest przeznaczony na operację Lizy z padaczką. http://www.dogomania.com/forum/topic/146636-kwiaty-ogrodowe-i-domowe-na-operacj%C4%99-g%C5%82owy-lizy-z-padaczk%C4%85/
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek dla Lizy, proszę też o pomoc w podnoszeniu: http://www.dogomania.com/forum/topic/146636-kwiaty-ogrodowe-i-domowe-na-operacj%C4%99-g%C5%82owy-lizy-z-padaczk%C4%85/?p=16182973 -
Zulcia malutka a Homerek to taki okruszek :)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Tak, kolejna zmiana może być dla suńki wielką traumą. -
Czy ten piesek dalej szuka domu? Domek szuka terierka do adopcji: http://www.dogomania.com/forum/topic/146587-damy-kochaj%C4%85cy-dom-terierowi-foksterierowi-krak%C3%B3w/
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No to super :) Polcia w górę, po domek :) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To co, jest decyzja, że Lublin? Bo wydaje mi się, że należałoby "zaklepać" u Dra Orła ten majowy termin, wiadomo, że po tomografii będzie decyzja ostateczna. Murko, Ty pojedziesz z Lizą na badanie? Ktoś też musi zamówić termin badania. -
Cudny ten Paseczek, pyzy ma jak brytyjczyk a to umaszczenie marmurkowe, rzeczywiście jest takie whiskasowe? Może zamienię ogłoszenia Limonki na Krówkę, nazwę ją Chanel, chyba, że ktoś ma inną propozycję. Pasek byłby Armainm ;)
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jelena Muklanowiczówna, nikt nie napisał złego słowa nt. dra Orła, wręcz przeciwnie, osoby znające go, określały jako szansę dla Lizy. Jego osoba pojawiła się na wątku ok. miesiąc temu na okoliczność obejrzenia rtg głowy Lizy, radą co robić i z cichą nadzieją na podjęcie się operacji. I tak się stało. To sam dr Orzeł zaproponował wykonanie badań w Lublinie (osobiście dzwonił do lekarza z Lublina, który tomografię miałby wykonać) i dwóch lekarzy miałoby operować Lizkę w tym Dr Orzeł z Krakowa (drugiego nazwiska lekarza z Lublina nie pamiętam). Masz wiele racji, że długa podróż Lizy mogłaby się różnie zakończyć, ale też rozumiem wątpliwości tych, którzy obawiają się takiej operacji . Dlatego dyskutujemy, każdy głos i rada w tej sprawie jest potrzebna. Ale decyzję musimy podjąć w miarę szybko. Z tego co pamiętam, tomografia zamówiona na ostatni weekend miesiąca (?)