Jump to content
Dogomania

Czekunia

Members
  • Posts

    1538
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Czekunia

  1. Jak tylko przeczytałam "wymagania", od razu na myśl przyszedł mi pudel :megagrin: .
  2. Bzdura, totalna bzdura. Celowo wprowadzasz ludzi w błąd, żeby od Ciebie kupowali wersje ocynkowane? Miałam dwa kagańce pokryte gumoplastikiem i w obydwu mogłam bez problemu dogiąć boki tak, żeby pasowały do pyska.
  3. Jak za taką cenę to nie ma co narzekać, są naprawdę nieźle zrobione. Wzięłam je również głównie z myślą o spacerach jesienno-zimowych, podczas których moim nieodłącznym towarzyszem jest latarka :p, przynajmniej będzie psy widać. Rozważałam norwegi, ale jednak ta wersja wygrała, w norwegach odstraszała mnie rączka, a te z kolei jakoś wybitnie się nie przekręcają. Na zdjęciach są dopasowane "na gorąco", muszę je na spokojnie wyregulować i będzie ok :). Przednia obręcz jest faktycznie ciut luźna w przypadku Zary (ale nie jakoś mocno), ale u Sajana, który jak na tą wagę ma sporą klatę, leży ok.
  4. No to mam moje zamówienie z NaszeZoo :) doszło błyskawicznie bez jakichkolwiek problemów. Z rozmiarem szelek też trafiłam :) Zdjęcia kiepskie, bo robione w pośpiechu telefonem :).
  5. Ręce opadają... Może jak kiedyś, udając, że sprzątasz po swoim psie, stracisz równowagę i zanurkujesz twarzą w gówno, to zmądrzejesz i zaczniesz robić użytek z woreczków...
  6. Jak narazie NaszeZoo godne polecenia :) wysłałam zapytanie o czas realizacji i odpowiedź dostałam błyskawicznie: jutro wysyłają przesyłkę, więc w poniedziałek będę ją mieć u siebie :). Myślę, że gdyby miały być jakieś problemy to już by były :P.
  7. Ja zamowienie złożyłam wczoraj wieczorem, dzisiaj już jest w trakcie kompletowania, także też myślę, że problemów nie będzie :).
  8. Wzięłam za pobraniem, więc powinni się sprężyć :)
  9. Raz kozie śmierć :D zamówiłam zielono-czarne dla Zarki i pomarańczowo-czarne dla Sajana :P - tym razem z NaszeZoo, bo mają taniej niż Fera.
  10. Dzięki :) czyli M-L i L powinno być ok.
  11. Naklejka, jaki rozmiar ma Arnik? Ja już zgłupiałam... Zara tuż za łapami ma ok. 67cm, Sajan ok. 75. Kontaktowałam się na Fb z Ferą i wg nich powinno się dobrać takie szelki, żeby obwód znalazł się mniej więcej pośrodku regulacji, czyli dla Zary wypadłoby M-L, dla Sajana L, ale boję się, żeby tylna obręcz nie znalazła się zbyt blisko łokci.
  12. Czy ktoś mógłby wrzucić zdjęcia swojego psiaka w szelkach Trixie Fusion (chodzi mi o norwegi). Czas coś zamówić, ale nie wiem, na którą wersję się zdecydować, bo rączka w norwegach jakoś mnie odstrasza...
  13. Mam dokładnie to samo... Ni huhu nie mogę się wylogować...
  14. Przepraszam za pusty post, ale nie ogarniam nowej dogomanii...
  15. [quote name='Naklejka']Za dużo narzekasz na te swoje kundle ;) Z kim to semi? Też kce :placz:[/QUOTE] Odezwała się Ta, co nie narzeka:evil_lol:...
  16. [quote name='Rinuś']No ja je zamówiłam dla Brutusa, bo Salma sobie przywłaszczyła jego poprzednie legowisko, ale oczywiście ona MUSI się do niego przytulić i czasem do niego wchodzi i śpi z nim na tym jednym :) no cordura robi hałas niestety...[/QUOTE] Co Wy z tym hałasem:evil_lol: Ja mam kodurę już kilka lat i wcale mi nie przeszkadza, a tym bardziej nie budzi w nocy:eviltong:, choć nie należę do osób, które mają głęboki sen. Sajan ma pościelony kocyk i jest git:).
  17. O dokładnie! Na moich kanapach też najbardziej oblegane są te końce, w których znajdzie się jakaś poducha:evil_lol:, a jak już raz zajmie się miejsce to lepiej nie wstawać, bo na bank zostanie ono szybciutko zajęte:eviltong:. Ewentualnie, jeśli nie ma w zasięgu łapy poduszki, można znaleźć pańciowego ciucha i na nim się uwalić.
  18. [quote name='Vailet']Mam prośbę do osob posiadajacych kaganiec chopo husky/dalmatynczyk pies, najlepiej pro, wstawilibyscie tu jego zdjecie na psie?[/QUOTE] Wieczorem mogę wrzucić Chopo pro, ale suka:)
  19. Nie chcę być złośliwa, ale w takim razie ile waży ten buldożek francuski, że potrafi przeciągnąć faceta 90kg:crazyeye:?
  20. [quote name='Aga*Lis']U nas jest wszystko w porządku, tylko nitki ze smyczy wychodzą. ;) Dopiero teraz zauważyłam, że na Lisa pasowałoby S-M (12mm). :roll:[/QUOTE] Moim zdaniem ta 12mm jest taka jakby... sflaczała:diabloti: . Jeśli mi się uda to zrobię zdjęcie i wrzucę, choć ono i tak chyba nie odda w 100% tego jak obroża wygląda w rzeczywistości.
  21. [quote name='Aga*Lis']Dobra, zamawiam tą [COLOR=#000000]zielono-pomarańczową cavo. [/COLOR]:loveu:[/QUOTE] Jeśli mogę coś podpowiedzieć apropos Cavo... Mam dwie o średnicy 18mm dla mojego psa i dwie o średnicy 12mm dla suki i te mniejsze są strasznie kiepskie. Wyglądają nieporównywalnie gorzej w stosunku do obroży o większej średnicy. To tak w ramach ostrzeżenia;).
  22. [quote name='jołanna']Kesja, dzięki za odpowiedź. :p Słyszałam, że ekoskórki się łamią i jestem ciekawa, jak naprawdę są wytrzymałe. Myślę o szelach dla psa i rozważam między siateczką a, właśnie, skórką.[/QUOTE] Przy moich dwóch wyżłach ekoskórka się nie sprawdziła. Mam ją w Batmanach Kudłatego Arta, które odkupiłam od BBety. Obroże mam chyba niecały rok, a ekoskórka w obydwu jest popękana, ale do tej pory używane były bardzo mocno, bo codziennie i w każdych warunkach pogodowych i spacerowych, czyli deszcz, woda, błoto itp.:eviltong:. Mogę wieczorem wrzucić fotki jak wygląda teraz ekoskórka:evil_lol:.
  23. [quote name='Agata_Roki']Czekunia, obaj muszą mieć taki sam kolor? :) Do weimara niebieskie faktycznie dobrze by pasowały, do czekoladowego ta zieleń, ale pomarańcz widziałabym na obydwu :)[/QUOTE] Teoretycznie Zara faktycznie lepiej wygląda w niebiesko-zielonej (chociaż jej akurat we wszystkim jest dobrze:evil_lol:), ale ja mam takie spaczenie, że lubię jak oba moje psy są "ubrane" w to samo:eviltong:. No i co mam poradzić? Chyba zrobię losowanie:diabloti:.
  24. Dobra:diabloti: jednak zmieniam zdanie i chyba szelki będą czarno-zielone:loveu:: [IMG]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/804655_DSC_0529.JPG[/IMG] [IMG]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/804654_DSC_0531.JPG[/IMG] [IMG]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/804653_DSC_0528.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...