-
Posts
1538 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czekunia
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Czekunia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='asiak_kasia']Jakbys przyjechała w tym roku to jeszcze bys chciałą wilczaka :eviltong:[/QUOTE] Akyszsz! :diabloti: Mówiłam Ci już kiedyś, że jesteś podła:eviltong:? -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Czekunia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='A&L']Ależ ja mówię o linku do dogozlotu ;) Czekunia napisała, że jest ciekawa nas i psów na żywo, więc proponuję, aby sprawdziła to na zlocie :D[/QUOTE] Weź przestań:diabloti:... Lista ras psów, które bym chciała, jest już wystarczająco długa, nie chcę jej poszerzać o amstaffa:evil_lol:. Wystarczy, że Ibi podoba mi się na fotkach:D. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Czekunia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='asiak_kasia'] Naprawdę was rusza to co ktoś na dogo napisał? :lol: [/QUOTE] Kasiu, mnie akurat to ani ziębi, ani parzy, bo ja o swoich pieskach na forum raczej nie piszę;), więc nie do mnie to pytanie. Bawi mnie raczej ten tekst, bo pojawia się zawsze w takich dyskusjach i jest pewnego rodzaju linią obrony na zasadzie: "co za słabiak! Nie zna się na żartach, za to my jesteśmy tacy zajebiści:loveu:." Rozumiem, że Wam nigdy przenigdy nie zdarzyło się niefortunnie użyć słowa i dlatego macie prawo nabijać się z PP przez kilka stron i, nie widząc psa na żywo, osądzać, że jest nieogarnięty? (To ostatnie akurat nie do Ciebie, bo o ile dobrze pamiętam, Ty tego nie pisałaś;) ) Podziwiam, bo ja nigdy nie odważyłabym się powiedzieć komuś, że ...ujowo wychowuje psa. -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Czekunia replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='Fauka']No z tym bywa problem. Ja za szybko poradziłam sobie z problemem bronienia zasobów i za to też mi się oberwało ;)[/QUOTE] Pfff! Jeśli odbierasz wszystkie posty na dogo na poważnie to cóż... Musisz mieć stalowe nerwy. Jeszcze tego nie wiesz;)? Standardowy tekst pojawiający się zazwyczaj w tego typu "dyskusjach" (choć dyskusją ciężko nazwać to, co się dzieje na wątku od kilku stron). -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Czekunia replied to evel's topic in Foto Blogi
Bez jaj... Wszystko pięknie i ładnie, ale uważam, ze robicie trochę pojazd po PP. Dziewczyna dość niefortunnie sformułowała swoją myśl, a wszyscy nagle na nią wsiedli. Praca z psem "z przeszłością" to ciężki orzech do zgryzienia, PP nie idealizuje swojego psa, wręcz przeciwnie: pisze prawdę, choćby miało z niej wyniknąć, że część problemów to również Jej niewiedza. Ciekawa jestem, czy co poniektórzy w rzeczywistości też są takimi znawcami psów, na jakich się tutaj kreują, czy to Dogo dodaje odwagi?:cool3: -
[quote name='Dioranne']Pomarańczowo-czarne? :cool3:[/QUOTE] E-E! Niebiesko-zielone będą! :evil_lol: Przecież do pyska im w tym kolorze:cool3:.
-
[quote name='gops']A ja je wczoraj macałam w zoologu u siebie znowu i znowu mi się nie podobały :evil_lol: jednak na psach wyglądają super jakimś cudem :lol:[/QUOTE] Może musisz pomacać jeszcze kilka razy:evil_lol:? Jak na obroże za 11 czy 12 zł to są spoko. Póki co ta część zaciskowa trochę odstaje, ale być może musi się ułożyć i jakoś tragicznie nie jest z luzowaniem:). Kolory też fajne, drugi kolor (czarny w połączeniu z zielonym) trochę mniej mi się podoba, ale to bardziej kwestia umaszczenia psów. Coprawda neopren w tej niebiesko-zielonej sajanowej obroży jest ciut grubszy niż w drugiej, aleee co mi tam:diabloti:. Ogólnie są fajne:)! Przynajmniej wiem teraz, który kolor szelek wybrać:eviltong:.
-
Tadaam:diabloti: : [img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/801724_image.jpg[/img] [img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/801725_image.jpg[/img] [img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/801723_image.jpg[/img] [img]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/162/801722_image.jpg[/img] Pozostałe dwie obroże kiedy indziej:eviltong:.
-
[quote name='Hill.']Co do jakości, to nie mam wątpliwości, bo mamy bardzo podobne szelki, tylko z serii Long Distance, a tam jest inne podszycie. Są już trochę sfatygowane i zastanawiam się właśnie nad tymi zwykłymi. Z tym, że mój pies ma krótką sierść, ciekawe, czy i takiej by to podszycie nie ścierało. ;)[/QUOTE] Moje dwa wyżły śmigają w takich Manmatach i ostatnio zauważyłam, że po całym dniu w nich (bardzo ciepły dzień, pływanie, pola) miały trochę zaczerwienioną skórę na klacie, ale nasze szelki mają już kilka ładnych lat i były mocno eksploatowane, więc zrzucam to raczej na karb właśnie tego. Wcześniej spisywały się bez zarzutu i do tej pory są moimi ulubionymi.
-
[quote name='Dioranne'][B]Czekunia [/B]dzięki Ci dobra kobieto! :modla: Skoro nie ma żadnych problemów z zamówieniem to szeleczki zamówię tam i zaoszczędzę trochę kasy, bo na allegro ten sam rozmiar jest droższy...[/QUOTE] Proszę;). Ja złożyłam zamówienie w piątek (święto) i wybrałam jak zawsze płatność przy odbiorze. Przesyłka dotarła dzisiaj, więc dość szybko, no i tak jak pisałam super zapakowana:).
-
[quote name='Agata_Roki']:evil_lol: czarno-zielona super, do połączenia niebieskiego i zielonego na swoim psie dalej nie mogę się przekonać ale norwegi z trixie są super wygodne, na każdym dłuższym spacerze używamy :D[/QUOTE] Jak Ty to zrobiłaś:evil_lol::evil_lol:... Ja szelki zamówię w następnym miesiącu, w październiku planujemy góry z psami, więc będzie pretekst:diabloti:. Przecież w obroży źle się psa prowadzi:eviltong:...
-
Właśnie widzę:roll:, ale dawno nie używałam Imageshacka i widzę, że coś pozmieniali i nie mogę się odnaleźć:diabloti:. Fotek na psach ni ma, bo psy na spacerze;). Edit: poddaję się... nie wiem jak wrzucić większą fotałkę:mad:...
-
Ponieważ zawsze muszę zrobić po swojemu:evil_lol: to zamówiłam obróżki Trixie:eviltong: i wg mnie nie są złe jak za tą cenę;). [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/538/pREyjL.jpg[/IMG] Co do samego sklepu Fera to jestem bardzo zadowolona:) Obroże przyszły bardzo schludnie zapakowane w pudełko, a nie w zwykłą kopertę:cool3:.
-
[quote name='FredziaFredzia']Ewka mówię Ci, bierz![/QUOTE] Ja też tak mówię! :D
-
Dog! Bierz go! Toż to brat bliźniak Jupsa! :loveu: Już sobie wyobrażam miny ludzi jakbyś szła z takimi dwoma klonami samych siebie:evil_lol:. Myślę, że niejeden przecierałby oczy z niedowierzania:eviltong:, a potem w domu zmniejszyłby dawkę leków:diabloti:...
-
[quote name='Talia']Trzeba było kupić więcej i podzielić się na dogo :diabloti:[/QUOTE] Już Ankę zbeształam, że nie pomyślała o koleżankach i kolegach swoich piesków:evil_lol:.
-
[quote name='rashelek']Przedni pasek w Juliusach jest regulowany na rzep, prawda? Czy komuś się zdarzyło, żeby w momencie nagłego i silnego pociągnięcia psa ten rzep się odkleił czy rozregulował? :)[/QUOTE] Ten rzep jest tak solidny, że u mnie nigdy nie zdarzyło się, żeby się odkleił czy rozregulował;), a mam dwie pary.
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Czekunia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']A zmieniając lekko temat : Pytania za 100 punktów : Czy któraś widziała gdzieś jakieś promocje na Totw? Kończy mi się paczka naszej jagnięciny, chcę kupić na próbę. [/QUOTE] Tu masz TOTW high prairie: [url]http://www.ceneo.pl/10602529[/url] A tu Wetlands: [url]http://www.ceneo.pl/10602527[/url] -
[quote name='Yuki_']Jakby to ująć, chodzę z hasiorami na pole, gdzie polują sobie na myszy i TYLKO raz wyjęłam im mysz z pyska, bo pokazała mi się, a stworzonko ruszało się. [B]Nie ingeruję w to, polują, to polują.[/B] Tylko szczepię aby nie zachorowały po zjedzeniu. Husky i posłuszeństwo niekoniecznie się sprawdzi. Ale możesz spróbować innych sportów/zajęć fizycznych i psychicznych. Kong z pastą? A praca z człowiekiem to proponuję od nauczenie prostych komend. Czyli siad, łapa, waruj i takie tam. Możesz spróbować sił w agi, ale takim "domowym" czyli trzy hopki, i np. tunel :) Jakieś fajne i dobre zabawki dla psa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/107585-Psie-zabawkowe-hity[/URL] A w jakich sytuacjach dokładnie warczy pies?[/QUOTE] Yyy??? Ty tak serio czy żartujesz??? Może ja też powinnam moim wyżłom pozwolić polować i nie ingerować w to? Działasz na zasadzie "równi i równiejsi"? Udzielasz się w TOZie, gdzie kotkom i pieskom pomagasz, ale już myszki... cóż niech sobie pieski ćwiczą.
-
[quote name='Rinuś']Ja do jednej wody mam bardzo blisko, dalej jeździmy autem przeważnie. Wróciliśmy kilka dni temu z mini zlociku dogo :evil_lol: [B]Zabrałam na niego tylko Salmę, bo Brutusa nie chciałam już stresować[/B] , bo za dużo samców tam było i kolejny z jajami to nie byłby dobry pomysł... Zdjęć Salmy nie mam wcale praktycznie :diabloti: ekipa zlotowa: najlepsi kumple zlotu :diabloti: jest i Salma, która chce zjeść Lucasa kolejni najlepsi przyjaciele :diabloti: Grzeczne pieski [/QUOTE] Taaa... Jasneeee:evil_lol: Brutka już nie kochasz albo porzuciłaś go i teraz nie chcesz się przyznać:eviltong:. Proszę wkleić zdjęcie Brutuska z dzisiejszą gazetą, w innym wypadku wzywam TOZ na kontrolę:diabloti:. Co się stało Jupiczkowi w uszko?
-
[quote name='gops']Jest po to by było wygodnie :lol:, macałam średnio mi się podobała . A zacisk chodzi gorzej niż zwykły . Tylko z wyglądu bardzo ładna .[/QUOTE] No właśnie ten zacisk dziwny taki... a wolałabym go bardziej niż zatrzask. Powiedz mi tylko czy ten neopren mocno wystaje?
-
Zainteresowała mnie ta obroża: [URL]http://fera.pl/trixie-obroza-odblaskowa-m-4046-cm-30-mm-czarno-zielona.html[/URL] Tylko nie bardzo mogę sobie wyobrazić po co jest ta szersza część z neoprenu? Trochę kiczowo to wygląda... No i jeśli oczy mnie nie mylą to jest to jakiś dziwny półzacisk? Edit: Sajan ma w szyi 42cm czyli ta wyżej byłaby dobra? A dla Zary (34cm w szyjce) ta: [url]http://fera.pl/trixie-obroza-fusion-choke-33-39-cm-25-mm-czarny-pomaranczowy.html[/url] Dziwne te rozmiarówki.
-
[quote name='evel']Dobrze, że Was nikt do TOZu nie podał ogólnie, ponieważ nie wiem, czy wiecie, wg najnowszych dogo trendów żywienie psa suchą karmą to znęcanie się - a konkretniej żywienie psa karmą, na którą on nie do końca ma ochotę :diabloti:[/QUOTE] A Ty, Evel, w sumie masz rozdwojenie jaźni: Zuzkę karmisz BARFem, a Ravena suchym i teraz co:confused:? Jednego kochasz, a drugiego przygarnęłaś tylko po to, żeby móc się pochwalić, że niby masz dobre serduszko! Weź lepiej ją oddaj!
-
[quote name='Pani Profesor']Patrykowi po półtora kilograma suchej karmy naraz, zeżartej w dosłownie kilka chwil, nie było NIC... leżał tylko napęczniały a następnego dnia miał efekt maszynki do mielenia mięsa, ale żeby coś mu było? żeby odchorował? a gdzie tam... już nie wspomnę o worku do pieczenia (po pieczeniu) wygrzebanym ze śmietnika,do którego wlazł niemal cały i wylizał tłuszcz, przypalone resztki kurczaka z przyprawami i rzecz jasna pieczone kości... a gdzie tam, jedyny efekt uboczny to że śmierdział jak frytownica...[/QUOTE] Daj spokój:evil_lol: Ja dopiero po fakcie uprzytomniłam sobie, że powinnam chociaż zadzwonić do naszego weta i zapytać, czy mam np. na wszelki wypadek przyjechać? Przecież po takiej ilości mięsa (pomijam fakt, że spuchła jak bańka mydlana) mogła dostać skrętu żołądka... więc jak dla mnie to też w porównaniu do skali przestępstwa to nocne rzyganie było niczym:megagrin:.
-
[quote name='Pani Profesor']a ukradła coś kiedyś w dużej ilości? Patryk suchą karmą się po pierwsze - znudził, po drugie mam wrażenie, że zwolnił pożeranie po wpadce, podczas której wpieprzył półtora kilograma naraz, bo dobrał się do worka 15kg... no a po trzecie - pomógł barf, niesamowicie wydłuża okres posiłków ;) choć początkowo żarł kawałkami, teraz potrafi się względnie delektować, słychać, że coś tam chrupie i przeżywa ;) suchą początkowo jadł tak, że napychał całą gębę i można mu było wytrząść z pyska tą całą garść bobków w stanie niezmienionym...też nie chrupał, czasem nawet po takim napchaniu zapijał wodą i dalej wsypywał sobie do ryja ile wlezie, wyglądało to koszmarnie :D[/QUOTE] Oczywiście:lol: i to nie raz... Największym wyczynem była kradzież i zjedzenie na jeden posiłek! 2,5kg opakowania mięsa z Aspolu, które rozmrażało się w prysznicu... Zżarła całość na jedno posiedzenie, nie podzieliła się z Sajanem, a potem całą noc miałam z głowy, bo niestety to, czego nie strawiła, zwracała... Waliło na wpół strawionym mięsem w całej chacie tak, że miałam wrażenie, że zaraz razem z jej rzygami będę zbierać swoje:evil_lol: :roll:. Niczego jej to nie nauczyło. NICZEGO. Barf ma tu niewiele wspólnego - mieliśmy kilkumiesięczny epizod i niestety posiłki były pochłaniane w równie szybkim tempie.