Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. No właśnie, ile jeszcze może czekać, czeka już przecież niemal całe swoje życie!
  2. Tylko dlaczego nie zauważają Gratki?
  3. Ostatecznie w podróż poślubną jedzie się tylko raz!
  4. Taki długi wątek już się zrobił i domku dalej nie ma...
  5. Co z tego, że "zwyczajna", liczy się charakter!
  6. Malutka, śliczna, urocza, same zalety, tylko domku brak...
  7. I dalej nic... Mróweczka czeka...
  8. I właśnie dlatego ja taką sunię wzięłam - po 10 latach w domu oddana do schroniska.
  9. Nie puszczaj jej tak długo, jak długo nie będziesz pewna jej zachowania. I koniecznie musi mieć adresownik! Bardzo jestem ciekawa Pixi, jej pierwszych dni w domu. Ale się napiszesz!
  10. Mam nadzieję, że gdzieś, gdzie jeszcze jest lato, bo tu u nas nagle zrobiła się późna jesień.
  11. Smutna, samotna Mróweczka tak bardzo na domek czeka...
  12. Jest taka śliczna, maleńka, nie potrzebuje dużo miejsca, tylko dużo miłości.
  13. Laleczko, jak długo jeszcze będziesz musiała czekać?
  14. Domek dla Misi bardzo potrzebny!!! Co ona, biedactwo, musi przeżywać w schronisku po tylu latach w domu. I jeszcze nie wie dlaczego taki los ją spotkał.
  15. Miejmy nadzieję, że Happy jest szczęśliwa i kochana. Gdyby coś było nie tak, to domek pewnie zgłosiłby reklamacje.
  16. Biedna sunia, takim domowym jest w schronisku najgorzej. Strasznie mi jej żal.
  17. Panna młoda musi być ładniejsza od Pana, bo my wszystkie kobity jesteśmy ładniejsze od tej drugiej płci:diabloti: . A zdjęcia śliczne, widać jaka szczęśliwa z Was para.
  18. Cieszę się, że poznam malutką Pixi, moje sunie są bardzo przyjazne, więc żadnych awantur nie będzie - to pewne!
  19. Bardzo dziękuję. To są prawdziwe metamorfozy - ze smutnych, zrezygnowanych sierotek zrobiły się uśmiechnięte, szczęśliwe pysiaczki - zadbane, wyczesane, kochane, wylegujące się na kanapach. Och, gdyby tak każda rodzina, która nie ma jeszcze zwierzaka, albo ma ich mało przygarnęła choć jednego, to schroniska mogłyby przestać istnieć. Ale świat jest niestety inny. Ale tym się przynajmniej udało, i uda się jeszcze wielu innym. Gratuluję pomysłu! Ucałowania od całej naszej gromadki:lol: :lol: :lol:
  20. Dziękuję za link. Zajrzałam, pooglądałam, poczytałam. I gratuluję nowego domownika, a Pixi wspaniałego domku!!!
  21. Wtatara, strasznie się cieszę, że Pixi będzie miała domek u Ciebie. Teraz to już na 100% musimy się spotkać!
  22. Cieszę się bardzo, że już lepiej z maluchami. Bazylku, słoneczko, wracaj szybciutko do zdrowia, nie rób kłopotu Tweety.
×
×
  • Create New...