Jesienny ogród - śliczności!
Co do martwicy, to u moich dotychczasowych psów nie spotkałam się z czymś takim, natomiast słyszałam od znajomego o odpadnięciu całego ogona u jego owczarka niemieckieg (odszedł za TM już lata temu), ale nie wiem, czy to była martwica, czy też przyczyna była inna.