Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Domek, choćby tymczasowy, to to, czego mu potrzeba!
  2. Jest lepiej - przynajmniej troszeczkę lepiej, a to już coś!
  3. Leczenie będzie długie - pieniądze potrzebne!!!
  4. Prawdę mówiąc nie widziałam ostrzyżonych PON-ów ani briardów, natomiast ostrzyżone jamniki szorstkowłose - owszem. Ale Tina była już przecież ostrzyżona na krótko i nic jej się z oczkami nie działo, a jak do mnie przyjechała, to była tylko trochę kosmata.
  5. Te kotki przy okazji kastracji najprawdopodobniej jakieś choróbsko chwyciły, albo wdało się zakażenie :-(
  6. Kitki ma, ale co zrobić z tą opadającą na oczy grzywką? W lecie spinałam jej gumką, chociaż tego nie lubiła. Słyszałam opinie, że nie powinno się psom z grzywką zasłaniającą oczy tej grzywki obcinać, bo ostre światło wywołuje wtedy zapalenie spojówek. A ja planowałam, żeby ją obciąć krótko, a potem pozwolić włosom róść aż do następnej zimy.
  7. Borysku trzymaj się, teraz już musi być tylko lepiej!
  8. Oj, Tina jeszcze nie ostrzyżona, jest strasznie kudłata, tak kudłata, że Cofi jej się trochę boi. A Cofi to nowy koci "braciszek" Tiny (tymczasik, który poprzez nieprzewidziany splot zdarzeń został u mnie na stałe).
  9. Cudownie:multi::multi::multi: Prawdziwy HAPPY END:multi::multi::multi:
  10. Ale słodka!!!
  11. Ja jeszcze tylko czekam aż Szyszunia znajdzie się w swoim domku - to już za parę dni!
  12. Wierzę, że Mruczuś dojdzie do zdrowia, ale finanse są na to niezbędne!
  13. Dziękujemy! I czekamy na prawdziwą wiosnę i wspólny spacerek!
  14. Jak widać na wszystko znajdzie się sposób! A Frodziowi współczuję - swędzenie to paskudna sprawa, zwłaszcza, jak nie można się podrapać...:shake:
  15. Wszystkie zdjęcia śliczne! I zwierzaki takie szczęśliwe!
  16. Biedaczek...Ale przynajmniej ostatnie miesiące swego życia spędził w cudownym domu. Biegaj maleńki wesoło za Tęczowym Mostem [*] [*] [*]
×
×
  • Create New...