-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]nie! :eviltong:[/COLOR][/quote] Tak :diabloti: [quote name='Werka'] teraz jestem :eviltong: ale dogo muli jak cholera :angryy: widziałam filmiki, Funia zdolniacha ;-) [/quote] Witam :multi: Ja też jestem :cool3: Nom masakra powinni coś z tym zrobić :shake: Może strajkujemy? Co Ty na to Werka :razz::razz: A co do filmików.. Wiem że Funia to zdolniacha tylko po kim ona to ma? :hmmmm: Bo na pewno nie po mnie :evil_lol:
-
Ślicznie jest umaszczona :loveu: Takie kolory u Boksiów podobają mi się najbardziej :loveu:
-
No ba wiadome że lepiej szkołę olać :diabloti: Bedę tak mocno trzymać że mi poodpadają :evil_lol:
-
Nie jestem modem no ale... Wolę ostrzec.. W poście może być tylko 5 fotek :cool3: :p
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Luzia replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
A może jeszcze jakieś foteczki się znajdą :loveu: Takie wakacyjne :cool3: -
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]a nie wyglądało :o:o:o:PP[/COLOR][/quote] A jak Twoim zdaniem ma żarcik wyglądać?? :diabloti:
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]no sory, chcesz to mi zeskanuj, ja nie umiem[/COLOR] [COLOR=#4169e1]a zesztą, wcale nie musicie mieć skanów. to tylko moja dobra wola.[/COLOR][/quote] Ja też nie umiem :eviltong: I nie gniewaj się to żarcik był :-o
-
[quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]Nie wiem jak będzie ze skanami, bo taty narazie nie ma w domu.....[/COLOR][/quote] Ale ma wymówki :diabloti:
-
Ale ma fajną smyczkę :loveu:
-
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]dowartościuje? :???: Wiesz, nie wiedziałam że Ci zależy tylko na stronach w galerii............:shake:[/COLOR][/quote] Nie na stronkach no co Ty weź przestań :shake: Obrażam się :evil_lol: [quote name='Werka']Miałam na myśli bardziej następnego psa - bo chyba jak Funia odejdzie to nie obrazisz się na cały psi świat, tylko zechcesz jakiegoś innego kudłatka? :p[/quote] No pewnie i masz rację ;) Tak w sumie to ja planuję mieć kolejnego psa jeszcze jak Funia będzie :p
-
Witam :multi: Super galeryjka :loveu: [url]http://images26.fotosik.pl/108/e5223fa9c689482e.jpg[/url] o matko duszą pudelka :evil_lol: :diabloti:
-
Ale super foteczki (Brutus wcale się nie wyróżniał) :evil_lol::diabloti:
-
O matko zaraz tu do bójki dojdzie :multi:
-
[quote name='Werka'] [COLOR=royalblue]PS> [B]nie[/B] [B]będę[/B] produkować bezsensownych postów, bo ja jestem normaly człowiek wbrew pozorom[/COLOR][/quote] Normalny człowiek tjaaaaa:evil_lol::diabloti: Czasami warto bezsensowny post dać bo to mnie dowartościowuje :diabloti: [quote name='basia bonnie']piękne!!:loveu: wszystkie:loveu: dajesz:loveu::loveu:[/quote] Wiem :cool3: To też wiem :diabloti: Może :evil_lol: [quote name='basia bonnie'] Witamy sie wieczorkiem :lol: Wstawiaj koniki ,wszystkie bardzo ładne ,chętnie obejrzymy;-)[/quote] Witamy :multi: Koniki hmm... :p Zastanowię się :diabloti:
-
[quote name='basia bonnie']hej! oglądnęłam syskie fotki koników! :multi: :loveu:[/quote] I jak podobają się ;) Który najlepszy :evil_lol: Mam jeszcze 2 konie do wklejenia ale nie będę zaśmieć galerii skoro i tak nikt prawie nie ogląda :diabloti::diabloti:
-
[url]http://i143.photobucket.com/albums/r139/kotajka/IMG_2543.jpg[/url] Na co on tam tak patrzy :evil_lol:
-
[quote name='Rinuś'][B][I]oj nie tylko dlatego :eviltong: weszłam bo Wasza galeria była na pierwszej stronie :evil_lol:[/I][/B][/quote] Tak tak oczywiście :eviltong: :diabloti: [quote name='Anza&Hacker'] No i tak mam nadzieje, że na przyszłość będziesz już mądrzejsza ;-) Takich skoków nie powinien wykonywać pies tego wzrostu w rzadnym wieku - nawet Large (największe psy) w agility o ile dobrze pamiętam skaczą przeszkody na wysokości maksymalnie 65cm - dobrze o takich rzeczach wspominać, nawet jeśli to było dawno! - bo ludzie się zachwycają filmikami i potem chcą naśladować... :shake:[/quote] Na przyszłość hehe ciekawe bo Funia nie skacze już prawie wcale :eviltong: :p
-
[quote name='Pimpek'][URL]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/edyta/tn_8-1.jpg[/URL] Śliczny Spajk :loveu: Kogo on ?:cool3:[/quote] Z tego co się orientuje to babci Edytki :p Sorki Edytko że to ja odpowiedziałam ale jakoś się nie mogłam powstrzymać :diabloti:
-
[quote name='Anza&Hacker']:-o Normalnie mało co, a bym zgon zaliczyła! :-o Rozumiem, że Funia jest psem i umie skakać - ale ona nie może takich wysokości pokonywać! To dla niej o wieeeeele za wysoko - katujesz jej stawy! Poza tym na takich przeszkodach baaardzo łatwo o jakieś urazy :shake: Mam nadzieje, że przemyślisz sprawe i już suni nie dasz tak skakać, bo to na prawde jest "gwóźdź do trumny" dla psa, który jest już w takim wieku[SIZE=1] (5 lat tak?) :roll:[/SIZE][/quote] Tych skoków było mało raptem 5 z czego 4 nagrałam a trzy się nadały do pokazania. Ma 12 lat ale to są dość stare nagrania więc spokojnie.:roll:
-
[quote name='Rinuś'][I][B]ale ładnie skacze:loveu: haha na początku myślałam że to są skoki na koniu przez przeszkody :evil_lol::evil_lol: tzn jak przecytałam że filmik ze skoków :evil_lol:[/B][/I][/quote] To już wiem czemu weszłaś :evil_lol: Muszę częściej tak podpuszczać :diabloti:
-
Filmiki skokowe jak by ktoś chciał (jakoś nie najlepsza ostrzegam :p) A i proszę nie zwracać uwagi na mój głos :evil_lol: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=4oB3Kz2Libo[/url] [url]http://pl.youtube.com/watch?v=R0UpLuK2aX8[/url] A tu najwyższa "przeszkoda" :diabloti: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=aSqzvCbaxrE[/url]
-
Dla mnie to za trudne :evil_lol:
-
Zazdroszczę zawsze chciałam w Szwecji mieszkać a przynajmniej tam pojechać ale wyszły głupie fazy i z wyjazdu nici :-(
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Luzia replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
[url]http://images29.fotosik.pl/103/89e197e4a4254ca6.jpg[/url] A jaki ozorek długi :evil_lol: