Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. O matko rozpoczęłam 13 stronę :evil_lol: :diabloti:
  2. Witam :multi: Nie z rana ale zawsze coś :diabloti:
  3. Luzia

    Metamorfozy

    [quote name='Dusza']cudo i piesek i Pan :lol::eviltong::evil_lol:[/quote] Tu się pieski komentuje a nie Panów :evil_lol:
  4. [quote name='deer_1987']wiesz nie ma takiego terenu gdzie mozna miec spuszconego - nie w poludniowej czesci szwecji.. przychodzenia uczymy ale np. ta starsza jak sie spusci to lubi sie z nami bawic i przychodzi dopiero po jakims czasie.. obie maja chipa wiec wiadomo jak ktos znajdzie jaki jest wlasciciel ale mimo wszystko. mloda uczymy ciagle na kazdym spacerze ale tez podejrzewam ze jej woda sodowa moze do glowy uderzyc jak sie ja spusci.[/quote] Funia jest starszym psem i nie w głowie jej harce Wiadomo co innego starszy leniwy pies niż młody aktywny podrostek :razz:
  5. Hopaj na pierwszą ale to szybciutko :p
  6. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    Witam :multi: Miłego spacerku :p
  7. [url]http://images23.fotosik.pl/109/3aca1660be6d3e69.jpg[/url] Tu wyszła bosko :loveu:
  8. Witam :multi: Na pewno wszyscy będą trzymać kciuki :p (tylko jak ja będę w szkole pisać :evil_lol:) Mi jako tako cieczka nie przeszkadza bo mogę Funie i tak puszczać bo zawsze przychodzi na zawołanie tylko boję się chorób bo to w końcu nie jest najmłodszy pies :shake:
  9. Witamy :multi: A gdzie Ty nabywasz te przysmaki na internecie czy cuś?? :roll:
  10. To ja przedstawię Tinę sunię która była przezemnie znaleziona (wyrzucili ją z samochodu na moich oczach w worku na śmieci :angryy: szkoda że niewiedziałam na początku że to pies bo bym numery zapamiętała :angryy::angryy::angryy:) Była u mnie 3 miesiące :loveu: Tu zdjęcia od nowych właściciel i nowym domku :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/a777a5f4ec647a1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/2169fc2d23ee263d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/9f5f124868550740.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/9e42cbb784632bb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/109/7c378a1fc5297c72.jpg[/IMG][/URL]
  11. [url]http://images25.fotosik.pl/108/dcfea063449c18aa.jpg[/url] Jaki wzrok :loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/37/eaa04f6e0542e586.jpg[/url] :loveu::loveu:
  12. Witamy z rana :multi:
  13. [quote name='Paulina_mickey']nie zbieram ich tylko sobie chodzą a jak zgłodnieją to przychodzą pod akwarium i wtedy je łapie:cool3: daje im liście róży, pożeczki lub morwy;)[/quote] To inteligentne te patycki :evil_lol: Na stołówkę wracają :diabloti: A skąd ty masz w zimie takie przysmaki :crazyeye:
  14. [quote name='marmara_19']Witamy:) bardzo pdobna historia Funi do mojego Baksia [*], ja swojego zgarnelam z ulicu 3 grudnia 99 roku.... tez mial zostac na jedna noc.. a byl 6 latek z nami:)[/quote] Witam :multi: [*] Dla Baksia Na pewno to było najlepsze 6 lat w jego życiu :p
  15. :-(:-(:-(:-(
  16. To niech Bono szybko zdrowieje trzymamy kciuki :razz: U nas pogoda też się zepsuła jakieś 2 godziny temu :shake:
  17. [quote name='anetta']Cześć dziewczyny :) [URL]http://images34.fotosik.pl/31/7964c3f822d79eaf.jpg[/URL] :happy1: Super decyzja ze sterylka :)))))))))))[/quote] Ja żałuje że mojej nie wysterylizowałam zaraz po tym jak ją przygarnęłam :shake:
  18. Luzia

    kliker

    Klikanie na początku strasznie trudne przynajmniej u mnie tak jest
  19. [quote name='Paulina_mickey']dla mnie to normalka, już sie przyzwyczaiłam;) Budze sie rano a tu na suficie ZNOWU kilka maluszków sobie spaceruje:evil_lol:[/quote] Chciała bym zobaczyć jak je zbierasz :evil_lol: :diabloti: A czym Ty je właściwie karmisz??
  20. [quote name='Dorkaa']Czemu biedny ?? ...[/quote] Wiesz że nie mam pojęcia :evil_lol: :p
  21. [quote name='Mi.'] [B]czesc, no nie wiem czy ona jest futrzakiem....:)[/B] [/quote] No goła i bez sierści też raczej nie jest :eviltong: :diabloti:
  22. [quote name='gassira']ale to nie ja wykrakałam;)[/quote] Tak no jasne przznaj się że wykonywałaś modlitwę o deszcz :evil_lol:
  23. [quote name='BlackSheWolf']ale drzewołaz :D :D hihi :D a może jednak miał babcie kotke albo wiewiórke ?? ]:->[/quote] Raczej kota nie ten eee.... nos:evil_lol: :razz: :diabloti:
  24. [quote name='Dorkaa']oj, Bonnie, Bonniety zupełnie jak mój Dusisław :P[/quote] A czemu pan Dusisław biedny??
×
×
  • Create New...