Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='ATLANTYDA']Tak czytałam ale milusio jest zobaczyć troszkę trawki jak za oknem zima:lol:[/quote] Nom szczególnie jak za oknami taki ziąb ::diabloti: [quote name='ATLANTYDA'] A Funieczka taka szczęśliwa na tych spacerkach:eviltong:[/quote] Ta bardzo :evil_lol: [quote name='Justys95'] [URL]http://images31.fotosik.pl/42/b298bd4ac77b1d4c.jpg[/URL] Jak lata...:smile: [/quote] Jak motylek :loveu:
  2. [quote name='Niki-lidka']a Fur nie ma....hihi...gosc???[/quote] A gdzie się ona podziewa :diabloti:
  3. Bry wieczór ale śliczniaste zimowe fotecki. Mizianko dla klopków :loveu::loveu::loveu:
  4. Bry wieczór :cool3: Mogę się przyczepić :roll: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/7ef2693909.jpg[/url] Znowu ucięta :mad: :diabloti:
  5. O kurde nie wierze tak mało nagadane :shake: Szok :diabloti:
  6. [quote name='ATLANTYDA']Jaki macie super tereny na spacerki:multi: [URL]http://images25.fotosik.pl/111/5c40aab1bb412588.jpg[/URL] Fotki ekstra tak zielono ,a u nas śnieg .[/quote] Bo to stare fotki :p z września czy jakoś tak ;)
  7. Każdy się zmaga z tym Dogo! :angryy: A tak wogóle to Bry wieczór :p
  8. A tu troszkę zamazane bo chciałam Funie w ruchu uchwycić a ciężko jest to zrobić jadąc na rowerze :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/42/6990659bae121ecc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/111/7818a81906649f6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/42/b298bd4ac77b1d4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/42/ad9645764a8e92fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/42/c16de8ac1d2be3cb.jpg[/IMG][/URL]
  9. Obiecane foteczki (wrzesień :placz:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/42/b88f1b067cfbb57a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/111/5c40aab1bb412588.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/111/186b0516007814cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/111/50e65be6484a9eba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/111/f385ee14d07aab18.jpg[/IMG][/URL]
  10. Śliczne focie [url]http://i9.tinypic.com/8fo4aac.jpg[/url] Szczególnie Twoja mina jest super :diabloti: :p Jak tam rysowania idzie??
  11. [url]http://images33.fotosik.pl/39/c8938a97a237815c.jpg[/url] Mi się to białe jakoś inaczej kojarzy :diabloti::diabloti::diabloti:
  12. bRY WICZóR :diabloti:
  13. [quote name='_ChiQuiTa_']Hehehe fajne :D A ja Witam z rana miłe panie :))[/quote] Witam wieczorem :p [quote name='deer_1987'] nie moze tylko na pewno :-D[/quote] No już zaraz wklejam tylko fotosik muszę odpalić :diabloti: [quote name='milenusia'] Heja siostra co tam u Ciebie :diabloti: Zalogowałam się na dogo :evil_lol: [/quote] :diabloti: Uważaj bo dogo jest jak narkotyk :diabloti: Mulący ostatnimi czasy :angryy:
  14. Agatka pewnie jeszcze smacznie śpi :evil_lol:
  15. [quote name='furciaczek']hehe dobre dobre:evil_lol:[/quote] Co dobre :mad: :eviltong: :diabloti: [quote name='deer_1987'] Fajnie ze sie nowe fotki pojawily, milo jest wstac i zobaczyc ze sa :-D[/quote] Może po szkole wstawię kolejne :cool3:
  16. [quote name='furciaczek']Ja chcem foty:diabloti:[/quote] Chcieć a mieć :diabloti: Swoją drogą i ja myślę że by się przydały :evil_lol:
  17. [quote name='furciaczek']Nie zostaniesz:diabloti::eviltong:[/quote] A dlaczego tak sądzisz :razz:
  18. [quote name='furciaczek']Nio nie ma:diabloti: ale Ty idziesz spac:eviltong:[/quote] Nie podpuszczaj bo zostanę I nie idę spać tylko odpoczywać a to duuuuuuuuuuża różnica :diabloti:
  19. Na razie 5 fotecek z cyklu już do Cibie biegnę... :evil_lol: [SIZE=1]Więcej nie mam na razie bo nie zgrane :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/40/4d3b82ad04afd7a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/110/9db411ebac413026.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/40/692ef8792632436d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/40/61493905effa134f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/110/d35f143d74a498d2.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
  20. O nie ma Agaci :diabloti::diabloti::diabloti:
  21. Wow dogo nie muli :multi: Ale ja muszę iść odpoczywać :diabloti: Bo na 7 do sql :angryy: Branoc :p
  22. [quote name='_ChiQuiTa_']Jasne. No Radom to połowa drogi do Warszawy. Wiesz co skoro możesz pojechać to najlepiej będzie jak nie będziesz się dogadywać ze mną tylko od razu z Anią. Co Ty na to? Wyślę Ci jutro namiary na nią. Jak nie na gg to na PW ok ? a teraz dobranoc :buzi: ratujesz nam życie !!!! huraaa!!!![/quote] Jeszcze nie ma co się cieszyć bo nie wiadomo co z tego wyjdzie ;) Dobranoc :buzi:
  23. [quote name='_ChiQuiTa_']Dobra napisze szybko o co chodzi i uciekam spać bo nie wstanę. Mianowicie o szczurki. Są delikatne problemy, miały być już dawno ale niestety jeszcze ich nie ma. Wiadome z Warszawy do Tarnobrzega jest kawałek. A więc, bo jest możliwość odbioru z Radomia. Ja tam miałam jechać autobusem i spotkać się z Anią. Szczurków do odebrania jest 3. Ale ja nie wiem czy będę mogła. Wiesz, starzy. W każdym bądź razie na bilet się złożymy. Tylko czy byś mogła??[/quote] Do Radomia? O kurde trochę daleko.. A pojechać mogę tylko zależy kiedy :diabloti: Jak Ci się gadulec odbrazi to napisz bo tak na forum to ciężko się będzie zgadać :p
  24. [quote name='_ChiQuiTa_']Luzia już napisałam u Ciebie w galerii o co chodzi bo mi gadulec nie działa i nie wiem kiedy się odbrazi :/[/quote] Ok zaraz wpadnę i przeczytam
×
×
  • Create New...