Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [url]http://img219.imageshack.us/img219/2383/93992205nj4.jpg[/url] Jaka minka :lol:
  2. [quote name='agaciaaa']to na co czekasz :cool3: dawaj!!!!!!! :diabloti:[/quote] Nie bo znowu serwer na dogo padnie :evil_lol:
  3. [quote name='Chefrenek']To trzeba było jej powiedzieć, że po rodowód to tylko z metryką. Ciekawe co by powiedziała? A jak się wyrabia rodowód w jej wydaniu?[/quote] Mówiłam... Powiedziała że jedzie się do Rzeszowa i tam się zgłasza do weta on daje taki nadajnik pod skórę a później rodowód... :shake: Bo że rodzice mieli rodowody i mały też jest rodowodowy.. I mało tego zaczęła mi wmawiać że ja się nie znam na takich rzeczach bo mam kundelka :angryy:
  4. [quote name=':: FiGa ::']No coś Ty, chcesz wystawić wszystkich na jeszcze wiekszy zawód? :eviltong:[/quote] Oj żebyś się nie zdziwiła :evil_lol: :diabloti::diabloti:
  5. Chyba nie lubi tej różowej zabawki skoro chce ją zniszczyć :diabloti:
  6. Mnie jeszcze denerwuje nieświadomość niektórych ludzi :angryy: Historia prawdziwa: Spotykam w parku panią z młodym około 4 miesięcznym Onkiem. Podchodzę i zaczynam rozmowę w trakcie dochodzi do momentu...: -Z hodowli- Ja -Tak-Pani - To na wystawę kiedy pani jedzie :cool3:-ja - Nie jade bo mi się nie chce rodowodu wyrabiać-Pani -Jak to-ja -No bo to trzeba metrykę czy coś-Pani -To on nie ma??-ja -No nie-Pani -To rodzice bez rodowodu??-ja -Z rodowodem ale nie mam metryki, hodowca mówił że nie trzeba że można odrazu do Związku po rodowód...-Pani Jak słyszę coś takiego to mnie po prostu krew zalewa :angryy: I jeszcze Pani zaczęła mi wtedy tłumaczyć jak się rodowód wyrabia :shake: Szkoda słów... :angryy:
  7. [url]http://images34.fotosik.pl/45/6653e51c337cb199.jpg[/url] Przepraszam za pytanie ale czy to Basenji??:oops:
  8. Jak tam ranka goi się??
  9. [quote name='agaciaaa']No nareszcie fotki :multi: [URL]http://images33.fotosik.pl/45/0e9598506f1ed4e5.jpg[/URL] słodka :loveu: Jak tam ciurki? ;)[/quote] E tam słodka :diabloti: A dobrze wcześniej jeden wlazł mi pod bluzkę i nie chciał wyjść a teraz po klatce buszują a Funia obok :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'] No ten chwyt to muszę powiedzieć działa, lecz każdego kto tu wejdzie spotyka zawód, bo żadnych paskud tu nie ma :eviltong: Cudne fotki :loveu:[/quote] Zawód... Hmm ... Bo nie wstawiłam jesze moich fotek :evil_lol: może dlatego :diabloti: Dziękujemy :loveu: [quote name='Dorkaa'] :loveu: To taka nagroda, bo dogo już nie muli :loveu: ? Ach :loveu: Jaka ona cudowna[/quote] E tam nagroda :p To specjalnie dla Was :razz:
  10. Ja jak już bym miała mieć jakaś normalną to UWAGA PIES lub UWAGA AGRESYWNY PIES :p
  11. A czemu nie ma fotek :-(
  12. Albo mi się wydaje albo dogo nie muli :multi::multi:
  13. Widziałam fotki :multi::multi::multi:
  14. CD [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/113/9409869086590fed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/113/183022cd6c4fd8f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/112/9b78985d87fba0d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/45/8024db7c1c20da28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/45/abc9c036b751f405.jpg[/IMG][/URL]
  15. Sorka za jakość ale na razie nic lepszego nie mam :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/113/260acef93e70c6d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/113/afd37297cd593e80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/45/0e9598506f1ed4e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/45/02839b2e0d2d5b04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/112/9000ad55187b587e.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='deer_1987']No mam nadzieje ze zrobisz bo jk nie to....[/quote] To?? :cool3: [quote name=':: FiGa ::'] Ok, wlazłam tutaj... i co widzę? Cudownego węgielka z sympatyczną mordką :loveu: A gdzie ta tytułowa pasqda? :niewiem: Luzia, bądź tak dobra i pokaż nam tę pasqdę, proszę, proszę... :cool3: Pozdrawiamy czarne śliczności :loveu:[/quote] Chwyt marketingowy :evil_lol: Zaraz wklejam :lol: Dziekujemy :loveu: [quote name=':: FiGa ::'] Dogo zdublowało posta :mad:[/quote] Nie szkodzi jakoś mnie to nie dziwi :angryy: [quote name='furciaczek'] A ja mialam taka nadzieje na fotki:shake:[/quote] [quote name='deer_1987'] chyba wszyscy mieli nadzieje...[/quote] [quote name='agaciaaa'] No kiedy beda te fotki :mad: dawaj chociaż jakieś stare, na pewno coś masz :cool3:[/quote] [quote name='deer_1987'] Nie chce dac to do mnie idzcie :;D[/quote] [quote name='furciaczek'] eee fotek dalej nie ma:mad:[/quote] Przepraszam wszystkich za takie zaniedbanie galerii ale przez tego dogo muła aż odechciewa mi się siedzieć :angryy: Zaraz fotki ;)
  17. My też mówimy dzień dobry :cool3:
  18. Ale to dogo muli :angryy: Zaraz idę spać bo się nie da nawet spokojnie przed kompem posiedzieć :angryy:
  19. Gdyby nie ten kołnierz w życiu bym nie uwierzyła że ona jakiś zabieg miała :loveu:
  20. Co to za pogaduchy :diabloti: Pora spać :mad:
  21. I co wszystko w porządku? Bo taka cisza :razz:
  22. [url]http://img81.imageshack.us/img81/9954/dsc00053zl9.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Kaza jak z obrazka albo z puzzli :loveu: Pięknie wyszła :loveu:
  23. [quote name='ATLANTYDA']:p:pWitamy w naszej galerii ,zapraszamy ponownie niedługo będą nowe fotki. .[/quote] Niedługo?? Czyli kiedy :diabloti:
×
×
  • Create New...