[SIZE=3][B][SIZE=5]Wtorek wieczór nadaje im imiona xD[/SIZE]
Mam rozterkę bo nie wiem jak je nazwać :shake:
[/B][/SIZE]
Myślałam nad takimi imonami:
[COLOR=DarkOrange][B]Ilość głosów:[/B][/COLOR]
Cana i Clio [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]4[/B][/COLOR][/SIZE]
Gama i Giga [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]3[/B][/COLOR][/SIZE]
Iga i Ida
Wiki i Wega [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]5[/B][/COLOR][/SIZE]
Albo może macie jakieś inne propozycje :lol:
[COLOR=Red][SIZE=3][B]ZDJĘCIA NA STRONACH:[/B][/SIZE]
[COLOR=Black]78, 80, 85, 87, 90,...[/COLOR][/COLOR]