Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='deer_1987']To jakie w koncu wygraly?[/quote] [quote name='Ola164'] Hojo! I które imiona?[/quote] Raczej będzie Wiki i Wega :razz: Ale jeszcze może się coś zmienić :cool3: [quote name='Rinuś'][I][B]jakich ciurków?:crazyeye:[/B][/I][/quote] Szczurków albinosów :eviltong: :evil_lol:
  2. Witanko wieczorne :multi:
  3. [quote name='Paulina_mickey']jak to nikt ja zaglądam tylko czakam aż wkleisz foty:diabloti: u mnie to sie domagała a sama to co:mad:[/quote] Po co dawać jak nikt nie ogląda :eviltong: [quote name='gassira'] "Albo może macie jakieś inne propozycje :lol:" Wprowadza nas to w błąd:roll: My czekamy na fotki jak zwykle:loveu:[/quote] [quote name='ATLANTYDA']No właśnie a myślałam że ja nie czytam ze zrozumieniem:shake::cool3:[/quote] Oj tam czepiacie się :eviltong: :diabloti: [quote name='agaciaaa']eeee nie wiem już o co w tym wszystkim chodziło :eviltong: :evil_lol: Wiki i Wega wygrywają! :multi::multi: dawaj fotki :lol:[/quote] Ja wiem tylko w tym pierwszym że z głodu umrę bo nóż zgubiłam a dalej nie wiem :evil_lol: Jeszcze nie do 24 :diabloti: Wtedy rozstrzygnięcie i chrzest :razz: Jeszcze chrzestnych szukam :cool3: [quote name='Rinuś'][I][B]a nie dziadek ? :cool3: jakie imiona?dla kogo ?:crazyeye:[/B][/I][/quote] A wiesz że nie wiem może :lol: Dla ciurków moich najukochańszych :loveu: Możesz zagłosować :razz:
  4. Kurde taka pobudka to aż miło wstać :loveu: Ja tymczasem też idę w kimę bo jutro o 6 pobudka :shake: Dobranoc :p
  5. [SIZE=3][B][SIZE=5]Wtorek wieczór nadaje im imiona xD[/SIZE] Mam rozterkę bo nie wiem jak je nazwać :shake: [/B][/SIZE] Myślałam nad takimi imonami: [COLOR=DarkOrange][B]Ilość głosów:[/B][/COLOR] Cana i Clio [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]4[/B][/COLOR][/SIZE] Gama i Giga [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]3[/B][/COLOR][/SIZE] Iga i Ida Wiki i Wega [SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]5[/B][/COLOR][/SIZE] Albo może macie jakieś inne propozycje :lol: [COLOR=Red][SIZE=3][B]ZDJĘCIA NA STRONACH:[/B][/SIZE] [COLOR=Black]78, 80, 85, 87, 90,...[/COLOR][/COLOR]
  6. [quote name='Paulina_mickey']aż strach pomyśleć co by było gdyby były u mnie ze 3 m-ce:shake:[/quote] U mnie sunia mieszkała 4 ale wyłam jak ją oddałam :placz:
  7. Trzeba było jej bajeczkę poczytać :cool3:
  8. [quote name='Paulina_mickey']ale teraz cichutko bez dziewczynek:-( smutno jakoś , chcociaz oczywiście ciesze sie że znalazły domki...[/quote] Zawsze tak jest... Z psem odchodzi jakaś część Ciebie :-(
  9. Ja już idę spać ale obiecuję jutro trzymać najmocniej jak potrafię :p
  10. Bym musiała mojej chyba mojej na siłę wciskać :evil_lol:
  11. [url]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_PIC_7505.jpg[/url] Chciała się przykryć>>?? :loveu:
  12. Ja chcę fotki :mad:
  13. Ja mam fotki ciurków i Funi ale nikt tu nie zagląda to po co mam wklejać :shake:
  14. Wy tu gadu gadu a ja fotki chcę :mad: :diabloti:
  15. Nie to widać że są umyślnie ucięte tak nie wyglądają przetarte kły
  16. Podnoszę pytanie :eviltong:
  17. W takim razie Twój baner kłamie :diabloti: A raczej podpis pod nim :evil_lol:
  18. To fotki poproszę :diabloti:
  19. A mógł by mi ktoś podać link wątku z bazarkiem??
  20. Jest tu kto :mad::mad::mad: :diabloti:
  21. [quote name='Rinuś'][I][B]a yooo :roll: a Ty to na pewno TY ?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] Przyłapałaś mnie na gorącym uczynku ja to moja babcia (czy jakoś tak) :evil_lol:
  22. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]elo:hand:[/COLOR] [COLOR=royalblue]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/quote] Moja siostra ma czapkę na której pisze "Elo Melo" :evil_lol:
  23. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    [url]http://images34.fotosik.pl/58/da2063dae1119d4e.jpg[/url] :errrr:
  24. [quote name='Niki-lidka']zadowolona???:mad:[/quote] Też Cie KOFFAM :loveu:
  25. [quote name='anetta']przybliż :oops::eviltong:[/quote] Ryba Towarzysząca :razz: :p
×
×
  • Create New...