Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. A mnie to już nie zacytuje :mad: :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. [quote name='Niki-lidka']o nieee:shake::shake: :evil_lol::diabloti::loveu: [/quote] :eviltong: A teraz proszę mi sie wytłumaczyć z tych emotów który o co :evil_lol: :evil_lol:- :diabloti:- :loveu:- ??:diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [quote name='Niki-lidka']ale ona nosa zadziera wysoko...wyzej niz dwa centymetry:cool3:[/quote] Nos się nie liczy :eviltong:
  4. [quote name='Niki-lidka']oj dwa centymetry....czepiasz sie??:mad::mad:[/quote] 2 centymetry to BAAAAAAAAAAARRRRRRRRRDDDDDDDDDDDZZZZZZZZZOOOOO dużo :diabloti:
  5. [quote name='dogomanka_']Bo widzisz,jak juz wczesniej bylo napisane kudi ma hodowle CzW w Krakowie,a ze ja bede w Krk kolo 14 grudnia wiec bardzo chetnie bym tam wpadla i zobaczyla te wspaniale psy na żywo,no to kudi powiedziala,ze jakbym miala wpadac to zeby, najpierw zadzwonila lub napisala maila zeby obgadac szczegoly.;P[/quote] Aha :p No to zazdroszczę :razz:
  6. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'] [I][B]no właśnie nie wiem :evil_lol: jak rozniesie w przeciągu tyg od rozpoczęcia jedzenia to sprzedajemy karmę :evil_lol:[/B][/I] [I][B] zaraz jakieś fotki dam :eviltong: [/B][/I][/quote] Ale wtedy może już być za późno :diabloti: Super :multi:
  7. Bry ciur :cool3: :diabloti::diabloti::diabloti:
  8. [quote name='Niki-lidka']kto tam???:mad: :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Wredny szympans (:loveu:) który będzie teraz wpadał częściej :diabloti::diabloti::diabloti:
  9. Puk puk... :diabloti::diabloti::diabloti:
  10. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Niki-lidka']moj Tim po tej karmie...jak to nazwac....swirowal:diabloti:[/quote] To lepiej nie próbuj :diabloti:
  11. [quote name='Niki-lidka']moj tim tez taki....no nie diabelkowa???:cool3: [/quote] Jak patrzę na baner to sądzę że im to mniejszy jest :eviltong:
  12. [quote name='kudi']Zapraszam :) Tylko zadzwoń lub napisz maila to uzgodnimi szczegóły.[/quote] Ale o co chodzi bo nie bardzo rozumiem :razz:
  13. Ale my z Funią koffamy śnieg :placz::placz::placz:
  14. [quote name='Rinuś'][I][B]a Ty zmieniłas avatar i Cię nie poznałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] I nicka też :cool3: Hehe nie Ty pierwsza :diabloti:
  15. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][I][B] ooo ale Was nagle przywiało :evil_lol: muszę częściej pisac takie rozpaczliwe posty :evil_lol: a co do pojemnika to w sumie wszyscy na tej zadymie skorzystaliśmy,bo dzięki temu mama powiedziała że mam zamówić nowy pojemnik,ale że pojemnik taniej wyjdzie z karmą to zamówiliśmy i karmę :evil_lol: tez Acanę ale tym razem Sport :multi:[/B][/I][/quote] No to masz na nas haka :evil_lol: A nie rozniesie Ci domu po takiej karmie?? :diabloti:
  16. [quote name='monita']Widziałam podobne pelerynki i nawet miałam na nie chrapkę :diabloti: Są super :loveu:[/quote] Ale mam rozumieć że dla siebie :razz: Jak dla mnie za żółta :eviltong:
  17. [quote name='Justys95']Nie wierzysz? :evil_lol:[/quote] Jakoś nie bardzo :diabloti:
  18. [quote name='Justys95'][URL]http://images31.fotosik.pl/57/18be610f60281beb.jpg[/URL] Ta fota najlepsza xD[/quote] Dzięki jak przerobie to wkleję następne :cool3:
  19. A u mnie nie ma śniegu :placz:
  20. [quote name='deer_1987']No wreszcie jakies zdjecia :D[/quote] Podobają się :cool3: :diabloti:
  21. [url]http://images34.fotosik.pl/56/bc59483001bbe052.jpg[/url] Ale one się koffają :loveu::loveu::loveu:
  22. Witam :multi: http://img61.imageshack.us/img61/4913/20010oy5.jpg :loveu: Za chucham was na śmirć :diabloti:
  23. Jak idzie nauka cofania :cool3:
  24. [quote name='agaciaaa']a ja chce jeszcze fotek :lol:[/quote] Ja też chcę :cool3: :loveu:
  25. Albo mi się wydaje albo gdzieś te zdjęcia widziałam :diabloti:
×
×
  • Create New...