[quote name='basia bonnie']albo ja ślepa, albo nie doczytałam, albo nie pisze :evil_lol: ale co to za słodziak? :loveu:
[URL]http://images34.fotosik.pl/57/6d650724fc376d88.jpg[/URL][/quote]
[quote name='Justys95'] Dexterek? Kogo? :-D[/quote]
[quote name='Pimpek']
[URL]http://images32.fotosik.pl/57/b7cac31586ac565f.jpg[/URL]
No właśnie, kogo jest Dexter ?:loveu:[/quote]
Nie o nim nic w wątku nie ma przynajmniej sobie nie przypominam.
Dexter to pies mojej ciotki.. To znajda bardzo podobny do teriera.. Przyszedł do domu za moją kuzynką Mileną i już został :cool3: