Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='furciaczek']Dziekuje za twe wielkie serce:evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie ciesz się bo moje miłosierdzie szybko może się skończyć :diabloti:
  2. Ja sądzę że to raczej joga :evil_lol:
  3. Luzia

    karma Brit

    [quote name='monita']Zbyt mało wartościowy ??[/quote] Nie za duże granulki moja w życiu ich nie zje :evil_lol:
  4. [quote name='furciaczek']Dziendoberek:loveu: wiem wiem dlugo mnie nie bylo:oops: ale juz jestem i sie mnie nie pozbedziesz:eviltong:[/quote] A witam witam :loveu: Nic nie szkodzi wybaczam :p Nawet nie wiesz jak mnie to cieszy :diabloti:
  5. [quote name='basia bonnie']albo ja ślepa, albo nie doczytałam, albo nie pisze :evil_lol: ale co to za słodziak? :loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/57/6d650724fc376d88.jpg[/URL][/quote] [quote name='Justys95'] Dexterek? Kogo? :-D[/quote] [quote name='Pimpek'] [URL]http://images32.fotosik.pl/57/b7cac31586ac565f.jpg[/URL] No właśnie, kogo jest Dexter ?:loveu:[/quote] Nie o nim nic w wątku nie ma przynajmniej sobie nie przypominam. Dexter to pies mojej ciotki.. To znajda bardzo podobny do teriera.. Przyszedł do domu za moją kuzynką Mileną i już został :cool3:
  6. czyli Furia będzie pod choinką?? :cool3: :multi::multi::multi::multi::multi: :BIG::BIG: :BIG::BIG:
  7. [url]http://img256.imageshack.us/img256/6681/21002oo4.jpg[/url] Jaki uśmiech od ucha do ucha :loveu:
  8. Luzia

    karma Brit

    No to chyba z Brita muszę zrezygnować :shake:
  9. Luzia

    karma Brit

    Kurde jak myślicie dla 12 letniego psa lepiej wziąć Brita senior??? :roll:
  10. Nikt nie ogląda to dla satysfakcji wkleję :eviltong: Dexterek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/57/1c52c78f102dc468.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/57/6d650724fc376d88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/57/b7cac31586ac565f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/57/1c99b7f162e26272.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='ATLANTYDA']:lol:Witamy posiadaczkę szczurków[/quote] Eee Ty nie cwaniakuj :eviltong: Bo Cię ciurkami poszczuje :evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:
  12. [quote name='Rinuś'][I][B]a co Ty masz jeszcze szczury? [/B][/I][/quote] Pisze na pierwszej :eviltong: No wiesz co siedzieć na forum nie posiadając umiejętności czytania :shake: :diabloti::diabloti::diabloti:
  13. Luzia

    Brutus i Salma ;)

    [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images32.fotosik.pl/60/960e24831f020255.jpg[/URL] Niezłe :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. Witamy wieczorową porą :multi:
  15. Jestem pierwsza :cool3: I od razu podnoszę na pierwszą :multi:
  16. Luzia

    karma Brit

    A gdzie zamawiałaś??
  17. I co i co?? Bo już nie mogę wytrzymać tego napięcia.. Napisz jak poszło
  18. [quote name='dogomanka_']No...a Ty nie mozesz sie tez wybrac.?:cool3:[/quote] No coś Ty nie będę się wpraszać. Po resztą to strasznie daleko :-(
  19. Słyszałam że u myśliwskich psów się tak robi żeby nie "niszczyły" zwierzyny którą aportują. Ale u teriera ?? Nie znam się za bardzo na tych psach
  20. I bez tego białego na nosie :diabloti:
  21. http://images34.fotosik.pl/60/6571b1e43d632aab.jpg Z takim patrolem to lepiej nie zadzierać :evil_lol:
  22. to super oby wypaliło :cool3: Tymczasem hop na pierwszą :multi:
×
×
  • Create New...