Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. chiała bym zobaczyć jak Azowa robi to klik klik :diabloti:
  2. [quote name='Paulina_mickey']no maleństwo kocha każdy u nas:loveu: ale to raczej nie realne żeby została:-([/quote] Czemu :cool3: :evil_lol:
  3. Przyłączam się do życzeń :cool3:
  4. [quote name='agaciaaa'][URL]http://img220.imageshack.us/img220/5980/1001805vn2.jpg[/URL] cudne :loveu:[/quote] Zgadzam się w 100% :cool3:
  5. A nie masz w fotosiku ustawień żeby na 600 ustawiać a nie 500?? Powinno być :cool3: A większe ładniejsze :razz:
  6. [quote name='Niki-lidka'] oczywiscie czarny jak wegielek i sunia oczywiscie...towarzyszka dla mojego diabla Tima:diabloti:[/quote] Mi też najbardziej podobają się czarne :loveu:
  7. Zgadzam się szczurki są kochane :loveu: Sama mam 2 samiczki albinoski z interwencji od niedawna :loveu: Klikerujesz szczurki :cool3:
  8. Szkoda psiaczka taki piękny :-( [B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B][B][SIZE=4] [*][/SIZE][/B]
  9. To mojej czarnuchy trochę bo rudo strasznie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/68/80a8612dabd5c162.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/68/b492c07f90d072e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/68/a5a685c360bf0fa6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/13b3b5d9d1679499.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/5990af2cf0fc9ae9.jpg[/IMG][/URL]
  10. Wow jaka malutka kostka :evil_lol: Z czego to ze słonia? :diabloti:
  11. Ta ona grzeczna.. Jak śpi i jeść nie woła :evil_lol: :diabloti:
  12. [quote name='nezia']fakt :lol: to co jest w misce kota jest dla mojego psa najlepsze :lol: ale dla kota to co jest w misce psa jest o niebo lepsze od tego, co jest w jego misce, ciekawe :cool3:[/quote] To zamień miski psu dawaj jego karmę w misce dla kota a kotu odwrotnie :evil_lol: Funia ostatnio zjadła mi kawałek jabłka :-o
  13. [URL]http://img49.imageshack.us/img49/5626/16mv1.jpg[/URL] Kurde muszę jeszcze raz zacytować bo wyjdzie że pies brzydki a umaszczenie ładne :evil_lol: Więc tak: Jaki piękny pies :loveu: a to umaszczenie ohhhh :loveu::loveu: :diabloti:
  14. [url]http://img49.imageshack.us/img49/5626/16mv1.jpg[/url] :loveu: Ale ma super umaszczenie :loveu:
  15. A jako przytulisko nie można tego zgłosić??
  16. Na tych fotkach już widać :cool3: A na poprzednich wyglądało jak by był dużo niższy :eviltong: Dlatego się zdziwiłam :p [URL]http://images32.fotosik.pl/68/dc242b0318e1b9d7.jpg[/URL] Nie mógł sobie złapać :evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/68/8aa3cc4d8b087cba.jpg[/url] Ta fotka jest boska :loveu:
  17. Ale piękna blondyna :cool3: [url]http://images27.fotosik.pl/120/2f55a27c7c966aaa.png[/url] :loveu:
  18. [quote name='agaciaaa']:eviltong: Trzeba mieć nadzieje... :razz: :evil_lol: Już widze wszystkie :loveu::loveu::loveu:[/quote] :eviltong: Nadzieja matką głupich :-( To super :cool3:
  19. Ale smyczy nie ma :eviltong: w tym się nie mylę :diabloti: [COLOR=LemonChiffon][SIZE=1]chyba...[/SIZE][/COLOR]
  20. [quote name='Paulina_mickey']hehe Mikuś też umie służyć:loveu:[/quote] Śliczne wtedy psiaki wyglądają :loveu: [quote name='agaciaaa']obra, wystarczy tej radości :eviltong: :lol: :lol: :lol: Poczekamy, zobaczymy :evil_lol: No widzisz, zawsze mam racje :lol: Ale teraz musisz być grzeczna! :razz: Ale mi sie fotki wolno otwierają :angryy: coś mi necik szwankuje :mad: przedostatniej nie widze w ogóle :roll: [URL]http://images34.fotosik.pl/68/571ab6d1b7459989.jpg[/URL] to jest super :loveu::loveu::loveu:[/quote] Niechaj Ci będzie :roll: Małe szanse :lol: Czemu :eviltong: Żałuj na ostatnim pokazuje język :evil_lol: [quote name='DuDziaczek']:beerchug::drinka::laola::popcorn::knajpa::drink1: :drinking::chlup::facelick::drinka:[/quote] Ja od wczoraj kaca lecze więc tylko cole :diabloti:
  21. No to z okazji 100 stronki fotki :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/3c668a532b53f932.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/120/690fb123e5b3f1ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/22f2fb0a7251a59d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/120/ce47d111cbae3a5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/68/571ab6d1b7459989.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='agaciaaa']OK :multi: :multi: :multi: Zawsze mam racje :diabloti: No chyba że :razz: myślałam, że będą dogo-chrzestni :evil_lol: Kojec kojcowi nierówny.. tak jak i łańcuch łańcuchowi.... Ok, wybaczam :razz: :lol:[/quote] Super :multi: Niech Ci będzie :eviltong: Jak by sie jakiś zgłosił to było by miło ale małe szanse :evil_lol: Zgadzam się Super :multi:
  23. Wszyscy czekamy :multi:
  24. Taki piękny pies i jeszcze nie w domu :-(
×
×
  • Create New...