-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
[quote name='agaciaaa']Oooooo, 100 stron!!! :multi: no to sie napijmy :diabloti: :drinking:[/quote] No zdrówko :drinking:
-
[quote name='Paulina_mickey']za niedługo będziemy świętowac 100 stronke:diabloti:[/quote] [quote name='DuDziaczek'] hehe jeszcze tylko chwilka xD[/quote] Już jest :cool3: [quote name='agaciaaa']Ja sie ciesze, że Ty sie cieszysz :lol: Bla bla :eviltong: Owocnych poszukiwań życze, na dogo słabiutko z płcią przeciwną :evil_lol: Twoja? :diabloti: Może i lepiej.. ale serce mi pęka jak widze łańcuchowe psy.. a ciągle ich tak dużo :roll: Baaaardzo :loveu::loveu::loveu: Zastanowie sie :diabloti:[/quote] To cieszmy się :evil_lol: Masz rację :diabloti: A kto powiedział że na dogo szukam :diabloti: No pewnie :cool3: Ale czasami łańcuch lepszy niż kojec :-( To szybko :evil_lol:
-
[quote name='diabelkowa']ja juz mam dosc sniegu.... bleee juz go za duzo mialam ^^[/quote] To wyślij mi trochę :cool3:
-
[quote name='agaciaaa']Luzia!!! Dlaczego Ty tu nie zaglądasz?? :mad:[/quote] A wiesz że nie wiem tak jakoś wyszło :evil_lol: Wybaczysz mi :diabloti: [quote name='diabelkowa'] sliczne szczurki :smile:) piekna panienka z okienka :smile:)[/quote] Dziękuje hehe z okienka może i tak ale czy panienka :evil_lol: No nie wiem :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa']Cześć gaduło :diabloti: powróciłam :diabloti: Ja w ogóle sie pogubiłam :evil_lol::evil_lol: Wiki i Wega wygrały :multi: ja chce być chrzestną :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/57/b7cac31586ac565f.jpg[/URL] ale przystojniak :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/53/5bb1451966292452.jpg[/URL] Azorek też śliczny :loveu: tylko szkoda, że na łancuchu.... :roll: [URL]http://images32.fotosik.pl/58/14a40919eef61c20.jpg[/URL] Fuńka :loveu::loveu::loveu:[/quote] Cieszę się :multi: No ja w sumie też :evil_lol: No to chrzestne już mam teraz chrzestnych trzeba szukać :diabloti: A jak w końcu rodzina :diabloti: Ale w jego wypadku lepiej łańcuch niż kojec :shake: Podoba się?? :razz: [quote name='chester07'] no pewnie nic innego oprócz drożdży nie je :evil_lol: nowe fotki ! xDD[/quote] Nie musisz mówić to widać :evil_lol: Byłam i widziałam :multi: [quote name='ATLANTYDA']:lol:Witamy Śliczne nowe foteczki :loveu:.[/quote] Witamy i dziękujemy :multi: [quote name='DuDziaczek'] Ops.... My tu stalymi bywalcami raczej nie jestesmy :oops: Ale fotecki sliczne :loveu:[/quote] Nic nie szkodzi ;) Dziękujemy :multi:
-
Dobra biorę się za nadrabianie zaległości :cool3: [quote name='Pimpek']Wiki i Wega, a więc jednak na tych imionach stanęło :lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/58/a997ebe30e2854c3.jpg[/URL] Słodka...yyy.... Wiki czy Wega ? xD [URL]http://images33.fotosik.pl/59/7a62c2c04d4c8d50.jpg[/URL] Funię to poznaję !:loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/58/85365c68ff9eba36.jpg[/URL] Pimpek tak wygląda jak daję mu jeść ;)[/quote] No w końcu tak wyszło z głosowania :cool3: Nie wiem :evil_lol: Ale ja jej nie dawałam jeść :eviltong: [quote name='agaciaaa'] Cześć gaduło :diabloti: pozdro z Warszawy :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Nie lubię Wawy :eviltong: Wolę Kraków :loveu: [quote name='g_o_n_i_a'] Witanko :multi: Piękna ta Paskuda :loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/59/7a62c2c04d4c8d50.jpg[/URL][/quote] E tam paskuda nie może być piękna :evil_lol: [quote name='basia bonnie'] [URL]http://images33.fotosik.pl/59/7a62c2c04d4c8d50.jpg[/URL] świeeetne :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/58/a997ebe30e2854c3.jpg[/URL] mój pyszczunio :loveu:[/quote] Dzięki musiałam zamazać tło bo nieporządek był na łóżku :evil_lol: A nie bo mój :eviltong: :loveu: [quote name='deer_1987'] A jakies nowe zdjecia?[/quote] Zaraz będą :cool3:
-
I to jaki fajny prezent ja też bym taki chciała :evil_lol:
-
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
Luzia replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
Polecam fotosika :cool3: Można od razu zmniejszać :p -
[quote name='dunia77']Co tam miałaś dobrego, że Funia tak prosi? :cool3:[/quote] Nic :cool3: Do domu przyszłam i stąd ta radość :cool3: A Matrix cudny można prosić więcej fotek :razz:
-
A no latające latające :diabloti: Trzeba sobie jakoś radzić żeby obskoczyć wszędzie jak tak mało czasu a tyle do nadrobienia :cool3: Fajne macie miejsce do szkolenia :razz:
-
To Funia się przypomina :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/3c668a532b53f932.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/120/690fb123e5b3f1ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/22f2fb0a7251a59d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/120/ce47d111cbae3a5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/68/571ab6d1b7459989.jpg[/IMG][/URL]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Luzia replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ale kluseczki :loveu::loveu::loveu: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Luzia replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[url]http://img102.imageshack.us/img102/7457/1001806ix6.jpg[/url] Jaki zapatrzony :loveu: -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Luzia replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[url]http://img102.imageshack.us/img102/8595/dscf6720gb6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
Wszystkie ciotki lubią foteczki więc dawaj jakieś :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja też chcę fotki :diabloti: -
Widzę że Sarcia już biega w najlepsze :multi: I to bez smyczy :cool3:
-
Kartonowa czwórka już w nowych domach!!!Dziękujemy!
Luzia replied to KaRa_'s topic in Już w nowym domu
No to ja nie mogę zrobić nic innego jak tylko podnieść -
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Luzia replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
[url]http://images26.fotosik.pl/121/02b504df62037535.jpg[/url] Jak molestuje misia :evil_lol::loveu: -
[LEFT][url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/8fb7a876c2.jpg[/url] Ile ona ma w kłębie bo raz wychodzi jak średni psiak innym razem jak malutki :cool3: [/LEFT]
-
Ale superaśne fotki :cool3: A najładniejszy to Vector ma ogon z tą białą końcówką :loveu:
-
Trzymamy kciuki i czekamy na wieści oby pomyślne :p
-
[url]http://i6.tinypic.com/81euz9g.jpg[/url] Umył by się a nie wietrzy :evil_lol: :loveu: