Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Kajtuś miaŁ dziś Towarzystwo Sari i Maszki, Sari oczywiście poszŁa swoją drogą nieprzystępna i zajęta norami , Kajtuś zatem napastowaŁ Maszkę . Tak ją molestowaŁ że w końcu go użarŁa i odskoczyŁa , Kajtek zacząŁ wtedy szczekać , oczywiście nieodpuściŁ dopóki Maszka nie odbiegŁa na znaczną odlegŁość. W aucie oczywiście kierowaŁ , miejsce kierowcy jest przecież najlepsze :)
  2. Z Kubusiem nie jest dobrze, w dalszym ciągu jest przerażony, nie rusza się praktycznie z miejsca :( nie chce chodzić na spacery, jest wystarszony , w pierwszy dzień nie sikaŁ ani na polu ani w pomieszczeniu, przesiedziaŁ w kącie. Dziś pierwszy raz wyszed z kąta i poŁożyŁ się na kocyku. Na razie jest nie wykąpany żeby nie powodować stresujących sytuacji. Ma apetyt mimo że krtań bardzo go boli :( DostaŁ legowisko, drugi koc i puszki z karmą, mam nadzieję że powoli będzie się otwiera na ludzi.
  3. Nie ma :( tak jak futerka :(
  4. Ale to ślicznie ujęŁaś Dorothy :) ale wiesz swój swego rozpozna ;)
  5. ByŁoby super gdyby któryś poszedł do domku.... W tej chwili Kajtek i Cyganek w jednej lecznicy, Kubuś w drugiej, Bajka w hotelu.
  6. Widziałam Urbanka , był cały ogłupiały ale nie ma się ci dziwić po nocnej wizycie drani. Borys nadal nie wychodzi z budy :( wyjrzał tylko z niej na moment tz wystawił głowę, nie jest dobrze :(
  7. Lira nadal w schronie :( nie ma zainteresowania jej losem :( nawet tu na dogo :( rzuciła się dzisiaj mnie witać :( niestety nic nie miałam pozytywnego dla niej :(
  8. Uszata mamusia już ma tylko 3 dzieci i dodatkowo wychowuje Kreseczkę, mieszkają wszyscy teraz w pomieszczeniu za kociarnią. Uszata mama jest bardzo bardzo chuda :( nie wygląda to dobrze :(
  9. Zobaczymy jak się piesiątko czuje , może zechce iść na spacer !
  10. Liczy się to że chciałaś ;) a PEKIN całą droge śpiewał, darł mordkę bardzo głośno i do niczego innego nie mogę tego porównać tylko do próby speiwu. Wogóle myślałam że bedzie większy, a tymczasem, piórko, bardzp drobnej budowy.
  11. Ja go zawiozłam do Bielska , bubu do Sosnowca, ktos go miał przetrzymać, ktoś inny odebrać o 16tej i zawieść do Warszawy.
  12. Tak , ja wzięłam PEKINA , zrobiłam obchód i pojechałam zanim policja przyjechała.
  13. Możesz już się cieszyć :) przyszedł do schronu w ten sam dzień został wykastrowany ;) i już czeka na niego pan chętny na zaadoptowanie. A kotek jest piękny rudy z białymi skarpetkami i krawatem :)
  14. [quote name='Kluska4']Może jak się będą błąkać po mieście to ktoś zadzwoni do schronu ....[/QUOTE] O ile ich nie zabrali :(
  15. [quote name='Jola_K']dobrze ze do jatki nie doszlo czyli tylko tych dwoch psiakow brakuje?[/quote] Z kotami ok, nawet jeden przybyŁ. Tylko 2 psów według moich obliczeń.
  16. Warka jest , ale innych brakuje , jeden przyszedł ze mną , kręcił się koło schroniska, drugiego całego mokrego złapano, w nocy była ulewa :( Część bosków pootwierano , psy mogły się pozagryzać. Bark mi słów jaki debil to zrobił :(:(:( I to nie pierwszy raz :( odjechałam zanim przyjechała policja. Biedne pieski :(
  17. Lisiu jest , całe szczęście !!! Choć tak mi żal innych :( Otwarto kilka pierwszych boksów na Liska boskie się zatrzymali :( Brakuje m.in. sąsiadki Liska z lewej strony :(
  18. dziś wieczorem go zobaczę , mam nadzieję że z nim dobrze!
  19. Aga na pewno , musimy w to wierzyć a teraz przynajmniej jest bezpieczny, nie jak psiaki ze schronu :(
  20. Przyjechałam po [B]PEKINA[/B] a tam zamęt . Bin Laden krecił się koło schronu wszedł razem ze mną , Lord został złapany. Brakuje Onki (była na hotelu :( co roku w zimie właścicielke onki staruszkę syn zabiera do siebie bo ona nie ma ogrzewania a onka trafia do schronu, na wiosne pani onke odbiera) i brakuje dzikusa z ADHD :( Kilka boksów było pootwieranych :( psy mogły się pozagryzać, z kotami wszystko ok .
  21. Przynajmniej tutaj pozytywne wieści!!!!!
  22. :-(:placz::-(:placz: [SIZE=5][COLOR=red][B]BYŁO WŁAMANIE DO SCHRONISKA BRAKUJE PSÓW[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Zgryzik jest ! Ale chyba toczą boje z Jasiem bo mają ranki :([/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B]
  23. :-(:placz::-(:placz: [SIZE=5][COLOR=red][B]BYŁO WŁAMANIE DO SCHRONISKA BRAKUJE PSÓW[/B][/COLOR][/SIZE]
  24. :-(:placz::-(:placz: [SIZE=5][COLOR=red][B]BYŁO WŁAMANIE DO SCHRONISKA BRAKUJE PSÓW[/B][/COLOR][/SIZE]
  25. :-(:placz::-(:placz: [SIZE=5][COLOR=red][B]BYŁO WŁAMANIE DO SCHRONISKA BRAKUJE PSÓW[/B][/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...