Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Kajtuś miaŁ dziś Towarzystwo Sari i Maszki, Sari oczywiście poszŁa swoją drogą nieprzystępna i zajęta norami , Kajtuś zatem napastowaŁ Maszkę . Tak ją molestowaŁ że w końcu go użarŁa i odskoczyŁa , Kajtek zacząŁ wtedy szczekać , oczywiście nieodpuściŁ dopóki Maszka nie odbiegŁa na znaczną odlegŁość. W aucie oczywiście kierowaŁ , miejsce kierowcy jest przecież najlepsze :)
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Z Kubusiem nie jest dobrze, w dalszym ciągu jest przerażony, nie rusza się praktycznie z miejsca :( nie chce chodzić na spacery, jest wystarszony , w pierwszy dzień nie sikaŁ ani na polu ani w pomieszczeniu, przesiedziaŁ w kącie. Dziś pierwszy raz wyszed z kąta i poŁożyŁ się na kocyku. Na razie jest nie wykąpany żeby nie powodować stresujących sytuacji. Ma apetyt mimo że krtań bardzo go boli :( DostaŁ legowisko, drugi koc i puszki z karmą, mam nadzieję że powoli będzie się otwiera na ludzi. -
Nie ma :( tak jak futerka :(
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale to ślicznie ujęŁaś Dorothy :) ale wiesz swój swego rozpozna ;) -
ByŁoby super gdyby któryś poszedł do domku.... W tej chwili Kajtek i Cyganek w jednej lecznicy, Kubuś w drugiej, Bajka w hotelu.
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Widziałam Urbanka , był cały ogłupiały ale nie ma się ci dziwić po nocnej wizycie drani. Borys nadal nie wychodzi z budy :( wyjrzał tylko z niej na moment tz wystawił głowę, nie jest dobrze :( -
Lira nadal w schronie :( nie ma zainteresowania jej losem :( nawet tu na dogo :( rzuciła się dzisiaj mnie witać :( niestety nic nie miałam pozytywnego dla niej :(
-
Uszata mamusia już ma tylko 3 dzieci i dodatkowo wychowuje Kreseczkę, mieszkają wszyscy teraz w pomieszczeniu za kociarnią. Uszata mama jest bardzo bardzo chuda :( nie wygląda to dobrze :(
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy jak się piesiątko czuje , może zechce iść na spacer ! -
Warka jest , ale innych brakuje , jeden przyszedł ze mną , kręcił się koło schroniska, drugiego całego mokrego złapano, w nocy była ulewa :( Część bosków pootwierano , psy mogły się pozagryzać. Bark mi słów jaki debil to zrobił :(:(:( I to nie pierwszy raz :( odjechałam zanim przyjechała policja. Biedne pieski :(
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Lisiu jest , całe szczęście !!! Choć tak mi żal innych :( Otwarto kilka pierwszych boksów na Liska boskie się zatrzymali :( Brakuje m.in. sąsiadki Liska z lewej strony :( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
dziś wieczorem go zobaczę , mam nadzieję że z nim dobrze! -
Malutki Kropek - już nie szkielecik, szczęśliwy w nowym domu !!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Aga na pewno , musimy w to wierzyć a teraz przynajmniej jest bezpieczny, nie jak psiaki ze schronu :( -
Przyjechałam po [B]PEKINA[/B] a tam zamęt . Bin Laden krecił się koło schronu wszedł razem ze mną , Lord został złapany. Brakuje Onki (była na hotelu :( co roku w zimie właścicielke onki staruszkę syn zabiera do siebie bo ona nie ma ogrzewania a onka trafia do schronu, na wiosne pani onke odbiera) i brakuje dzikusa z ADHD :( Kilka boksów było pootwieranych :( psy mogły się pozagryzać, z kotami wszystko ok .
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przynajmniej tutaj pozytywne wieści!!!!! -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:-(:placz::-(:placz: [SIZE=5][COLOR=red][B]BYŁO WŁAMANIE DO SCHRONISKA BRAKUJE PSÓW[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Zgryzik jest ! Ale chyba toczą boje z Jasiem bo mają ranki :([/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:-(:placz::-(:placz: [SIZE=5][COLOR=red][B]BYŁO WŁAMANIE DO SCHRONISKA BRAKUJE PSÓW[/B][/COLOR][/SIZE]