Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
maleńki dziadzio pekińczyk, w bardzo złym stanie - ma domek!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Oj byŁoby cudownie ale jeszcze się nie cieszę... -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czas robi swoje :) może nawet Rudzia zacznie się z nią bawić kto wie ;) z Maszką próbowaŁa mimo że na początku kiepskawo też byŁo. Cieszę się że się odezwaŁaś Nelu i pozdrawiam. A Majeczka mautka gabarytowo? Rudzia takie lubiŁa ;) -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No wŁaśnie :( nikt się tego nie spodziewaŁ i nie można mieć pretensji do Agi i Ewy, wierzę że coś się zmieni na plus. Jeszcze 15 minut trwa bazarek na HUBERTA http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104468&page=7 -
Malutki Kropek - już nie szkielecik, szczęśliwy w nowym domu !!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Powiem tylko trzymaj kciuki! -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nie ma telefonów :( Lisku dlaczego ? -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zimno, wilgotno, mróz się zbiera a domku nie widac :( nikt nie dzwoni :( -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co teraz ? Biedny Hubert :( Tak jak zaŁamaŁ się schronem tak zaŁamie się hotelem :( Ewa jest dla niego wszystkim :( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Codziennie to ma kontakt z pracownikami lecznicy (3 lekarki i pani z rejesteracji) -
Dziękuję Aga!
-
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Już na szczęście jest dobrze i mam nadzieję że Zgryzik jest spokojny. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale się chłopczyk zmienił :) duuuży plus i krok do przodu :) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kubuś mieszka narazie w lecznicy , w pomieszczeniu jak napisałam ok 10 metrów kwadratowych wyłożonym kafelkami. Przywiozłam mu koc, legowisko i dywanik. Jest wyprowadzany na małe spacery na większe nie ma ochoty chodzić, w dalszym ciągu jest zamknięty w sobie. , do jedzenia dostaje puszki i suchą karmę. Ma apetyt mimo że przy przełykaniu boli go krtań. -
maleńki dziadzio pekińczyk, w bardzo złym stanie - ma domek!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za decyzję tej pani !!!! Dyzio przciera szlaki!!!! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kubuś wychodzi ale spacerki są krótkie i spokojne. Woli siedzieć w pomieszczeniu kliniki, ma tam ciepło i sucho. Pomieszczenie jest kwadratowe i duże na ok 10 metrów kwadratowych. ma apetyt mimo że przy przeŁykaniu odczuwa ból. -
maleńki dziadzio pekińczyk, w bardzo złym stanie - ma domek!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Więc co teraz z dziadziem pekinem ?? :( -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
BIEDNY pies , co za ludzie zwracać psa :( jak mogą :( -
Poszukiwany mini mini - wybrana Sari od karo20- już w nowym domku :)
Hund replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
[B]4 dziewczynki - mają po 7 tygodni, na zdjęciu z mamą. wyrosną na małe lub średnie pieski. Mama również szuka domu! [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6392/10ib2.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8262/33228959vx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1020/11vg6.jpg[/IMG] nr 1 - brązowa [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9030/70014250qm4.jpg[/IMG] nr 2 - beżowa [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4638/96167390be8.jpg[/IMG] nr 3 - ciemna pręgowana [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9069/45948764nt1.jpg[/IMG] nr 4 - jasna pręgowana [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7538/25052601iq0.jpg[/IMG][/B] [B][SIZE=2]kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE] [SIZE=2]0604-950-574[/SIZE] [SIZE=2]0515-242-723[/SIZE] [SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub przez dogo kontaktuj się z Hund lub _bubu_ [/SIZE][/B] -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Puszczone na mieście :( błąkały się po ulicach :( -
zatem trzymam kciuki , niech coś się ruszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Aganiecha, Cyganek i ja hartowaliśmy się wczoraj przed południem :) pchani wiatrem wędrowaliśmy po zakamarkch osiedla :) Cyganek oczywiście ciągnął w te najdalsze zakątki.
-
Kajtek wczoraj pchany wiatrem pędził jak oszalały, nie przeszkadzał mu deszcz a potem śnieg ;) co to dla Kajtka który tyle lat przesiedział w schronie ;) oboje z Cygankiem lubią zaczepiać przez płot szczenię bernardyna , które mijamy po drodze :) pewnie razem by się pobawili gdyby ich nic nie dzieliło.