Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. [COLOR=red][B]JEST TRANSPORT Z SOSNOWCA DO WASZAWY !!!! POTRZEBUJEMY TRANSPORTU Z BIELSKA DO SOSNOWCA !!!![/B][/COLOR]
  2. :( szkoda
  3. Hubert jedz i nabieraj siŁ czekamy na wieści!!!
  4. Patia jeśli wiesz o jakimś tymczasie proszę szepnij sŁowo :razz: Kajtek jest maŁy zdrowy dogaduje się z psami i kotami, Cyganek jest maŁy zdrowy ale lubi spokój od innych towarzyszy,Kubuś na razie w diagnozie przerażony wszystkim, Lira jest spokoja i bardzo bardzo garnie się do czŁowieka, zawsze byŁa dominowana .
  5. W lecznicy nie dadzą mu zginąć ;) jak już się zgodzą to wszystko idzie z górki :)
  6. [B]NOWY WĄTEK POCZTÓWKOWY![/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104631"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104631[/B][/URL] [COLOR=darkslateblue][B]Specjalna wiadomość dla[/B] [/COLOR][COLOR=red][B]Agnieszki CO [COLOR=darkslateblue]kotka od sąsiadów już po sterylce i jutro jedzie do nowego domu :) !!!!! MA na imię KLARCIA!!![/COLOR][/B][/COLOR]
  7. Tymczas potrzebny !!! Może to stres a może to warunki albo choroba skóry tak dziaŁa :(
  8. Widzę że bubu trzyma rękę na pulsie ;)
  9. Lecę na szczeniaki ;) tylko nie wiem czy bubu już się nie zgosiŁa. Dzięki madzia828
  10. MOże nieśmiaŁo zapraoponuję Borysa, Lirę lub Kubusia ?
  11. Pewnie potrzebuje czasu, Fionka też tak miaŁa. Przywyknie że tam mu nic nie grozi więc się poczuje pewniej. Pojadę do niego w piątek.
  12. No jak? Proszę o jakieś rady ....:( jak jej pomóc ? Jest tyle nagłych wypadków w schronisku że Warka nie ma co liczyć nawet na hotel :(
  13. Nie ma !! dziękuję że pomyślałaś!
  14. W niedzielę wychylił sie tylko z budy, normalnie jak zawsze, rzuciłam mu kilka kulek karmy ale jak zwykle Ruda pochłonęła wszytkie nie dając do nich podejść Urbankowi :( Bin nawet z budy ze starchu się nie wychylił. To toksyczny boks :(
  15. Maleńki Urbanek puchnie nienaturalnie :(
  16. Został jeszcze Urbanek :( puchnie nienaturalnie :( ma go zobaczyć doktro
  17. super :) a po kąpieli dostanie legowisko :)
  18. Dziękuję bardzo !!!!!!
  19. Wiesz co sobie uzmysłowiłam teraz :( że z tych najbardziej potrzebujących pomocy została tylko Warka:( reszta piesków ma już domy. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
×
×
  • Create New...