Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Wczoraj szłam z Cygankiem wzdłuż Żywieckiej, w pewnej chwili przejechał obok nas samochód z prędkością wiatru....Cyganek odskoczył, rozpłaszczył się całkiem na ziemi :( rozjechały mu się nóżki w czterech kierunkach i leżał na brzuszku bez ruchu kilka chwil :(:(:( Nie wiem co przeszedł w życiu ale on jest w dalszym ciągu bardzo zalękniony, boi się ręki, mimo że już kilka miesięcy mieszka w lecznicy, nie wiem kto mu coś kiedyś zrobił ale myślę że nie miał dobrych przeżyć z pewnością :(
  2. Miałam nadzieję że kajtkowi albo Cygankowi sie uda i Lira wpadnie na to miejsce , ale niestety :(:(
  3. Ani ogłoszenia ani telewizja lokalna :(
  4. Lira nikt o tobie nie myśli :(:(:(
  5. Nie dam rady go teraz wyciągnąć, niestety :( w jednej lecznicy mamy Kajtka i Cyganka, w drugiej lecznicy jest Kubuś , w hoteliku jest Bajka , w Krakowie na leczenu i tymczasie hubert. W tragicznej sytuacji jest Lira (nadal w schronisku) oraz Borys (nadal w schronisku) tej dwójce należy najpierw pomóc :( nietsety brakuje nam pieniążków na wszystko.
  6. Huberciku niech ktoś cię pokocha!!!! na zwsze już !!!!!
  7. :(:(:(:(:( szkoda ale cóż :( :(:( miałam tylko nadzieję że Lira przyjdzie na to wolne miejsce ...
  8. A na razie wieczorem Kajtus byŁ na spcarku, dość długim i dla urozmaicenia w innych rejonach osiedla :) przywiozłam jemu i Cygankowi puszki bo już nic bidoki nie miały :(
  9. A na razie wieczorem Kajtus byŁ na spcarku, dość długim i dla urozmaicenia w innych rejonach osiedla :) przywiozłam jemu i Cygankowi puszki bo już nic bidoki nie miały :(
  10. Kubuś czeka na domek!!!!
  11. Aga napisaŁaś do bubu jak stoicie z pieniędzmi?
  12. Uf Aga jakie dobre wieści, siedzą jak na szpilkach, podbijam i aktualizuję bazarki i boję się wchodzić na wątki :( tyle teraz kŁopotów :( TRZYMAM ZA WASZ WYSTĘP!
  13. Czytali dziś ludzie o Warce i Kjtusiu ale na tym się skończyŁo :(
  14. ByŁoby suuuuuper ale na razie się nie cieszę , trzymam kciuki!
  15. Cyganek ma jej zdecydowanie mniej niż Kajtek ale jest zamkniety bardziej w sobie, Kajtek za to otwarty na człowieka, chce być przytulany. jak zostaje sam po 10-15 minutach przestaje spiewać.
  16. [SIZE=4][COLOR=darkorange][B]Kolejny bazarek na Żywiec[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkorange][B]Może ktoś będzie zainteresowany : 1.zestawem na biurko, mały zegar, wizytownik, długopis i podstawka na spinacze, wszystko bardzo eleganckie. 2. zestawem na wycieczkę kompasem, latarką i scyzorykiem[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9400250#post9400250"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...50#post9400250[/URL] [SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Zapraszam !!![/B][/COLOR][/SIZE]
  17. Plakat Wareczki powiesiłam dzisiaj na drzwiach w sklepie gdzie pracuję . Może ktoś ją wypatrzy....marzę sobie. Z jednej strony wisi Warka z drugiej Kajtuś, domki znajdźcie się prędko!
  18. Ja do nikogo nie mam pretensji, mam nadzieję tylko że Pekinek nie wróci do schroniska :( że znajdzie się dobry człowiek.
  19. Cieszę się że jest u ZuziM , Bunia pewnie też jest z tego pwodu zachwycona , należaŁo jej się coś wyjątkowego ! DOMEK najlepszy z możliwych.
  20. Ja również trzymam kciuki za Waszą rodzinę. U nas teraz masa pracy , 3 psy w klinikach, Bajka nadal w hotelu, Hubertowi udaŁo się pojechać do Krakowa (przykro mi że się nie zobaczyŁyśmy ale byŁa noc a rano do pracy... powiedziaŁam rodzicom że idę na imprezę...), Pekin dotarŁ do Warszawy, zostaŁy jeszcze 2 bidoki które trzeba wyciągnąć.
  21. Muszę przyznać że mnie najbardziej cieszy widok BUNI :)
×
×
  • Create New...