Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Warka ze mną i Miś z Pinczerką (Miś ma już dom ale cos jest nie tak....dom się nie odzywa dzis będzie sprawdzany)
  2. [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8743/64bb2.jpg[/IMG] nadal szukam domu!
  3. Głucho.....nikt nie szuka psiego staruszka?
  4. Zagląda :) Kubuś ma się dobrze :) ale kombinuje nadal jak się ulotnić z lecznicy ;) stan zdrowia poprawia się z dnia na dzień na razie jednK nie ma możliwości zrobienia dalszych badań. Poza tym poproszono aby Kubusia wykąpać ale za bardzo nie ma gdzie , poza tym Kubuś może się przeziębić w trakcie suszenia lub przewożenia po kąpieli.
  5. hahahah ale pięknie to ujęłaś :) Czysta prawda w jednym zdaniu zamknięta !
  6. Rozstania są najgorsze :(
  7. Lisek jeśli będzie miał allegro to sie nie podda :)
  8. Dzięki , zaŁatwiamy transport, na razie jeden odpadŁ ale nie ma poddawania się ;) Zgryzik czeka , pani czeka ;) musi się coś wykombinować :)
  9. ale fajna buźka , skąd ją wzięŁaś??
  10. [quote name='bigos']Czy leczenie juz zakończone? Jak zachowuje się w stosunku do psów? Można to sprawdzić?[/QUOTE] ale konkretnie o jakie zachowanie chodzi?
  11. [quote name='GoWa']W którymś wątku [B]nicia1982 [/B]szuka rudaska ! Może to ten domek? Tylko transport do Kalisza trzeba by.....[/QUOTE] napisaŁam PW, dzięki
  12. Czyli ma się rozumieć szykujesz się w odwiedziny co??
  13. Maila napisaŁam , dziękuję za polecenie Warki. mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto da jej szansę i podejdzie do niej z cierpliwością i zrozumieniem.
  14. Kruczo czarna sunia czeka aż ktoś ją pokocha, taką jaką jest ....piesek średniej wielkości z gŁadkim krótkim futerkiem. Może ktos powie że takich jak ona jest wiele , tak ale Lira jest jedna , jedna jedyna , czeka!
  15. [quote name='Agnieszka Co.']Maji od jakiegoś czasuja robię allegro ja. Niestety ostatnio musiałam zapłacić za 2 miesiące - wyszło kilkadziesiąt zł i mój mąż zaprotestował. Czy ktoś z Was mógłby przejąć ogłaszenie Maji? Powklejam linki, wystarczy skopiować zawartość ( ale mogą być problemy w przeglądarce Internet Explorer, najlepiej w Mozaila Firefox). Maja: [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=302579033[/URL][/QUOTE] czy ktoś może nam pomóc z allegro?
  16. dziękuję !!! Czy możesz na Pw napisać mi dane Pani i dokładny adres .
  17. Czy może ktoś ogłaszać Bianke??? Prosimy o pomoc!
  18. dzięki aganiecha !!!
  19. Ranki się goją :) z uszkami lepiej :) i przytył 2 kg :) oj same dobre wieści !!!
  20. Bajka prosi o domek , i już brak jej sił :(
×
×
  • Create New...