Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. no gdzie się podziało zdjęcie Koralika?? :]
  2. [B]Liza - dziewczynka- wyrosnie na większego pieska, ma 5 miesiący.[/B] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5520/33xo5.jpg[/IMG] Liza również ma dom :)
  3. :multi::multi::multi:a z dobrych wieści Mela pojechała do domu :smile: Domek sprawdziłyśmy z bubu , dobry dom w Bielsku! [B]Mela - siostra Lizy - 5 miesięcy[/B] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/150/31tr4.jpg[/IMG]
  4. Dzwonię do Ciebie Aga :) :multi::multi::multi:a z dobrych wieści Mela pojechała do domu :) Domek sprawdziłyśmy z bubu , dobry dom w Bielsku!
  5. Frotka nie wiedziałam że masz pod opieką takie biedactwo :(:(:(
  6. Na razie niestety musi wystarczyć podnoszenie :( też chciałabym więcej!
  7. Dobrze dziękuję, wiem że Warka nie przypomina ani jednej rasy ale może ktoś nie będzie patrzył na wygląd.
  8. W porę odzyskał wiarę w człowieka :)
  9. Liczy się serce nie majętność ;) chociaż jak przyjdzie odpukać.... choroba....pieniążki sa konieczne. Wtedy bazarek na Maję będzie przydatny.
  10. Cyganek ma kolejny dzień luźne koopki :( powrót do przeszŁości:( niestety :( caŁe szczęście że nie jest odwodniony i ma energię i ochotę na spacer.
  11. :multi::multi::multi: udało się !!! Bądź szczęśliwy piesku!!!!!
  12. Oj Śrucia też była przywiązana :) ale udało się. aga wiem że Ci bedzie przykro ale dobry dom to najlepsze rozwiązanie .
  13. Całoroczny Jest Tańszy ;) Maxiu Domek Być Musi!!!!!
  14. Zmieniam tytuł :) 6 lat to młodzież :evil_lol:
  15. Zgryzik czeka ....tylko czy wytrzymie?
  16. 2 kilogramy więcej :multi::multi::multi: super wieści :) zaraz go obejrzę w telewizji. Aga wczoraj nie mogłam odebrać , rozmawiałaś z bubu jechałyśmy z przedadopcyjnej bardzo dziękuję że tak szybko dałaś znać. To był dzięki temu spokojny wieczór!
  17. Ja po prostu chciałam wiedzieć :oops: czy domek jest pewny czy mam czegoś szukać dla niego i jak pilna jest ta sprawa. Bo to że chcę wiedzieć gdzie będzie mieszkał to chyba logiczne :razz:
  18. Czyli Maja nadal u Was?? Oj Rudka pewnie nie wie co jest grane ;) Znalazła otwarte serca a teraz trzeba oddać kawałek bo ktoś też potrzebuje miłości :) Z moimi suczkami też był taki problem, czas pokazał że nikt nie musi czuć się gorszy, myślę że Rudka jest na tyle mądra że zrozumie ;) Nelu jeśli możesz pomóc wyślę numer konta ale wiem że macie na utrzymaniu 3 psy i Twoje zakładowe koty więc myślę że utrzymanie ich kosztuje wiele.
  19. [quote name='emilia2280']oo. a sá wátki Liry i Borysa?[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104579[/URL] [B]LIRA[/B]
  20. :(:(:(na płatny tymczas nie ma szans :( W jednej lecznicy mamy Kajtka i Cyganka, w drugiej Kubusia, w hotelu Bajkę, na tymczasie Teklę , w Krakowie na tymczasie Huberta, a w schronie czekają na wyciągnięcie 2 przypadki w cieżkim stanie Lira i Borys. Warka nie ma szans :( mamy same długi :9
  21. Ruszcie się telefony, adopcje, wizyty w nowych domach ....!!! Lisek czeka, przystojny młody wolny ;)
  22. :roll: nie wiem co odpowiedzieć ....zamurowało mnie :razz: Wareczko trzymaj się dzielnie, mam nadzieję że osiecz przyjdzie ;)
×
×
  • Create New...