Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. na pierwszą :) wszystkimi 4 łapkami :)
  2. niezastąpiony ocelot!!!!! Może mogłybyście się dogadać między sobą z Agnieszką Co?? :razz:
  3. Dziś 7 suniek poszło na starylkę możliwe że ona (nazywajmy ją już jak bubu Żabcia) również jest wtej siódemce. Jest bardzo starchliwa ktos ja musiał bić bo ręka nie kojarzy jej się dobrze ale jesli ktoś jest cierpliwy to podchodzi do niego.
  4. Psiutka nie gniewaj się że skopiuje od Ciebie :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:Pani dzwoniła do mnie teraz załatwiamy transport ;)
  5. Te pieski nie mają niestety allegro, Patia jesli chodzi o małą to ma coś z cziły ale jest większa, przewiduję że wazy 3-4 kg .
  6. Zgryzik jedzie do domku, Tobie też piesku się uda! Wierzę w to chociaż czasami ciemne chmury nad marzeniami krążą :(
  7. Bardzo bardzo się cieszą :) mój kochany piesku będziesz szczęśliwy!!!!
  8. Dziękuję ! Lira ma futerko ale domku wciąż brak, musi się przypominać.
  9. Czyli idziemy do przodu :)
  10. Rudasek szuka domku !!!
  11. [quote name='Agnieszka Co.']A pani, która była zainteresowana Kropkiem, a która wzruszyła się na widok zdjęć Zgryzika się odezwała? Chyba Monika miała na imię.[/QUOTE] Odezwała się bubu to ta druga osoba o której Ci mówiłam że ma wyśłać maila (2 siostry za Krakowem)
  12. Z pewnością ten sam jest mŁody więc zgadzaŁoby się wszystko...
  13. Bianka bardzo chciaŁa iść na spacer w niedzię :( oj bardzo :9 wypuszczona na wybieg podbiegŁa do bramki i dawaa mi do zrozumienia żę jej pora spaceru nadzeszŁa :(
  14. Ona już jest czyściutka i ma śliczne futerko myślę że byŁa zaniedbana a teraz się wylizaŁa ;)
  15. No nieźle :) pisz co wiesz bo on śliczny i kochany i umie się w domu zachować !
  16. Będzie i trzecia rozmowa ;) w końcu musi się udać !!!
  17. Buda też jest, nawet dwie w ich boksie :roll:
  18. Wydaje mi się że zamknął się trochę na ludzi....cieszy się ze spacerków ale sam nie podbiegnie niezachęcony , nie poprosi o głaskanie i przytulanie...
  19. Światełko w tunelu ;)
  20. Tak ma allegro, ale na razie cisza w jej temacie. Rąk do pracy też nie ma , ogólnie cofamy się do tyłu...
×
×
  • Create New...