Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Oj byŁoby cudownie ale jeszcze się nie cieszę...
  2. Czas robi swoje :) może nawet Rudzia zacznie się z nią bawić kto wie ;) z Maszką próbowaŁa mimo że na początku kiepskawo też byŁo. Cieszę się że się odezwaŁaś Nelu i pozdrawiam. A Majeczka mautka gabarytowo? Rudzia takie lubiŁa ;)
  3. No wŁaśnie :( nikt się tego nie spodziewaŁ i nie można mieć pretensji do Agi i Ewy, wierzę że coś się zmieni na plus. Jeszcze 15 minut trwa bazarek na HUBERTA http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104468&page=7
  4. Nie ma telefonów :( Lisku dlaczego ?
  5. Niestety a ja chciaŁabym dla niej więcej żeby zobaczyŁa że można , jak to wogóle jest być kochanym.
  6. Zimno, wilgotno, mróz się zbiera a domku nie widac :( nikt nie dzwoni :(
  7. Co teraz ? Biedny Hubert :( Tak jak zaŁamaŁ się schronem tak zaŁamie się hotelem :( Ewa jest dla niego wszystkim :(
  8. Tylko jeden jedyny raz :( i pani przeraziła się że Warka nie mieszkała w domu i nie wie jak by się zachowała, Warka była podobna do jej psa dlatego pani zadzwoniła. To było rok temu, od tego czasu nie ma wogóle telefonów :(:(:( w jej sprawie.
  9. Codziennie to ma kontakt z pracownikami lecznicy (3 lekarki i pani z rejesteracji)
  10. Już na szczęście jest dobrze i mam nadzieję że Zgryzik jest spokojny.
  11. Ale się chłopczyk zmienił :) duuuży plus i krok do przodu :)
  12. Kubuś mieszka narazie w lecznicy , w pomieszczeniu jak napisałam ok 10 metrów kwadratowych wyłożonym kafelkami. Przywiozłam mu koc, legowisko i dywanik. Jest wyprowadzany na małe spacery na większe nie ma ochoty chodzić, w dalszym ciągu jest zamknięty w sobie. , do jedzenia dostaje puszki i suchą karmę. Ma apetyt mimo że przy przełykaniu boli go krtań.
  13. Wareczka bedzie czekać wiernie aż ktoś ją wypatrzy, mam nadzieję że to nastąpi....
  14. Trzymam kciuki za decyzję tej pani !!!! Dyzio przciera szlaki!!!!
  15. Kubuś wychodzi ale spacerki są krótkie i spokojne. Woli siedzieć w pomieszczeniu kliniki, ma tam ciepło i sucho. Pomieszczenie jest kwadratowe i duże na ok 10 metrów kwadratowych. ma apetyt mimo że przy przeŁykaniu odczuwa ból.
  16. Więc co teraz z dziadziem pekinem ?? :(
  17. BIEDNY pies , co za ludzie zwracać psa :( jak mogą :(
  18. [B]4 dziewczynki - mają po 7 tygodni, na zdjęciu z mamą. wyrosną na małe lub średnie pieski. Mama również szuka domu! [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6392/10ib2.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8262/33228959vx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1020/11vg6.jpg[/IMG] nr 1 - brązowa [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9030/70014250qm4.jpg[/IMG] nr 2 - beżowa [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4638/96167390be8.jpg[/IMG] nr 3 - ciemna pręgowana [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9069/45948764nt1.jpg[/IMG] nr 4 - jasna pręgowana [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7538/25052601iq0.jpg[/IMG][/B] [B][SIZE=2]kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE] [SIZE=2]0604-950-574[/SIZE] [SIZE=2]0515-242-723[/SIZE] [SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub przez dogo kontaktuj się z Hund lub _bubu_ [/SIZE][/B]
  19. Puszczone na mieście :( błąkały się po ulicach :(
  20. zatem trzymam kciuki , niech coś się ruszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. Aganiecha, Cyganek i ja hartowaliśmy się wczoraj przed południem :) pchani wiatrem wędrowaliśmy po zakamarkch osiedla :) Cyganek oczywiście ciągnął w te najdalsze zakątki.
  22. Kajtek wczoraj pchany wiatrem pędził jak oszalały, nie przeszkadzał mu deszcz a potem śnieg ;) co to dla Kajtka który tyle lat przesiedział w schronie ;) oboje z Cygankiem lubią zaczepiać przez płot szczenię bernardyna , które mijamy po drodze :) pewnie razem by się pobawili gdyby ich nic nie dzieliło.
×
×
  • Create New...