Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. dziękuję !!! Aga Twoja pomoc jest nieoceniona!
  2. spokojnie ;) nicia1982 (kocham Twój awatarek) chce adoptować kotak dopiero w marcu zatem myślę że drugi kocurek będzie odpowiedniejszy, są 2 więc nie będzie bójki.
  3. wareczko mam dla Ciebie nową zasłonke do budy ;)
  4. Rudy mały piesek nadal bez domku :(
  5. Bubu ma zdjęcia drugiego rudaska a Rysiu czeka na dom ;)
  6. [SIZE=4][COLOR=green][B]Zgryzik już grzeje pupkę w ciepeŁku :multi::multi::multi: wczoraj przyjechali po niego cudowni ludzie :loveu: kupili od razu szeleczki smyczkę szamponik :evil_lol: żeby piesiu już byŁ bardziej domowy :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#008000]DaŁ mi tyle caŁusów na dowiedzenia że jestem ustaysfakcjonowana :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#008000]Bądź szczęśliwy piesku !!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B]
  7. Dogo zaszwankowaŁo a piesek przez ten czas niestety domku nie znalazŁ :(
  8. Istotnie ale suchy szampon nie wymyje brudu schroniskowego, zaschnętych kup i sŁomy z futerka.Kuba na razie nadal nie kąpany, wariuje w lecznicy jak czuje zapach suczek ;) kasanowa :)
  9. Wiem :( pytaŁam o niego podobno to najlepsze co można dla niego byŁo zrobić :(
  10. Hubert duga przerwa byŁa , ale już dogo dziaŁa :)
  11. Aga lepiej zrób badanie i daj mu szansę, liczę na to że uda się mu pomóc a domki dla kotów się ostatnio odezwaŁy, znajdziemy mu jakiś dobry domek jeśli tylko uda się mu pokonac chorobę.
  12. Przyznaj się ;) wiesz jesli sama nie wybierzesz zadecydujemy my ;)
  13. Tak Misiowi się udaŁo teraz czas na Warkę ;)
  14. :) cieszę się że tak się dobrze sprawy potoczyŁy :) mąż się pewnie cieszy Aga co? A jak tam szary przyjaciel?
  15. szykuje się zabieg Sedzika...
  16. Rudy lisek szuka domku!! Teraz pewnie śpi przytulony do Warki! Mój tata ciąŁ dziś wykŁadzinę na nowe zasonki w budach bo znowu mają przyjść mrozy a stare są potargane.
  17. Cieszę się bardzo że MIŚ jest kochany! Olga Oskarek dziękuję !
  18. A dziś zjadŁ worek foliowy :angryy: bilismy się o ten worek i 3/4 udaŁo mi się odzyskać :evil_lol: ale niestety reszte pochŁonąŁ:mad: worek śmierdziaŁ mięsiwem albo rybą nie wiem co to byŁO:diabloti: Spacerek się udaŁ, zimno co prawda byŁo ale na szczęście nie padaŁo.
  19. Zmienimy jak już będzie po! Narazie tylko kciuki trzymamy :)
  20. A Rysiu już ma uszka prawie caŁkiem zdrowe :) i szaleje po Łazience :) bo teraz zostaŁ przeniesiony i w Łazience ma dużo miejsca :) i biega za piłeczką , graliżmy dziś w nogę :) tz w Łapkę raczej :) fajny jest !
  21. Oj wyŁ dziś Kajtuś okrutnie jak braŁam Cyganka na spacer i jak go opuszczaŁam i jechaŁam do domu :( Ale na spacerze szalaŁ :) nie mogŁam nadażyć .Takie maŁe krótkie nóżki a tak szybko na nich biega :)
  22. Z domkiem ok :) caŁe szczęście ! To tylko brak czasu i netu spowodowaŁ ciszę i urwanie kontaktu. Warko oby i tobie tak się udaŁo jak twojej miŁości Misiowi!
  23. A czy piesek kocha swoją Panią i Pana ? czy są zadowoleni z jego oddania?
  24. Jaki on sŁodki!!!!!!!! Aniu W dziękuję , bardzo bardzo dziękuję za wieści!!!! Ta cisza mnie niepokoiŁa a teraz jestem spokojna piękny Miś !!!
×
×
  • Create New...