spokojnie ;) nicia1982 (kocham Twój awatarek) chce adoptować kotak dopiero w marcu zatem myślę że drugi kocurek będzie odpowiedniejszy, są 2 więc nie będzie bójki.
[SIZE=4][COLOR=green][B]Zgryzik już grzeje pupkę w ciepeŁku :multi::multi::multi: wczoraj przyjechali po niego cudowni ludzie :loveu: kupili od razu szeleczki smyczkę szamponik :evil_lol: żeby piesiu już byŁ bardziej domowy :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#008000]DaŁ mi tyle caŁusów na dowiedzenia że jestem ustaysfakcjonowana :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#008000]Bądź szczęśliwy piesku !!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
Istotnie ale suchy szampon nie wymyje brudu schroniskowego, zaschnętych kup i sŁomy z futerka.Kuba na razie nadal nie kąpany, wariuje w lecznicy jak czuje zapach suczek ;) kasanowa :)
Aga lepiej zrób badanie i daj mu szansę, liczę na to że uda się mu pomóc a domki dla kotów się ostatnio odezwaŁy, znajdziemy mu jakiś dobry domek jeśli tylko uda się mu pokonac chorobę.
Rudy lisek szuka domku!! Teraz pewnie śpi przytulony do Warki!
Mój tata ciąŁ dziś wykŁadzinę na nowe zasonki w budach bo znowu mają przyjść mrozy a stare są potargane.
A dziś zjadŁ worek foliowy :angryy: bilismy się o ten worek i 3/4 udaŁo mi się odzyskać :evil_lol: ale niestety reszte pochŁonąŁ:mad: worek śmierdziaŁ mięsiwem albo rybą nie wiem co to byŁO:diabloti: Spacerek się udaŁ, zimno co prawda byŁo ale na szczęście nie padaŁo.
A Rysiu już ma uszka prawie caŁkiem zdrowe :) i szaleje po Łazience :) bo teraz zostaŁ przeniesiony i w Łazience ma dużo miejsca :) i biega za piłeczką , graliżmy dziś w nogę :) tz w Łapkę raczej :) fajny jest !
Oj wyŁ dziś Kajtuś okrutnie jak braŁam Cyganka na spacer i jak go opuszczaŁam i jechaŁam do domu :( Ale na spacerze szalaŁ :) nie mogŁam nadażyć .Takie maŁe krótkie nóżki a tak szybko na nich biega :)
Z domkiem ok :) caŁe szczęście ! To tylko brak czasu i netu spowodowaŁ ciszę i urwanie kontaktu.
Warko oby i tobie tak się udaŁo jak twojej miŁości Misiowi!