Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ALMA2']Pomogę troszkę pieskowi. To poprosze o nr konta naPW z adresem bo ja niestety wysyłam pocztą. Cioteczki Bubu i Hund jesteście z jednej "paczki" pomagającej na miejscu pieskowi?:p[/QUOTE] A czy są jakieś wątpliwości? Pw wysŁaŁam, aganiechaa będę u chŁopaków dziś w poŁudnie. -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jesteśmy we 3 jeśli chodzi o spacery ,aganiechaa baaaaardzo pomaga w spacerach .I w dwójkę do organizacji. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Suuuuper :) Aga jak się da to proszę poproś Olę o zdjęcia Fionki, nawet takie z komórki . -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ALMA2']Biedny piesek. A kiedy ta operacja by się odbyła. Wyślę jakiś grosz.[/QUOTE] Operacja jest ustalana, będzie ją przeprowadzaŁ specjalista bo sparwa jest poważna. Trzeba dobrać m.in.specjalne pŁytki. Wyjścia byŁy dwa 1.pies zostaje w takim stanie w jakim jest i kuleje na 3 Łapach do końca życia a miednica nie wiadomo jak się zrasta. 2. kosztowna operacja, pŁyty, druty i szansa na bezbolesne życie. Decyzję podjęŁyśmy jednogŁośnie. Jeśli ktoś chce pomóc wyślę Pw z numerem konta. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga a ja dodoam tylko że kiedy odbieram telefon i sŁyszę co mówisz to jest chwila porównywalna do tej kiedy otrzymaŁabym olbrzymi wymarzony prezent !!! Dziękuję !!!!! -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
już wiem mniej więcej gdzie mieszka ;) -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Tak i miaŁ to szczęście że biegaŁ dziś po wybiegu dŁugo ;) Basiu zapodziaŁ się jeden mŁotek gdzieś....nie wiem gdzie...tylko ten wielki znalazŁam na końcu. -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
PoszŁy z panią M. do biura więc mi nie wypadaŁo pchać się za nimi....potem wyszŁy z Topikiem i miaŁy wrócić z karmą . Ja wyszŁam po 14tej ze schronu i jeszcze nie wróciŁy. -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ZrobiŁa średnie wrażenie, tz nie że zŁe tylko ona szukaŁa modego Ładnego a Topik się jej bardzo podobaŁ, wracaŁa do niego kilka razy,mieszka blisko schroniska, przyszŁa na nogach i mieli wracać do domu pieszo. MówiŁam jej o tym żeby uważaŁa na inne psy itp. Ale w schronisku byŁam sama, Beata pojechaŁa rano a po Basię w poŁudnie przyjechaŁa mama, robiŁam sama zasŁonki i nosiŁam sŁomę, wracaŁam busem i musiaŁam się wyrobić na czas. Nie mogam siedzieć caŁy czas z nimi, poza tym mi nie wypadaŁo bo pani M. się nimi zajęŁa więc się nie wtrącaŁam, próbowaŁam jedynie wybadać teren ale mao czasu byŁo. -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Piesek jest śliiiiiiczny, mam nadzieję że wŁaściciele będą go szukać. Pani doktor znalazŁa go leżącego na drodze. Może komuś uciekŁ? Może ktos go szuka? Mam nadzieję że tak jest. W schronisku jak zobaczyŁam pieska poinformowano mnie że to suczka więc dostaŁa imię Pusia :):):) wyobrażacie sobie zdziwienie kiedy okazaŁo się że to piesek ;) Ale kiedyś byŁa podobna historia z Kają , na początku myśleliśmy że to Kajtek :) -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
PoszedŁ na próbę, Bianeczka zostaŁa sama, mam nadzieję że sobie z nim poradzą i nie oddadzą w razie czego jakiemuś Łachudrze. -
Maja byŁa zaciekawiona zabawami z Ferdkiem ale nie skusiŁa się podejść i wziąść w nich udziaŁ. Ferdek natomiast byŁ zachwycony. Oba pieski pozwoliŁy sobie zrobić kotarki i doŁożyć sŁomy do bud.
-
W schronisku trochę zmian 1. Dom znalazŁo kilka psów: Marysia, Leo, 3 szczeniaczki, Gosia i Tosia (teraz poszŁa jedna a tydzień temu druga), Dina, Topik. 2. PrzybyŁa Muszka 3. W ciąży jest Dżunia 4. Niestety za Tn odeszŁa pudlowata suczka z dziećmi....:( Wszystkie pieski dostaŁy sŁomę i nowe kotarki do budy. Z dobrych wieści jest jeszcze ta że ruszyŁy prace budowlane przy nowym schronisku i jest nadzieja , narazie tylko nadzieja ;) ale i tak dobrze że w czerwcu będzie przeprowadzka :)
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#0000ff]Topik Atos - troche mniejszy od onka, agresywny do psów, dla suk łagodny.jest zazdrosny, potrzebuje uwagi włascicela. Ma 10 lat. W schronisku od roku. Został znaleziony na ulicy.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Dziś poszedŁ do adopcji !!!!! Na razie na próbę na 2 tygodnie będzie mieszkaŁ w bloku.[/COLOR][/B] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3062/17517092dp4.jpg[/IMG] -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=blue]Urbanek - malutki , 10-letni piesek, dużo szczeka ale jest łagodny i płochliwy. Podrzucony do schroniska 5 lat temu praktycznie ma niebieski oczka , nie wiem ile jeszcze widzi ale myślę że ślepota postępuje :(. [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7311/74838942tb3.jpg[/IMG][/COLOR][/B] -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Bianka starciŁa przyjaciela, Topki poszedŁ do adopcji do Żywca, po 12tej przyszŁy 2 pani i wybraŁy Topika, Sabina co Ty na to? -
W schronie -13 stpni , ręce grabiaŁy mi z zimna, wszytskie psy trzęsŁY się na mrozie. Ale zrobiŁam Lirze kotarkę i dosypaŁam sŁomy, mam nadzieję że choć trochę teraz jej cieplej. Do jedzonka dostaŁa witaminy dla poprawy zdrowia. Futerko już bardzo Ładne , tylko z jednej strony zostaŁ prześwit.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Lisek nadal w schronie, ale nakarmiony do syta ;) kotarka do budy przybita , sŁoma w budzie gęsto przykryŁa podŁogę. Lisek może czuć się w miarę osŁonięty od mrozu i wiatru. A mróz potworny -13 stopni Lisek i wszystkie psiaki trzęsŁy się z zimna. -
Struś Ksawery Odszedł za TM szczęśliwy i kochany .
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Grubas ?? może podmieniony z Żabcią ? ;) -
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Rodzina nam się spodobaŁa od razu :) mimo że myślano iż Zgryzik-Rocky-Felek jest większym psem i na takiego się nastawiono , piesek zostaŁ przyjęty entuzjastycznie i z otwartymi ramionami. -
Do jutra pieseczku!