Zagląda :) Kubuś ma się dobrze :) ale kombinuje nadal jak się ulotnić z lecznicy ;) stan zdrowia poprawia się z dnia na dzień na razie jednK nie ma możliwości zrobienia dalszych badań. Poza tym poproszono aby Kubusia wykąpać ale za bardzo nie ma gdzie , poza tym Kubuś może się przeziębić w trakcie suszenia lub przewożenia po kąpieli.
[quote name='bigos']Czy leczenie juz zakończone? Jak zachowuje się w stosunku do psów? Można to sprawdzić?[/QUOTE]
ale konkretnie o jakie zachowanie chodzi?
[quote name='GoWa']W którymś wątku [B]nicia1982 [/B]szuka rudaska ! Może to ten domek? Tylko transport do Kalisza trzeba by.....[/QUOTE]
napisaŁam PW, dzięki
Kruczo czarna sunia czeka aż ktoś ją pokocha, taką jaką jest ....piesek średniej wielkości z gŁadkim krótkim futerkiem. Może ktos powie że takich jak ona jest wiele , tak ale Lira jest jedna , jedna jedyna , czeka!
[quote name='Agnieszka Co.']Maji od jakiegoś czasuja robię allegro ja. Niestety ostatnio musiałam zapłacić za 2 miesiące - wyszło kilkadziesiąt zł i mój mąż zaprotestował.
Czy ktoś z Was mógłby przejąć ogłaszenie Maji?
Powklejam linki, wystarczy skopiować zawartość ( ale mogą być problemy w przeglądarce Internet Explorer, najlepiej w Mozaila Firefox).
Maja:
[URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=302579033[/URL][/QUOTE]
czy ktoś może nam pomóc z allegro?