Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Rysio zadomowił się super, wogóle nie znaczy ;) kuwetka jest za to codziennie pełna :) Przy zabawie podgryza swoją panią i to jest jedynia na razie jakas malutka ryska ;) W przyszłym tygodniu ma wyjśc na pierwszy spacer w szeleczkach i na smyczy.
-
No właśnie :( w hotelu 2 razy zarył pyszczkiem :( , nie mogę zapomniec jego radości po otwarciu drzwi do mieszkania :(
-
Z kotką Łatką nie jest dobrze :( trzeba zrobić dodatkowe badanie krwi. Poza tym jest strasznym dziukusem :( złapanie jej zajmuje codziennie pół godziny...
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
togga z Bielska również szuka mu domku. -
Tak jak chciałaś Cyganek i Kajtek trafili do boksów wewnętrznych, mimo tego jest mi smutno :( Cyganek 2 dni spędził u mnie w mieszkaniu, był taki szczęśliwy, skakał i szalał. Pierwszy raz widziałam że umie się cieszyć. A potem musiałam go wsadzić do boksu :( wszedł z podkulonym ogonkiem :( przerażony :( wiem że tam są dobrzy ludzie ale nie mogę zapomnieć jego radości...On nigdy nie przychodził na zawołanie , nie otwierał się na człowieka a u mnie się otworzył, przychodził się przytulać i prosił o głaskanie, a przeciez był tylko 2 niepełne dni :(
-
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlaczego to spotyka Rudzię :( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']przelalam 50 euro dla Kuby na konto z 1-go postu[/QUOTE] Kubuś też dziękuje ;) -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='lidusia']Gdzie w tej chwili jest Lisek? Czy jest np szansa, zeby mogl wyjechac do Holandii. To nie zart, to odpowiedzialna propozycja. Ktos o wielkim sercu nie ratowal jeszcze polskich psow. A wlasnie jest w Polsce. Ja jestem wlasciwie z forum miau. Tam mozna sprawdzic moja wiarygodnosc wsrod dziewczyn zwiazanych ze schroniskiem w Katowicach. Bo osoba, ktora chce zabrac jakiegos pieska jest w Katowicach[/QUOTE] Pw wysłałam. Staramy się unikać adopcji zagranicznych. -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']O raju:shake: Dlaczego nie może zostac w lwcznicy? Czy coś się stało?:([/QUOTE] Niestety Puszek płacze jak zostaje sam a nad lecznicą mieszkają ludzie z małymi dziećmi więc zrozumiałe że im to przeszkadza, dzieci się budzą i płaczą. -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tamb']Podajcie nr konta, przeleję 100zł.[/QUOTE] Pw wysłane, bardzo dziękuję. -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dalej to już pomysŁu nie mamy . -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Tak zabieg odbyŁ albo odbywa się jeszcze, o 17tej można pieska będzie odebrać. -
[B][SIZE=4][COLOR=red]Cyganek oraz inne nasze psy mają opuścić już dziś lecznicę !! Nie mamy ich gdzie ulokować, sparwa bardzo pilna prosimy o pomoc![/COLOR][/SIZE][/B]
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wyślę Pw poczekajcie proszę sprawa się skomplikowaŁa [SIZE=4][COLOR=red]Pilnie jeszcze dziś mamy zabrać wszystkie psy z lecznicy także Puszka. :placz::placz::placz: [/COLOR][/SIZE] -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-(:-( Jakie te Łapeńki wykrzywione :placz::placz::placz: Nela operacja jest konieczna, umawiaj termin :placz::placz: Biedna psinka :placz: apysio dalej uśmiechnięte mimo bólu :shake: -
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: __________________ Obie z bubu uważamy że nowa pani Kreseczki jest taka jaką dla niej wymarzyŁyśmy sobie!!!!
-
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Izabela124.']Ja mog zrobic aukcj[SIZE=-1]e c[SIZE=-1]egi[SIZE=-1]elkowa dziękuję ! -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Puszek jedzie do specjalisty na Śląsk na operację.A ja już dziękuję za pomoc! -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Nabiera ogŁady ;) tak to nazwaŁa pani dr;) -
Zimna noc :( ale wiosna na szczęście tuż tuż . Wytrzymaj piesku.
-
Wczoraj jeden maluch pojachaŁ do nowej rodziny a dziś Kreseczka czeka na odwiezienie, na razie jest u mnie w domu ;)