Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Dzięki, Pw nie mam :( ale czekam cierpliwie ;) może smsem te dane?
  2. ok ale nie ma ich kto dziś na noc przetrzymać więc ta opcja nie jest caŁkiem do zrealizowania.
  3. Dziękuję :) za allegro i za zakup cegieŁek.
  4. Dobrze myślisz ;) fajnie by było chodzić miedzy pustymi boksami ;)
  5. Więc kochajcie strauszki!!!!!
  6. Dzięki, proszę skopiuj teks z pierwszej strony tylko w miejsce staruszek napisz piesek bo okazało się że nie jest taki stary, zdjęcia również możesz zabrać z pierwszego postu. Kubus prawdopodobnie kulał dlatego że miał pęknieta miednicę, najprawdopodobniej ktoś go kopnął albo miał spotkanie z samochodem.
  7. Aga musisz zobaczyć na żywo ;)
  8. A może tak jak Warka nabierze pewnosci siebie i będzie mogła żyć sama ;) podwójne adopcje są takie rzadkie :( ale oczywiście trzymam za to ;)
  9. Kończy się żwirek :p wczoraj jak przyszłam to miałam całą zawartość kuwety rozsypaną po kuchni. To chyba była zemsta za samotność :evil_lol: Posiedziałam z nią godzinę żeby się zrehablilitować , zbiła mnie głową jak zwykle :evil_lol: i poszczerzyła resztki zębów na początek , potem już tylko łasiła się i prosiła o głaskanie. Myślę że jakby miała innego kota tam to szalałaby z zachwytu. Ale niestety po godzinie została znowu sama i pewnie sąsiedzi zatykają uszy żeby jej nie słyszeć.
  10. Lira była na spacerze :) pogoda super dopisała, słońce , nagrzana trawa, lekki szum jeziora ;) wysztko co można sobie wymarzyć. Niestety Portos, towarzysz Liry z boksu, atakuje ją przy jedzeniu :( Lira znowu może mieć łyse placki z niedożywienia. wsadziłam jej miskę do budy i dopiero tam mogła najeść się spokojnie.
  11. Basia proszę napisz na ile to jest przemyślane, czy rodzice zaakceptowali decyzję czy jest to na razie myślenie na ten temat ? Proszę o Pw z telefonem, nie wiem czy bedę na gg wieczorem więc może pogadamy inaczej niz zwykle ;)
  12. To Białas, Śnieżka i Fredka ;) Oko Fredki jest w bardzo kiepskim stanie.
  13. Rozmawiałam dzisiaj z togaą , ma się bardzo dobrze chłopina ;) zresztą po pierwszym spotkaniu wiedziałam że będzie dobrze.
  14. Oj jeśli jutro bedzie takie słoneczko to Wareczka pójdzie na spacerek :)
  15. Nadal Aktualne, proszę o PW z numerem konta! Wyślę pieniądze .
  16. Może wiosna przyniesie lepsze dni.
  17. Przynajmniej słonko świeci, mam nadzieję że do jej boksu dociera. Aż przykro myśleć o tych pieskach które siedzą w ciemności i wilgoci.
  18. No właśnie, przykra szara rzeczywistość.
  19. Kajtek dogaduje się z kotami i innymi stworzeniami bez problemu. I bardzo pragnie bliskości, to pies przylepa uwielbia jak się go głaszcze i się nim zajmuje, lubi szleć i biegać . Natomiast Cyganek (mieszkał u mnie w domu z kotem i było ok ) jest bardzo nieufny i zamknięty w sobie ale również bardzo potrzbuje kontaktu. Jesli któremukolwiek się uda będę się cieszyć. Aga dziękuję!
  20. Cisza :( Piękny pies nadal bez domu :(
  21. Nie nie dziwię się . Żal mi go, skusiłam go karmą :( niestety inne pieski czekały na chwilę zainteresowania. Było nas tylko 3 :( za mało aby zająć się każdym:(
  22. Wareczka nie ma innego wyjścia, czeka nadal....
×
×
  • Create New...