No jasne jeśli tylko można Cię o to prosić ... A jutro rano jedziemy z bubu w odwiedziny do bajeczki :) już dawno się nie widziałyśmy a Pieska trzeba wygłaskać.
[B]Nowy bazarek na pokrycie rachunku między innymi Kajtusi, zapraszam perfumy czekają :
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...81#post9666381[/URL]
Kajtuś nie płacz proszę !
[B]Nowy bazarek na pokrycie rachunku między innymi Cyganka, zapraszam perfumy czekają :
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...81#post9666381[/URL]
Cyganku mam nadzieję że jest Ci lepiej...
[B]Nowy bazarek na pokrycie rachunku między innymi Kubusia, zapraszam perfumy czekają :[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9666381#post9666381[/URL]
domyślam się że zakochaŁaś się w zaplątanych smyczach ;) i spacer z Warką byŁ tak ekscytujący że nie możesz o tym zapomnieć co ;)
Z ustaleń z Basią : Warka przyjeżdża w niedzielę na zapoznanie z rodziną i czworonożnymi mieszkańcami.