Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. No niestety :( ale ja już kombinuję nową pannę dla Liska . Jeśli Warka w niedziele pojedzie to Lisek dostanie jakąś uroczą małą sunię :)
  2. Za Warkę ? Nic nie musisz kupować, dużo pomagasz a pieniążki przydadzą się dla Boni i Warki.
  3. myślę że 3 miesiące te 2 i jedna 4 miesięczna
  4. już tylko środa czwartek piatek sobota i.....!!!!!
  5. czy można prosić kogoś o banerek dla Żywca? taki ogólny jak kiedyś miałam w podpisie a teraz wcięło ;)
  6. No jasne jeśli tylko można Cię o to prosić ... A jutro rano jedziemy z bubu w odwiedziny do bajeczki :) już dawno się nie widziałyśmy a Pieska trzeba wygłaskać.
  7. Widziałam że byłaś, normalnie oczy musiałam przetrzeć ;) dziękuję bardzo !!!!
  8. Dlatego myślę że zapoznanie odbędzie się na jakiejś łące a nie w domu ;) Oj Basia nie moge doczekać się niedzieli!
  9. Adopcja zagraniczna odpada przykro mi.
  10. [B]Nowy bazarek na pokrycie rachunków naszych psiaków , zapraszam perfumy czekają : [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9666381#post9666381"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...81#post9666381[/URL]
  11. [B]Nowy bazarek na pokrycie rachunku między innymi Kajtusi, zapraszam perfumy czekają : [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...81#post9666381[/URL] Kajtuś nie płacz proszę !
  12. [B]Nowy bazarek na pokrycie rachunku między innymi Cyganka, zapraszam perfumy czekają : [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...81#post9666381[/URL] Cyganku mam nadzieję że jest Ci lepiej...
  13. [B]Nowy bazarek na pokrycie rachunku między innymi Kubusia, zapraszam perfumy czekają :[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9666381#post9666381[/URL]
  14. [B]Nowy bazarek na utrzymanie Łatki perfumy :[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9666381#post9666381"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9666381#post9666381[/B][/URL]
  15. Dzięki ! Łatka powinna już być w domku a nie dziczeć w samotności. kotku trzymaj się .
  16. Jakby byŁa zdrowa to mamy dla niej tymczas więc trzymajcie kciuki! A do mieszkania przyjedzie nsatepna bida na leczenie.
  17. To byŁ makabryczny żart, życzę Warce wspaniaŁego domku , i oczywiście zajmę się innymi pieskami ;)
  18. A wtedy ja już nie mam po co jeżdzić do schronu ...
  19. Jutro wyniki , a ty czasem atka pewnie drze pyszczek w pustym mieszkaniu. Oj jak miŁo mieć sąsiadów.
  20. To i tak najspokojniejszy psiak z jakim Lira mieszkaŁa do tej pory.
  21. domyślam się że zakochaŁaś się w zaplątanych smyczach ;) i spacer z Warką byŁ tak ekscytujący że nie możesz o tym zapomnieć co ;) Z ustaleń z Basią : Warka przyjeżdża w niedzielę na zapoznanie z rodziną i czworonożnymi mieszkańcami.
  22. wiesz mieszkaŁam z TZtem i to zupeŁnie inna sytuacja. Jesteście na równi i atwiej przeginać, u rodziców to Ty musisz się podporządkować.
  23. Mieszkając z rodzicami to naprwdę taki kopot.
×
×
  • Create New...