Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Wątek został założony 15 lutego a dokładnie 2 miesiące później 15kwietnia był pierwszy spacer .
  2. 30te urodziny ;) mam nadzieję że dostanę ten prezent !!!!!
  3. Od roku jest na dogo i w innych ogłoszeniach , wcześniej nikt o niej nie wiedział.
  4. Zdjęcie w kroczu jest extra ! Dziewczynka się zmieniła na duuuuży plus!
  5. SSSSuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!
  6. Czy coś już wiadomo w sprawie Bianki?
  7. Uspokajające słowa ;) Lisku jeszcze trochę wytrzymaj!
  8. zabierzcie do domu...tak sobie marzę .
  9. To już osiem 8 8 8 8 8 8 osiem długich lat !
  10. Wydała mi się taka mała jak ją dziś zobaczyłam...może strata paru kilogrmów to spowodowała ;)
  11. Piękny i duży tak samo stęskniony kontaktu ....
  12. Łacia opuszcza moje skromne progi....
  13. Piękne allegro dziękuję !!!!!!
  14. Myślę że szeleczki będą lepsze, wiesz jak ona szaleje :evil_lol: a poza tym nigdy nie chodziła w obróżce. A rozmiar nosi M ;)
  15. :) szykuj ładne szeleczki , takie pasujące do pyszczka :)
  16. :crazyeye: Niesamowite ! Po pierwszym spotkaniu?? Może uda się zaŁatwić jakiś transport. Do Katowic jeżdżają ludzie normalnie do pracy. Togga dziękuję że wierzyŁaś.
  17. Wieści najlepsze z możliwych !!
  18. Maluchy w drodze , wyglądają już lepiej niż w niedzielę ale niestety oczko Fredki dużo pozostawia do życzenia.
  19. Pierwszy zastrzyk już za nami. Niestety Łatka dziczeje coraz bardziej :( uganianie się za nią jest tragedią. Apetyt ma ogromny więc jedzenie znika bŁyskawicznie. Uwiebia też kocie mleczko ;)
  20. Tylko dlaczego nie daje rady go zmienić ! :(
  21. :) Oj jak tylko Warka będzie miała dom to Lircia zaprzyjaźni się z Liskiem , to dobry pomysł :)
×
×
  • Create New...