:crazyeye: Niesamowite ! Po pierwszym spotkaniu??
Może uda się zaŁatwić jakiś transport. Do Katowic jeżdżają ludzie normalnie do pracy. Togga dziękuję że wierzyŁaś.
Pierwszy zastrzyk już za nami. Niestety Łatka dziczeje coraz bardziej :( uganianie się za nią jest tragedią. Apetyt ma ogromny więc jedzenie znika bŁyskawicznie. Uwiebia też kocie mleczko ;)