Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Kto przyjedzie po Maję ? Już jedna osoba deklarowała że się nią zajmie ...i ciasza w temacie...
  2. Piesek tyle czasu bez odwiedzin siedzi :( i nikt w jego sprawie nie dzwoni:(
  3. [quote name='[email protected]']Hund pisze,że podobno dobrze pani zadowolona chyba Atos-Topik zostaje w swoim domu,ale zapewne się jeszcze upewnimy:cool1:ja muszę:p[/QUOTE] oczywiście ale najpierw musisz się wybarac do Żywca ;)
  4. Niestety pytała ylko jedn aosoba ale o adopcję zagraniczną.
  5. Ocelot dziękuję !!!!! Warka jest średniego wzrostu ale potrzebuje właśnie fantastycznej osoby która będzie miała cierpliwość do pieska!
  6. Szkoda że biednym Kubusiem nikt się nieinteresuje :( Tyle było tu szarpaniny na początku, mówienia że domek po tygodniu się znajdzie....a tu mija tydzień za tygodniem :( i ani jednego telefonu :( ani jednego zapytania o Kubusia :(
  7. Łatka będzie miała pobieraną krew do badań w poniedziałek. Dziś zakończy antybiotyk oraz przestanę jej zakraplać oczka. Wysięku z nosa i oczu już nie ma. Najgorsze jest łapanie Łatki żeby zawieźć ją do lecznicy. Pół godziny z głowy , staje się wtedy dzikim kotem. Niestety jedyne drzwi w mieszkaniu to drzwi wejściowe więc sobie biegamy po pomieszczeniach dopóki jej niedopadnę. Jak już ją złapię to robi się z niej aniołek, wtedy mogę ją głaskać do woli. A kiedy przestaję dopomina się że za krótko. To jedyne chwile kiedy sobie mruczy. Niestety wczoraj Łatka została oddelegowana na jedną noc ;) oddajcie Łatkę ;)!!!Robotnicy powiedzieli że do 15tej skończą działania z wiertarka i kilofem więc Łatka może wrócić:)
  8. Też tak myślę bo również cieszę się z wczorajszego spotkania . Togaa to odpowiedzialna osoba , plusem jest również niewielka odległość :)
  9. Jeśli możesz zrób aukcję oczywiście że się przyda a Nela poproszę o pw z numerem konta.
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106586[/URL] Proszę podbijajcie bazarek!
  11. miło czytać takie wieści :) tylko to że rodziła przynajmniej 4 razy jest smutne :(
  12. Kreseczka jest w domku, ma się bardzo dobrze, początkowo nic nie jadła i nie piła ale u mnie tak samo zareagowała na zmianę . Państwo są wyrozumiali i cierpliwi. Na razie nie ma nowego imienia. Musi ja rodzina lepiej poznać i wtedy nadane zostanie nowe imię. Pani powiedziała że Kreseczka jest jeszcze ładniejsza w rzeczywistości niż na zdjęciu :)
  13. I czekają :( mimo że czasu mają niewiele:(
  14. [quote name='Kluska4']Jestem ;) Takie właśnie objawy są przy chorym sercu - niedomykalności zastawek. Niestety to też nie wróży dobrze :shake:[/QUOTE] :( to mnie zmartwiło
  15. Praktycznie nie ma ząbków przez co język caŁy czas ma na zewnątrz. Łatka przebywa teraz w dobrym miejscu ale jej stan jest zły. W poniedziałek bedzie miała robione testy na białaczkę, dziąsła nos i oczy ma praktycznie białe. Wyniki krwi wskazywały na duże odwodnienie.
  16. Możesz przenieść się na wątek Łatki?
  17. też mnie ten placuszek zainteresował :evil_lol: śliczna jest , a jakie wcięcie :lol: talia osy :evil_lol:
  18. Łatka to kotka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105663[/URL] Praktycznie nie ma ząbków przez co język caŁy czas ma na zewnątrz. Łatka przebywa teraz w dobrym miejscu ale jej stan jest zły. W poniedziałek bedzie miała robione testy na białaczkę, dziąsła nos i oczy ma praktycznie białe. Wyniki krwi wskazywały na duże odwodnienie.
  19. Mam na myśli właśnie Kajtusia , Cyganka Puszka i Łatkę :(
  20. Tak się pokomplikowało że aż ciężko cokolwiek pisać.
  21. Niestety :( nikt kto się pieskiem interesuje nie może jej zabrać do siebie :(
  22. Jak tam Lirciu ?
  23. Masz rację Aga tylko ciężko się z tym pogodzić.
  24. :( czyli Lisek nadal bez domu :( ani jednego telefonu nie byŁo niestety :(
  25. Nikt nie szuka czarnego pieska?
×
×
  • Create New...