Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Kto przyjedzie po Maję ? Już jedna osoba deklarowała że się nią zajmie ...i ciasza w temacie...
-
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piesek tyle czasu bez odwiedzin siedzi :( i nikt w jego sprawie nie dzwoni:( -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='[email protected]']Hund pisze,że podobno dobrze pani zadowolona chyba Atos-Topik zostaje w swoim domu,ale zapewne się jeszcze upewnimy:cool1:ja muszę:p[/QUOTE] oczywiście ale najpierw musisz się wybarac do Żywca ;) -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Niestety pytała ylko jedn aosoba ale o adopcję zagraniczną. -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Szkoda że biednym Kubusiem nikt się nieinteresuje :( Tyle było tu szarpaniny na początku, mówienia że domek po tygodniu się znajdzie....a tu mija tydzień za tygodniem :( i ani jednego telefonu :( ani jednego zapytania o Kubusia :( -
Łatka będzie miała pobieraną krew do badań w poniedziałek. Dziś zakończy antybiotyk oraz przestanę jej zakraplać oczka. Wysięku z nosa i oczu już nie ma. Najgorsze jest łapanie Łatki żeby zawieźć ją do lecznicy. Pół godziny z głowy , staje się wtedy dzikim kotem. Niestety jedyne drzwi w mieszkaniu to drzwi wejściowe więc sobie biegamy po pomieszczeniach dopóki jej niedopadnę. Jak już ją złapię to robi się z niej aniołek, wtedy mogę ją głaskać do woli. A kiedy przestaję dopomina się że za krótko. To jedyne chwile kiedy sobie mruczy. Niestety wczoraj Łatka została oddelegowana na jedną noc ;) oddajcie Łatkę ;)!!!Robotnicy powiedzieli że do 15tej skończą działania z wiertarka i kilofem więc Łatka może wrócić:)
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Też tak myślę bo również cieszę się z wczorajszego spotkania . Togaa to odpowiedzialna osoba , plusem jest również niewielka odległość :) -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli możesz zrób aukcję oczywiście że się przyda a Nela poproszę o pw z numerem konta. -
miło czytać takie wieści :) tylko to że rodziła przynajmniej 4 razy jest smutne :(
-
Kreseczka jest w domku, ma się bardzo dobrze, początkowo nic nie jadła i nie piła ale u mnie tak samo zareagowała na zmianę . Państwo są wyrozumiali i cierpliwi. Na razie nie ma nowego imienia. Musi ja rodzina lepiej poznać i wtedy nadane zostanie nowe imię. Pani powiedziała że Kreseczka jest jeszcze ładniejsza w rzeczywistości niż na zdjęciu :)
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
I czekają :( mimo że czasu mają niewiele:( -
[quote name='Kluska4']Jestem ;) Takie właśnie objawy są przy chorym sercu - niedomykalności zastawek. Niestety to też nie wróży dobrze :shake:[/QUOTE] :( to mnie zmartwiło
-
Praktycznie nie ma ząbków przez co język caŁy czas ma na zewnątrz. Łatka przebywa teraz w dobrym miejscu ale jej stan jest zły. W poniedziałek bedzie miała robione testy na białaczkę, dziąsła nos i oczy ma praktycznie białe. Wyniki krwi wskazywały na duże odwodnienie.
-
też mnie ten placuszek zainteresował :evil_lol: śliczna jest , a jakie wcięcie :lol: talia osy :evil_lol:
-
Łatka to kotka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105663[/URL] Praktycznie nie ma ząbków przez co język caŁy czas ma na zewnątrz. Łatka przebywa teraz w dobrym miejscu ale jej stan jest zły. W poniedziałek bedzie miała robione testy na białaczkę, dziąsła nos i oczy ma praktycznie białe. Wyniki krwi wskazywały na duże odwodnienie.
-
Jak tam Lirciu ?
-
Masz rację Aga tylko ciężko się z tym pogodzić.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:( czyli Lisek nadal bez domu :( ani jednego telefonu nie byŁo niestety :( -
Nikt nie szuka czarnego pieska?