Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. W schronisku nie ma już Urbanka... [B][COLOR=#0000ff]Urbanek - malutki , 10-letni piesek, dużo szczeka ale jest łagodny i płochliwy. Podrzucony do schroniska 5 lat temu.[/COLOR][/B] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7311/74838942tb3.jpg[/IMG]
  2. Piesek zosta wygŁaskany i wyprowadzony na spacer z Warką , po spacerze do schroniska wróciŁ już sam ale dla towarzystwa po wcześniejszych ustaleniach ;) Lira zostaa przeniesiona. Jest bardzo podobna do Warki ale Lisek nie daŁ się oszukać. Początkowo byŁ zazdrosny że ją gŁaszczę ale później zachwoywaŁ się dobrze :) Mam nadzieję że się polubią i ani jednemu ani drugiemu nie będzie smutno samemu. ZwŁaszcza że Portos od Liry poszedŁ do adopcji i Lira zostaŁa sama.
  3. Niestety chcą zlikwidować schronisko :( a psy i koty porozwozić po innych azylach :( Nie damy się tak Łatwo !!!!!!! Dziś pomimo że byŁyśmy tylko w trójkę udaŁo nam się wyprowadzić na spacer [B]15 psów[/B] :) !!!! Dla zainteresowanych byli to: 1. Rudzia (9lat mieszka w schronisku) 2. Pluto (od niedawna w schronie i pierwszy raz na spacerze) 3. Lira (od szczeniaczka w schronie to już 7 rok) 4. Maja (2 lata i kilka prób spacerówych ale idziemy do przodu ;) ) 5. Ferdek (kolega Maji uwielbia spacery ) 6. Bąbel (bardzo nieśmiaŁy piesek) 7. Uszata mama (2 raz na spacerze) 8. Ogonek (pierwszy raz na spacerze) 9. Baca inaczej Łatek ( pierwszy raz na spacerze) 10. Jaś (pierwszy raz na spacerze-starchajŁo) 11. Karlos (piękny starszy Onek pierwszy raz na spacerze) 12. Luca (maŁa rakieta) 13. Fred (niestety mimo wielu ogŁoszeń nikt go nie pokochaŁ) 14. Lisek ( szalone maleństwo) [B]15. Warka[/B] która dziś pojechaŁa do nowego domu !!! Pies który urodziŁ się 8 lat temu w schronisku!!!!!
  4. Maluszek od Jamnisi już caŁkiem ciekawy świata :) tuptaŁ sobie po budzie i kojcu. Trochę trudno mu jeszcze utrzymać się na nóżkach ale już próbuje wędrować :) Dzieci Dżuni jeszcze nie są tak sprawne ale wszystkie w komplecie kochane wyglądają jak maŁe niedźwiadki.
  5. Tak ona na razie jest zdezorientowana. ByŁyśmy na dŁugim spacerze zapoznalnym i nawet wtedy czuŁa się niepewnie nowe miejsce, nowy piesek. Na szczęście Basię znaŁa :)
  6. Basia i Sylwia dziękuję !!!! Kajtusiu ma nadzieję że nareszcie czujesz się kochany!!!! To niesamowite że po jednym ogŁoszeniu Kajtek i Cyganek mają dom ! Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc !
  7. Warka jest już u Basi :) jej maŁa suczka jest trochę zazrosna ale mam nadzieję że się z czasem polubią. Obie bardzo lubią biegać i szaleć ponieważ mają dużo energi. Może to ich poŁączy. Warka w domu czuŁa się bardzo zagubiona . No cóż pierwszy raz przekroczyŁa próg domu .... Czekam na relacje Basi. Mogę tylko sobie wyobrażać co się tam dzieje po naszym wyjeździe.
  8. Basiu jedzeimy rano do schroniska, jesli pogoda pozwoli tz nie bedzie padać zaliczamy kilka spacerów tak jak zawsze. I po południu jesteśmy u Ciebie ;) Czy to pasuje rodzinie?
  9. Sylwinka dziękuję że chcesz i możesz pomóc !!!!!!
  10. Aga G kolejny raz piszę że ratujesz życie !!!!! Mam nadzieję że wszyscy będą zadowoleni i kajtek i Ci państwo ;) dzieci na pewno.
  11. Miło czytać takie wieści ! Udało się !!! Teraz tylko taki dobry domek dla Maxa...
  12. wiem jak trafić do centrum ale co dalej? poproszę o wskazówki na PW ;)
  13. W jeziorku lubiała się potaplać :) wskakiwała do niego latem z rozpędu :) ale zobaczymy jak w wannie :) Po 8 latach pierwszy raz zostanie wykąpana :) szoook !
  14. Trzymam mocno kciuki i bardzo Ci dziękuję Aga że się udało ich pokazać światu!
  15. Maleństwa czekają !!!!
  16. Dobrze że choć apetyt i głaskanko w normie :)
  17. Znajdzie się też amtor i na Kajtka musimy w to wierzyć :)
  18. Ja myślę że to ze stresu. Zmiana miejsca i otoczenia. W lecznicy wytrzymywał bardzo długo u mnie też nic nie zrobił. Wycofany niestety jest bardzo ale zobaczysz jak się otworzy jaki potrafi być kochany. Zapewne boi się kolejny raz być zraniony i trzyma dystans.
  19. Hm czyli jeszcze coś nowego wyszŁo :( a co dostaje? Moja Sari jest na Zentonilu.
  20. Łatka jest już w drodze do domku :) I akurat dziś musiaŁa ją odkryć moja rodzina. ZaczęŁo się od babci która zobaczyŁa Łatkę siedzącą w oknie :evil_lol:. Babcia widziaŁa ją z zewnątrz i wpadŁa na genialny pomysŁ że jakiś bezdomny kot dostaŁ się do mieszkania :roll: i teraz umiera z gŁodu :evil_lol: więc trzeba go ratować i wydostać z mieszkania. ZrobiŁa raban i tym sposobem póŁ mojej rodziny zostaŁo zawiadominej w celu wydostania kota.Na szczęście moja mama :multi: wpadŁa na pomysŁ że zapewne jest to jakiś kot schroniskowy na leczeniu:p.
  21. [quote name='basia bonnie']to byłby chyba najlepszy prezent ;) i dla Ciebie Olu i dla mnie i dla nas wszystkich! :loveu: [IMG]http://i32.tinypic.com/25zqo7n.png[/IMG][/QUOTE] Ale piękny!!!! Masz talent !!! Tak to byŁby niesamowity prezent dla Wszystkich!
×
×
  • Create New...