Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
W schronisku nie ma już Urbanka... [B][COLOR=#0000ff]Urbanek - malutki , 10-letni piesek, dużo szczeka ale jest łagodny i płochliwy. Podrzucony do schroniska 5 lat temu.[/COLOR][/B] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7311/74838942tb3.jpg[/IMG] -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Piesek zosta wygŁaskany i wyprowadzony na spacer z Warką , po spacerze do schroniska wróciŁ już sam ale dla towarzystwa po wcześniejszych ustaleniach ;) Lira zostaa przeniesiona. Jest bardzo podobna do Warki ale Lisek nie daŁ się oszukać. Początkowo byŁ zazdrosny że ją gŁaszczę ale później zachwoywaŁ się dobrze :) Mam nadzieję że się polubią i ani jednemu ani drugiemu nie będzie smutno samemu. ZwŁaszcza że Portos od Liry poszedŁ do adopcji i Lira zostaŁa sama. -
Niestety chcą zlikwidować schronisko :( a psy i koty porozwozić po innych azylach :( Nie damy się tak Łatwo !!!!!!! Dziś pomimo że byŁyśmy tylko w trójkę udaŁo nam się wyprowadzić na spacer [B]15 psów[/B] :) !!!! Dla zainteresowanych byli to: 1. Rudzia (9lat mieszka w schronisku) 2. Pluto (od niedawna w schronie i pierwszy raz na spacerze) 3. Lira (od szczeniaczka w schronie to już 7 rok) 4. Maja (2 lata i kilka prób spacerówych ale idziemy do przodu ;) ) 5. Ferdek (kolega Maji uwielbia spacery ) 6. Bąbel (bardzo nieśmiaŁy piesek) 7. Uszata mama (2 raz na spacerze) 8. Ogonek (pierwszy raz na spacerze) 9. Baca inaczej Łatek ( pierwszy raz na spacerze) 10. Jaś (pierwszy raz na spacerze-starchajŁo) 11. Karlos (piękny starszy Onek pierwszy raz na spacerze) 12. Luca (maŁa rakieta) 13. Fred (niestety mimo wielu ogŁoszeń nikt go nie pokochaŁ) 14. Lisek ( szalone maleństwo) [B]15. Warka[/B] która dziś pojechaŁa do nowego domu !!! Pies który urodziŁ się 8 lat temu w schronisku!!!!!
-
Maluszek od Jamnisi już caŁkiem ciekawy świata :) tuptaŁ sobie po budzie i kojcu. Trochę trudno mu jeszcze utrzymać się na nóżkach ale już próbuje wędrować :) Dzieci Dżuni jeszcze nie są tak sprawne ale wszystkie w komplecie kochane wyglądają jak maŁe niedźwiadki.
-
Warka jest już u Basi :) jej maŁa suczka jest trochę zazrosna ale mam nadzieję że się z czasem polubią. Obie bardzo lubią biegać i szaleć ponieważ mają dużo energi. Może to ich poŁączy. Warka w domu czuŁa się bardzo zagubiona . No cóż pierwszy raz przekroczyŁa próg domu .... Czekam na relacje Basi. Mogę tylko sobie wyobrażać co się tam dzieje po naszym wyjeździe.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zobaczymy się jutro piesku :) -
Miło czytać takie wieści ! Udało się !!! Teraz tylko taki dobry domek dla Maxa...
-
Trzymam mocno kciuki i bardzo Ci dziękuję Aga że się udało ich pokazać światu!
-
Maleństwa czekają !!!!
-
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze że choć apetyt i głaskanko w normie :) -
Ja myślę że to ze stresu. Zmiana miejsca i otoczenia. W lecznicy wytrzymywał bardzo długo u mnie też nic nie zrobił. Wycofany niestety jest bardzo ale zobaczysz jak się otworzy jaki potrafi być kochany. Zapewne boi się kolejny raz być zraniony i trzyma dystans.
-
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hm czyli jeszcze coś nowego wyszŁo :( a co dostaje? Moja Sari jest na Zentonilu. -
Łatka jest już w drodze do domku :) I akurat dziś musiaŁa ją odkryć moja rodzina. ZaczęŁo się od babci która zobaczyŁa Łatkę siedzącą w oknie :evil_lol:. Babcia widziaŁa ją z zewnątrz i wpadŁa na genialny pomysŁ że jakiś bezdomny kot dostaŁ się do mieszkania :roll: i teraz umiera z gŁodu :evil_lol: więc trzeba go ratować i wydostać z mieszkania. ZrobiŁa raban i tym sposobem póŁ mojej rodziny zostaŁo zawiadominej w celu wydostania kota.Na szczęście moja mama :multi: wpadŁa na pomysŁ że zapewne jest to jakiś kot schroniskowy na leczeniu:p.