Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
ja jestem dobrej myśli :) Maja mimo wszystko robi postępy, kto znał ją wcześniej ten wie jaki duży krok do przodu został zrobiony.
-
jasiu niestety w niedzielę został w boskie sam. Jest zbyt lękliwy i nie wzięliśmy go na dzielelną imprezę. Tęsknił pewnie za kolegami bo jak tylko wrócili zaczęły się powitania:):):) pogłaskłam go na koniec żeby nie czuł sie pokrzywdzony ;) oczywiście zmrużył ślepka ;)
-
Kiciuś nadal bez domku :( czy ktoś poszukuje ułożonej grzecznej koteczki???
-
Brunet pewnie czeka aż deszcz przestanie padać i wyjdzie na spacer !
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Niestety w tym roku kleszczy masa :(:(:( też wyciągam. Jedno jest dobre Pepi jest niewielki więc i obszar do przeszukiwania mniejszy ;) -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/200/690fe7bfb04b2cde.jpg[/IMG][/URL] Lircia na niedzielnej imprezie spisywała się bardzo grzecznie :) wzięłam ja mimo że łysych palm przybywa :( Bidulka :( Tak bardzo chciała żeby ja przytulać ... Z nowych wieści jeszcze jedna Lircię przeniesiono do nowego boksu :( wędruje biedaczek po schronie :( Ale dostała dobry boks. Mieszka teraz z Marianem, to spokojny wycofany psiak. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/statusicon/user_online.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=9992498"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/report.gif[/IMG][/URL]
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Bambo również nadal bez domu :( -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Oraz staruszek Karlos "Nazywam się Karlos. Przystojniak Karlos" [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/199/d9211c7a8f056a40.jpg[/IMG][/URL] -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nie wiemy w jakim stopniu Ślepek nie widzi, możliwe że całkiem. Jak kwarantanna się skończy zabierzemy go na spacer, mam nadzieję że będzie miał na niego ochotę. A tutaj Dropsik na niedzielnej imprezie: POZOWANIE [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/225/ee391e783776aa70.jpg[/IMG][/URL] Mięciutka trawka" [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/225/5ae61603670096a7.jpg[/IMG][/URL] Zmęczony Dropsik :loveu: [IMG]http://i31.tinypic.com/316qag7.jpg[/IMG] -
[quote name='basia bonnie']Ja kupiłam sobie 3 przypinki, koleżanka zobaczyła i się jej bardzo spodobały i powiedziała że też chce sobie takie kupić:evil_lol: jest możliwość kupienia?:cool3:;) A Bąbelek na 1szą wędruje!:loveu:[/QUOTE] Jasne :) powiedz tylko jakie :):):) w sobotę w sferze też będziemy sprzedawać .
-
Aga czy zrobisz zdjęcia?? Jamniczki są poszukiwane domku będziemy szukać !! Ja też kontrolnie sprawdziŁam dzisiaj wystawę ;) a od gigi44 dostaliśmy dobrą 2stronną taśmę :):) oraz 20 kg psiej karmy :):):) gigi44 ma również namiot ;) tak na przyszŁość wiemy gdzie uderzać :):):) RozmawiaŁam z panią kierownik , widziaŁa już wystawę ;) zadzwoniŁa żeby podzielić się wrażeniami ;):):) Bida z nędzą rzuca się w oczy ze zdjęć, niestety pracując tam tego niedostrzegaŁa, dopiero teraz, po póŁrocznej przerwie w pracy, patrząc z boku, jest zdziwiona że nie widzi się na codzień tych niedostatków. ZaprosiŁam na Dzień Informacji o Schronisku rzcznika z Urzędu w Żywcu, jeśli pan burmistrz się nie pofatyguje;) to może rzecznik przyjedzie do nas :) Jeszcze jedno ;) od Piq dostaliśmy pŁytę z niedzielnej imprezy :):):)
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
LISIU NA IMPREZIE :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/200/ff9a002dd9ed511a.jpg[/IMG][/URL] -
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Uszata Mama na BŁONIACH :) [IMG]http://i26.tinypic.com/2yzk5yt.jpg[/IMG] "Ciężka harówa ta prezentacja. Czas na posiłek regeneracyjny." piq [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/199/05699173684c1595.jpg[/IMG][/URL] "Nie bądź taka, daj buziaka." piq Uwierzcie Ogonek był zakochany w Uasztej Mamie :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/200/f17e15a37e0bbc82.jpg[/IMG][/URL] -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Hund replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Proszę o wyjaśnienie dwie osoby (baffi2 oraz psiara1996) obie wylicytowały u mnie na bazarku Smycz odblaskową Royal wraz z zestawem. Baffi mimo że jest aktywna nie odpisała mi na kolejne PW , z psiarą nie mam kontaktu ostatni raz była na dogo 15 kwietnia.Może ktoś wie co się z nią dzieje. Pierwsze Pw z informacją o wygranym bazarku wysłałam 28 marca. Jest już prawie miesiąc później, nie wiem czy interesują je nadal zestawy czy mają zostać wystawione ponownie. -
[quote name='togaa']Ola!!! Jesteś [B]WIELKA !!![/B] I nie dziękuj nam tylko Tobie należą sie gratulacje..!!!!! Tobie,Bubu no i całej reszcie...!!!! Nie wiem skąd znajdujesz siły na takie przedsięwzięcia.... A przy okazji b.przepraszam za emocje zwiazane z Luką. Długo zastanawiałam się jak do tego doszło? Najważniejsze,że Twoja szybka i skuteczna akcja zapobiegła temu najgorszemu... Jest nauka na przyszłość...[/QUOTE] togaa jeśli chodzi o Lucę to wszyscy się zdenerwowali , nikt przecież nie brał takiej sytuacji pod uwagę. Na szczęście Krzyś zachował zimną krew :)
-
[quote name='Agnieszka Co.']Mogłybyście tu przepisać ten artykuł, lub chociaż streścić?[/quote] Przepiszę partiami ;) Bieda z nędzą -to najtrafniejsze określenie stanu, w jakim znajduje się obecne schronisko dla zwierząt w Zywcu. Trudno je nawet nazwać schroniskiem, bo to waląca się rudera. Wkrótce przebywajaca tam ponad setka psów i kotów znajdzie się w niezwykle dramatycznej sytuacji. Schronisko ma pozwolenie na działalność tylko do końca czerwca. Ale nawet gdyby powiatowa weterynaria jakimś cudem pozwolenie przedłuzyła, to i tak obiekt zostanie wyburzony. Ma to związek z budową północnej obwodnicy drogowej w kierunku Suchej Beskidzkiej i Krakowa.Problem schroniska wałkowano od ponad 6 lat.Wtedy też pojawiły się pierwsze pomysły , aby wybudować nowe schronisko w zupełnie innym miejscu.Niecałe pół roku temu KRONIKA pytała burmistrza Żywca Antoniego Szlagora o przyszłość psiego azylu. Stwierdził, że nie ma żadnego problemu , a co więcej jest on sztucznie rozdmuchiwany.Burmistrz Szlagor zapowiadał, że miasto zdąży z budową nowego schroniska, a gdyby nie to bezdomne zwierzaki trafia na przechowanie do schronisk w Bielsku Białej , Cieszynie lub Andrychowie. W najgorszym wypadku-według burmistrza Szlagora-można zorganizować akcję zachęcającą mieszkańców by wzięli psy czy koty. Pomimo upływu czasu i groźby likwidacji schroniska , do dzisiaj nie ma konkretnego rozwiązania problemu. Można powiedzieć, że samorządowcy przespali sprawę. Co prawda wybrano miejsce pod przyszłe schronisko(obok wysypiska śmieci w dzielnicy Kabaty) , przygotowano projekt , a nawet otrzymano pozwolenie na budowę. I na tym koniec. Z planów wynika , że miałby powstać budynek administracyjno-socjalny z gabinetem weterynaryjnym, cztery pawilony z wybiegami dla psów i pomieszczeniami hotelowymi. To wszystko za około 4 miliony złotych. Dlaczego tak drogo?? -Schronisko ma tyle kosztować , bo bedzie nowoczesne, z określonymi uwarunkowaniami technologicznymi. Nie jest to żaden niepotrzebny wymysł. Po prostu projekt nowego schroniska wszystkie najnowocześniejsze standardy dla tego typu obiektu.Ustalenia techniczne były szczegółowo konsultowane z powiatowym lekarzem weterynarii w Żywcu- mówi Tomasz Terteka , rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Żywcu. Wszystko pięknie ale co z tego jak nie ma pieniędzy na budowę schroniska? Niby problem miał być rozwiązany, bo do budowy miały się dołożyć gminy powiatu żywieckiego.Dodajmy, że ustawa o ochronie zwierząt narzuca na gminy obowiązek rozwiązania problemu bezpańskich psów i kotów . Wymyslono, że schronisko bedzie powstawac w dwóch etapach. W pierwszym powstać ma przenośny kontener na cele biurowo admonistaracyjne. oraz 28 boksów. Miałoby to kosztować około 800 tysiecy złotych. -Pierwszy etap budowy rozpocznie się z chwilą gdy zgromadzone zostaną potrzebne finanse. Same prace budowlane, na które pozwolenie jest ważne do końca tego roku, powinny potrwać kilka miesięcy. Na pewno jednak termin czerwcowy jest nierealny. Gdyby nowe schronisko nie powstało, to na pewno zwierzęta zostana przeniesione do schronisk na terenie Podbeskidzia-zapewnie Terteka. Sęk w tym , że na razie prawie pewne jest tylko 615 tysięcy złotych. Część gmin, która miała dać jeszcze prawie 160 tys złotych na pierwszy etap , jeszcze się waha. Niektóre, jak gmina Ujsoły, uznały że lepiej i taniej jest , aby wynajęta firma wyłapywała bezdomne psy i zawoziła je do schroniska w Bielsku-Białej. Waha się również miedzy innymi wójt gminy Świnna Henryk Jurasz -Absolutnie nie uchylamy się od tego tematu.Doskonale wiemy , że problem bezdomnych psów jest coraz poważniejszy. Przez naszą gminę przejeżdża wielu turystów do Korbielowa czy na Słowację, którzy wyrzucają swoje psy z aut, pozostawiając je na pastwę losu. Nie ukrywam jednak , że koszt budowy tego schroniska jest ogromny. Stąd też nasze wahania- uważa wójt Jurasz., który zastanawia się, czy nie postąpić podobnie jak władze gminy Ujsoły. Nie wiadomo czy podobnie nie zadecydują wójtowie z kilku innych gmin. Jednak co ciekawe, gmina Buczkowice, która połozona jest w sąsiednim powiecie bielskim, jest z kolei zainteresowana budową schroniska w Żywcu. Co zatem zrobić z problemem schroniska? Na razie samorządowcy nie mają pomysłu. A czas biegnie niemiłosiernie szybko. Paweł Szczotka Proponowane dopłaty gmin do pierwszego etapu Żywiec 351 000zł Łodygowice 45000zł Radziechowy Wieprz 42000zł Buczkowice 35000zł Lipowa 33000zł Milówka 33000zł Rajcza 33000zł Czernichów 28000zł Łękawica 15000zł Propozycje dopłat dla gmin , które się wahają Węgierska Górka 52000zł Jeleśnia 42000zł Świnna 28000zł Gilowice 19000zł Ślemień 12000zł Ujsoły miały dołozyć 16tys zł ale podpisały umowę ze schroniskiem w Bielsku- Białej na odbiór bezdomnych psów. Z kolei partycypacją w kosztach nie była zainteresowana od poczatku gmina Koszarawa. Das ist alles ;)
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Dobrze wiedzieć :) cieszę się że się widziałyśmy :) -
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Szarik czy TY byłeś wczoraj na Błoniach????