Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. [B][COLOR=#0000ff]Miodzik - nie było saby 210 więc sama zajęłam się Miodziem :) dał sobie ubrac spokojnie szeleczki i wynieść.On jest naprawdę pocieszny kiedy już stoi przed schroniskiem i rozgląda się dookoła.potrafi tak pół godziny.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Niestety męczy go biegunka okropna :([/COLOR][/B][U][COLOR=black] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1739/miodzikuo7.jpg[/IMG][/COLOR][/U]
  2. [B][COLOR=blue]Dropsik pospacerował tradycyjnie nad jezioro razem z innymi towarzyszami niedoli.[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7386/dropsikkv6.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=#0000ff]12 Lola była tak wystarszona że juz chciałam zrezygnować i wyszłam z boksu. Po czym wróciłam i jeszcze raz spróbowałam. Udało się założyć szeleczki i bardzo powoli i spokojnie wyciągnąć ją z budy i wynieść na trawkę.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Na początku oczywiście bardzo się bała ale kiedy Filipek wrócił ze spacerku i towarzyszył jej w pierwszych kroczkach uspokoiła się i przychodziła się pogłaskać. Bardzo lubi kiedy się do niej mówi i delikatnie gładzi po futerku. Idziemy do przodu ![/COLOR][/B] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6238/87695976tv6.jpg[/IMG]
  4. [B][COLOR=#0000ff]Karlos - był tak podniecony możliwością wyjścia na spacer że chwycił szczęką bramę schroniskową i z wielką siłą chciał ją otowrzyć ...normalnie siłowaliśmy się , on w jedną ja w druga stronę.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]Trochę trwało zanim ubraliśmy mu szeleczi i opuścił schron bezpeiczny.[/COLOR][/B] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1300/37789111fi9.jpg[/IMG]
  5. teraz już cały boks Uszatej mamy chodzi na spacerki :)
  6. Maja dała sobie ubrać spokojnie szeleczki :) potem wziąść na ręce i wynieść przed schron :) Potem już tylko Ferdek się liczył, no prawie, często zerkała na mnie i piq który prowadził Ferdka. Postępy są na prawdę olbrzymie :):):)
  7. Przydałby się koniecznie taki cierpliwy dom z sercem :) Skośnooka kręcidupka jest słodka !!!!!!! zakładałam szeleczki bardzo delikatnie, maluszek posikąl się mimo tego ze strachu :(:(:( straszny boroczek :( oczka oczywiście ściśniete ze strachu :(:(:( Wyniosłam go przed schronisko i zaczęliśmy spacerować, powolutku, powolutku aż ogonek poszedł w górę i Jaś zaczął cieszyć się spacerem :)
  8. Wczoraj jak robiłam obchód i spisywałam psy kątem oka dostrzegłam cos małego rudego odbijającego się jak piłeczka. To był Lisek Rudek :( bidoczek został sam w boksie i słyszał mnie na wybiegu :( witaniom nie było końca. Kochane rude stworzonko. Zaraz go też ubrałam i przygotowałam do spaceru żeby pobiegał w następnej kolejce. A po spacerku przeniosłam go do boksu Apsika i Liry. Z Lirą całowali się na przywitanie widać że bardzo się z soba zżyli. Z Apsikiem małe kurtuazyjne przywitanie i machanie ogonkami. Przynajmniej teraz bedzie im w 3 raźniej.
  9. Bąbelek czeka !
  10. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Lira dzielnie dzisiaj spacerowała :) Tylko powrót do boksu... gdzie ten człowiek specjalnie dla niej?[/QUOTE] Lircia była bardzo zadowolona wczoraj jak dostała swojego przyjaciela do boksu Liska :) lizali się po pyszczkach :) i skakali dookoła siebie :) Z Apsikiem nie było zatargów. Pteraz im raźniej razem :)
  11. Jutro na 18.30 Mop ma umówioną wizytę u fryzjera ;) Ciekawe jak fryz go zmieni :) Bolek jedzie tym samym transportem do weta, mam nadzieję że znajdą przyczynę bólu i Bolek stanie na nogi, to piękny duży pies. Odezwał się Pan którego poznałam poprawiając wystawę w Sferze. Oferował pomoc. W swoim zakładzie zorganizował zbiórkę darów dla schronu. Robią też budę dla Gucia :) wzruszyło pana zdjęcie Gucia na budzie do której nie może się zmieścić. Zbiórkę darów wraz z budą zawiozą pracownicy do schroniska busem :)
  12. Mam książeczkę Reksia....książeczkę którą miał wypisaną zanim trafił do schronu. Książeczka jest wydana przez wterynarza w Katowicach...nie wiem co myśleć....ską on się wziął w Żywcu? dzwoniłam do weta ale nie odbiera.
  13. Jutro dzwonię do pani fryzjerki i umawiam Mopa na cięcie i zabiegi odświeżające. Bolka zabieram we wtorek do weta. Nie może tak leżeć i wyć z bólu.
  14. Bąbel zostaŁ sam w boksie :( kolega poszed do adopcji :) PoszedŁ dziś malutek na dugi spacer na sŁonko i zieloną trawkę :) wróciŁ zadowolony. Dostanie za lokatorów 2 pieski z innego boksu.
  15. Pan z rozmowy byŁ bardzo poważnie nastawiony do opieki nad psem.PrzypominaŁ mi mojego wójka. Obawiaam się decyzji dziewczynki dlatego nie naciskaŁam. Dom jest z dużym ogrodem do dyspozycji dla psów.
  16. Z wieści schroniskowych . Dziś rano byo maŁe zamieszanie , czarny od MaŁpy i ruda suka przywitaŁy nas szczekaniem z wybiegu kociarni :) Nocą dostaŁy się do 3go pomieszczenia kociarni z tamtąd do 2giego z drugiego dziurą na wybieg...i już nie potrafiŁy dziurą wrócić ;) Braki: Nie ma suki i jej 2 szczeniaków. Nie ma Fruga,Łatka ani Ślepka. Bolek jest w tragicznym stanie. Trzeba by go gdzieś wziąść....nie mam pojęcia ale cierpi...pŁacze cichutko z bólu :( Mopa koniecznie trzeba zabrać do fryzjera :( [B]masakra !!! Ma zagwarantowane schronienie po fryzjerze w 3 pomieszczeniu kociarni.[/B] Jest nowy piękny wyżeŁ. Dziś Bianka poszŁa do nowego domu!!!! Hip Hip....:):):) Liska przeniosŁam do boksu Liry i Apsika żeby nie siedziaŁa sam , z Lirą od razu zaczęli wymieniać caŁuski :) Do Bąbla ma przyjść szczeniak czarny oraz jamnikowaty z pod okna. Pogoda nam dopisaŁa dzisiaj :) ludzie również :) stawili się: Asia, Basia, Pinczerka, Szarik, Krzyś, Grześ, ja A na spacer wyszli: 1.Sara 2.Czarny Staruszek 3. Bianka 4. Gucio 5.Fred 6. Luca 7.Miodzio 8. Apsik 9. Lisek 10. Lira 11. Rudzia 12. Puszek 13. Bąbel 14. Jaś 15. Uszata Mama 16. Ogonek 17. Filipek 18. Lola 19. Iskierka 20. Dropsik 21. Ares 22. Aster 23. Dżunia 24 Dżek 25. Laura 26. Lord 27. Riki 28. Ferdek 29. Maja 30. Jumbo 31. Bambo 32. Karlos 33. szczeniak Łatka 34. Szczeniak Sarenka :):):) Dziękuję wszystkim !!!!!
  17. Cieszę się że się odezwaŁaś , nie wiedziaŁam czy chcesz się ujawnić. Wczoraj Elżbietka podjęŁa niesamowitą decyzję za którą bardzo jestem wdzięczna. Marian, psiak bez szans , latami nikomu niepotrzebny pojechaŁ na tymczas do Cieszyna !!!!!
  18. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']No cóż... impreza przeciągnęła się o całą godzinę... ;) Pan od Lisi okazał się człowiekiem z wielkim sercem :) Koniecznie trzeba spełnić jego życzenie! Ja jutro przywiozę jeszcze trochę karmy od siebie.[/QUOTE] PInczerka gdzie chomikujesz karmę??
  19. Myślę że im gŁupio skoro mają pretensję o takie rzeczy. Przynajmniej mam nadzieję że im gŁupio....
  20. Sąsiad schroniska który adoptowaŁ Lisię Chytrusię bardzo prosi o zdjęcie Lisi za kratami ;) oraz zdjęcie tekstu którym wystawa się zaczyna. Bardzo go wzruszyŁ.
  21. [quote name='Szarik']Cieszę się, że się udało i żałuję, że nie mogłam być z Wami :( Najwazniejsze, że dało to jakieś efekty (45 kg!!) ;) Bardzo miło słyszeć ;)[/QUOTE] Szarik jutro jesziesz do schronu :)
  22. Wiesz dla urzędu to wstyd ;) więc może wezmą się do roboty !
  23. Aha rzecznik prasowy burmistrza miaŁ pretensję do pani kierownik o to że pokazujemy taaaakie zdjęcia ....no ale taaakie są wŁaśnie realia i warunki
  24. WŁaśnie wróciŁam :) Pani kierownik z Anusią zawiozŁam pod blok. Anusia spaŁa praktycznie caŁą drogę ;) może dlatego że dyszaŁ nad nią Filipek :) z przodu na kolanach mojego ojca spaŁ Apsik, zmęczony wyprawą :) Do schroniska zawieźliźmy w sumie 45 kg karmy psiej i kociej którą uzbieraliśmy podczas imprezy!!!! Jeśli chodzi o stoisko to największym powodzeniem cieszyŁy się kubeczki :) Saba210 co Ty na to?? oraz przypinki :) peate dziękujemy !!!! ChŁopcy z bębnami pokazali klasę :) bardzo fajnie grają :) ludzie stali i patrzyli co się dzieje :) zwróciliście uwagę?? Impreza zaliczona do udanych !! Super !!! dziękuję wszystkim!! Kolejny raz pokazaliście że jesteście z mieszkańcami schroniska !!! Teraz zaŁatwiamy pozwolenie na taką imprezę na terenie Żywca :)
  25. Ale najważniejsze że Reksiu zupeŁnie inaczej wygląda niż kiedy go pierwszy raz zobaczyŁam w schronisku. MIŁOŚĆ potrafi zdziaŁać cuda!
×
×
  • Create New...