Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Niestety z Lirą jest dużo gorzej :( piesek ma duże łyse plamy :( nie sądzę że Lisek nie daje jej się najeść :( już nie wiem jaka może być tego przyczyna.
  2. [B][COLOR=blue]A teraz przedstawię ogólne wiadomości ze schronu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]1. Nie widziałam Kacpra....[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]2. Śnieżka urodziła trójkę maluchów , jedno niestety nie żyje :([/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]3. Są 2 nowe staruszki ,niestety ślepawe :( [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][COLOR=darkred]jeden jest wielkości Onka ale bardzo chudy przywiózł go doktor -płacze przeraźliwie :( ,[/COLOR] [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][COLOR=darkred]drugi maleńki , umarła mu pani staruszka , piesek ma potworną depresję , nie wychodzi z budy :([/COLOR] [COLOR=darkred]sąsiadka miała go wziąść ale[/COLOR] [COLOR=darkred]się[/COLOR] [/COLOR][COLOR=darkred]niezdecydowała :( piesek leży w budzie na swoim domowym legowisku , niestety nie zmieściło się całe w budzie i wystaje , jak zacznie padać a lada moment zacznie wszystko bedzie miał mokre :([/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]4. Są 3 nowe małe szczeniaki -śliczne, 2białe z czarnymi uszami i jeden grafitowy[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]5.Szczeniak jamniczki poszedł do adopcji[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]6. Po Róże zgłosił się właściciel, Róża była szczęśliwa.[/COLOR][/B]
  3. [B][SIZE=4][COLOR=red]RERORD PADŁ 30 PSÓW BYŁO WCZORAJ NA SPACERZE :multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]Dziękuję wszystkim osobom które się do tego przyczyniły :) ( Basia, Elżbietka_ Cieszyn, Pinczerka, Saba 210, Irena, Agnieszka, IGa i Ola :loveu:) to był niesamowity dzień , wszystko szło sprawnie i spokojnie :)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Zaraz postaram się wypisać wszystkie psy który się udało pospacerować .[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]1.Rudzia, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]2.Baca, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]3.Łatek , [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]4.Bąbel, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]5.jamniczka Tola, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]6.Murzyn, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]7.Marian, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]8.Apsik, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]9.Perełka, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]10.Fred, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]11.Miodzio, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]12.Luca[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]13.[/SIZE][/B][B][SIZE=3]Riki[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]14. Mila[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]15. Koralik[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]16.Frugo[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]17. Lala[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]18. Lisek[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]19. Lira[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]20.Uszata mama[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]21.Ogonek[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]22.Jaś[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]23.Iskierka[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]24.Miki[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]25.Gucio[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]26.Bianka[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]27.Filipek[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]28.Karlos[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]29.Figa[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]30.Laura[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]31.XXX[/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYCHODZI NA TO ŻE 31 PIESKÓW :)[/COLOR][/SIZE][/B]
  4. Bardzo mnie ta informacja ucieszyła :) przynajmniej zasypiałam spokojnie z wyobrażeniami nowego domku Cyganka :) Nareszcie maluszku!!! Niestety na jego miejsce w sercu i schronie są dwa ślepe staruszki pogrążone w depresji :(
  5. PInczerka masz miejsce zaklepane tylko bądź na 100% ;)
  6. [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3746/pict0572aex4.jpg[/IMG] MARYŚKA ginie w tŁumie :):):):) bardzo się cieszę że teraz jest Kate ;)
  7. Proszę się decydować ;) kto jedzie do schronu bo nie wiem ile mam miejsc w samochodzie rezerwować.
  8. Ja mam nadzieję że na ogłoszeniu Bambo dom znajdzie i Sed i Bambo ;)
  9. Pw z adresem zaraz wyślę ;) dziękuję że o nas myślisz.
  10. stare smycze i szelki ;) szelki przede wszystkim, witaminy dla zwierzaków, zabawki.
  11. Kciuki potrzebne !!!!!!
  12. Tak :) zapraszam do wzięcia udziaŁu, nawet chwilowa obecnośc będzie pomocna. A wczoraj otrzymaŁam dla naszych podopiecznych przesyŁkę. [B]Sylwinka przysŁaŁa prześcieradŁa, ręczniki i pościel . Bardzo dziękuję !!![/B]
  13. Nie nie, to są dwie zupeŁnie inne imprezy. 20 impreza na Boniach w Bielsku- to coś w stylu imprezy na placu ZWM w Bielsku na której byŁaś jako wolontariuszka z psem, i to trwa zapewne dŁużej niż 2 godziny a 26 pod Sferą tylko 2 godziny i to jest związane z wystawą.
  14. Tak :) pomoc potrzebna na 20 i 26 kwietnia czekamy na chętnych .
  15. Ja już widzę w wyobraźni Bąbla w jakimś ogródku przy malenkim domku w zacisznej uliczce ;) ma też wŁaścicielkę , panią w średnim wieku która wŁaśnie przeszŁa na emeryturę.... ;)
  16. Ale chociaż wiem że ktoś Tu zagląda ;) dziękuję bardzo.
  17. Czy nikt się nie interesuje naszym kiciusiem ???
  18. Ciekawe czy Maja pÓjdzie z inną osobą na spacer w niedzielę? To będzie dla niej próba :)
  19. Cyganku wierzę że się uda ! Aga G ma dobrą rękę.
  20. Jak tylko będzie mniej zamętu niż ostatnio Jasiek idzie na spacer ;)
  21. Czekam na to ! Miodzik to Twój sukces z którego bardzo bardzo się cieszę !!!!!
  22. Będzie od 21 kwietnia przez 2 tyg. 26 jest [B]dzień informacji o schronisku[/B] od 16tej do 18tej potrzebujemy chętnych wolontariuszy na 2 godziny do psów. Basia i goldenka czy Wasza pomoc jest aktualna?
×
×
  • Create New...