Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Niestety z Lirą jest dużo gorzej :( piesek ma duże łyse plamy :( nie sądzę że Lisek nie daje jej się najeść :( już nie wiem jaka może być tego przyczyna.
-
[B][COLOR=blue]A teraz przedstawię ogólne wiadomości ze schronu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]1. Nie widziałam Kacpra....[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]2. Śnieżka urodziła trójkę maluchów , jedno niestety nie żyje :([/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]3. Są 2 nowe staruszki ,niestety ślepawe :( [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][COLOR=darkred]jeden jest wielkości Onka ale bardzo chudy przywiózł go doktor -płacze przeraźliwie :( ,[/COLOR] [/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][COLOR=darkred]drugi maleńki , umarła mu pani staruszka , piesek ma potworną depresję , nie wychodzi z budy :([/COLOR] [COLOR=darkred]sąsiadka miała go wziąść ale[/COLOR] [COLOR=darkred]się[/COLOR] [/COLOR][COLOR=darkred]niezdecydowała :( piesek leży w budzie na swoim domowym legowisku , niestety nie zmieściło się całe w budzie i wystaje , jak zacznie padać a lada moment zacznie wszystko bedzie miał mokre :([/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]4. Są 3 nowe małe szczeniaki -śliczne, 2białe z czarnymi uszami i jeden grafitowy[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]5.Szczeniak jamniczki poszedł do adopcji[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff]6. Po Róże zgłosił się właściciel, Róża była szczęśliwa.[/COLOR][/B]
-
[B][SIZE=4][COLOR=red]RERORD PADŁ 30 PSÓW BYŁO WCZORAJ NA SPACERZE :multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]Dziękuję wszystkim osobom które się do tego przyczyniły :) ( Basia, Elżbietka_ Cieszyn, Pinczerka, Saba 210, Irena, Agnieszka, IGa i Ola :loveu:) to był niesamowity dzień , wszystko szło sprawnie i spokojnie :)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Zaraz postaram się wypisać wszystkie psy który się udało pospacerować .[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]1.Rudzia, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]2.Baca, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]3.Łatek , [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]4.Bąbel, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]5.jamniczka Tola, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]6.Murzyn, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]7.Marian, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]8.Apsik, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]9.Perełka, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]10.Fred, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]11.Miodzio, [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]12.Luca[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]13.[/SIZE][/B][B][SIZE=3]Riki[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]14. Mila[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]15. Koralik[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]16.Frugo[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]17. Lala[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]18. Lisek[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]19. Lira[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]20.Uszata mama[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]21.Ogonek[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]22.Jaś[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]23.Iskierka[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]24.Miki[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]25.Gucio[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]26.Bianka[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]27.Filipek[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]28.Karlos[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]29.Figa[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]30.Laura[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]31.XXX[/SIZE][/B] [B][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYCHODZI NA TO ŻE 31 PIESKÓW :)[/COLOR][/SIZE][/B]
-
Bardzo mnie ta informacja ucieszyła :) przynajmniej zasypiałam spokojnie z wyobrażeniami nowego domku Cyganka :) Nareszcie maluszku!!! Niestety na jego miejsce w sercu i schronie są dwa ślepe staruszki pogrążone w depresji :(
-
Ja mam nadzieję że na ogłoszeniu Bambo dom znajdzie i Sed i Bambo ;)
-
Kciuki potrzebne !!!!!!
-
Ja już widzę w wyobraźni Bąbla w jakimś ogródku przy malenkim domku w zacisznej uliczce ;) ma też wŁaścicielkę , panią w średnim wieku która wŁaśnie przeszŁa na emeryturę.... ;)
-
Ale chociaż wiem że ktoś Tu zagląda ;) dziękuję bardzo.
-
Czy nikt się nie interesuje naszym kiciusiem ???
-
Ciekawe czy Maja pÓjdzie z inną osobą na spacer w niedzielę? To będzie dla niej próba :)
-
Cyganku wierzę że się uda ! Aga G ma dobrą rękę.
-
Jak tylko będzie mniej zamętu niż ostatnio Jasiek idzie na spacer ;)
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Czekam na to ! Miodzik to Twój sukces z którego bardzo bardzo się cieszę !!!!!