Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/118/czwrkanapodecieuj7.jpg[/IMG] TO JEST NAJLEPSZE EKIPA W KOMPLECIE !!!!!! -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wrócić do byŁych wŁaścicieli absolutnie nie może, nawet ich już nie szukamy. Puszek po znalezieniu miaŁ przewiązaną szyjkę plastikowym tworzywem do obwiązywania paczek. ByŁ zaniedbany, widocznie komuś się znudziŁ :(:(:( -
Bardzo mi się podoba zdjęcie Boni jak biegnie w trawie :) super , a gdzie kury się podziaŁy ?? :p Myślę nadal o Warce :) bardzo się cieszę że może biegać bez smyczy :multi: trudno mi nazwać to co czuję, marzenia się speŁniają !!!!!!!!!!!!! A co do różowej smyczki :mad: tak naprawdę myślę sobie że w schronisku zwsze miaŁa takie szaro bure, przeważnie czarne dlatego teraz ten róż :loveu: jest zupeNie czymś innym.Czy Warka nie zasŁuguje na Ładny kolor? Komu się nie podoba smyczka??:mad: Szczerze :angryy:?? KOMU??
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Pinczerka dziękuję że tak szybko zareagowaŁaś na PW :loveu: Sed mam nadzieję że ktoś do Ciebie zerknie i Cię pokocha !!!!! -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Ja też poproszę o banerek ;) może im więcej ludzi tym ktoś w końcu go zrobi ;) -
[quote name='Jola_K']Sniezke z malymi zawiozlam do kliniki jej stan jest ciezki, ma potworny ropny wyciek z narzadow rodnych, zaczyna juz smierdziec psujacymi sie tkankami, ma goraczke i jest slaba bedzie miala usg czy urodzila wszystkie kocieta, bedzie czyszczona ewentualnie ciachana od razu dwa male kotki, bialutki czarno-bialy w ogolnej dobrej kondycji, sa dosc silne i domagaja sie cycka kciuki za Sniezke prosze[/QUOTE] Niestety wczoraj byśmy nic nie wskórali , byŁa w czasie porodu więc nie przeszkadzaŁam. Moim zdaniem na trójkę maluchów to brzuch miaŁa za duży, może rzeczywiście jeszcze jakiś biedak tak siedzi :( może te ostatnie byŁy martwe ale tylko jedno wyszŁo?
-
Mam nadzieję że ogonek już w górze ;) Cyganku niech Ci szczęście dopisuje !!!! Kiciuś jest śliczny, pięknie umaszczony , moja babcia miaŁa kiedyś podobnego.
-
Bąbel lubi każdy spacer ;)
-
Niestety nie ma najlepszych szelek....
-
[quote name='Agnieszka Co.']Pamiętacie, że się tego obawiałam :shake:. Róża była już dwukrotnie w schronisku. Trzeba naciskać, żeby schronisko w tym przypadku przeprowadziło kontrolę poadopcyjną KONIECZNIE. Ja mogę tylko sprawdzić czy ona jest na melinie, czy teraz mieszkają gdzie indziej.[/QUOTE] POADOPCYJNA już została zapowiedziana przez schronisko i powiatowego. pan Róży przychodził do schronu kilkakrotnie, dostał wytyczne których miał się trzymac zanim Róża została mu wydana, podobno się ich nadal trzyma.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
tak ja zawaliłam ....:( jak nie będę mieć klientów to posiedzę nad tym. -
Jamniczego szczeniorka już nie ma , maluchy Dżuni czekają na adopcje, dodatkowo są 3 małe szczeniaczki. 2 białe z czarnymi uszami, jeden z nich jest kudłaty, drugi bardziej gładki, i trzeci maluch który jest puchaty koloru grafitowego. Maluchy dostały piłeczkę do tenisa, tarmosiły nią równo, zostały też wypieszczone przez Olę i Igę a na koniec pobawiły się z jamniczka Tolą. Na koniec zasnęły zmęczone. Dzieci Dżuni również dostały piłeczkę i też zostały wyprzytulane :) bardzo były ciekawe swoich nowych kolegów szczeniorków :) zaczepiały ich przez pręty.
-
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dziwne że saba210 jeszcze się nie pochwaliła jak Bianka wczoraj się zachowywała :) bo to że była na spacerku to oczywiste ;) -
Wczoraj Jasiu był na kolejnym spacerku. Nie miałam problemu z założeniem szeleczek. zastanawiam się jak ktoś kto go adoptował i oddał ponownie do schroniska mógł wymysleć taka bzdurę że Jasiu gryzie:( przecież on się tak panicznie boi że stara się zniknąć , wogóle nie atakuje.
-
Bambo nadal w schronie :( aż dziw bierze że nikt go nie dojrzał....
-
Maja wczoraj nie była na spacerku. Odpuściła kolejkę by inni mogli również się cieszyć życiem :)
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Lisia była wczoraj wśród 31 psów które wyszły na spacer !!!!!!!! -
Bąbelek smutnym wzrokiem odprowadzał swoich kolegów wychodzących na spacer :(:( trzeba go zobaczyć na żywo żeby wiedzieć jak jego mimika pokazuje smutek. Ale malutek się doczekał też swojego spacerku :):):) i według relacji Ireny z którą był na tym spacerku już jest o wiele wiele śmielszy :)
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Z dobrych wiadomości MIODZIK wyszedł ponownie na spacer :) i szło mu o wiele lepiej to spacerowanie :):):) -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
W schronisku są 2 nowe staruszki. Oba niedowidzą lub nie widzą :( jeden wielkości onka drugi maluszek. Oba z depresją :( nie jedzą , nie piją :( jeden niemiłosiernie płacze, drugi udaje że go nie ma , nie rusza się :(