Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. [B]Nowy bazarek też na KUBUSIA :[/B] [B] stroje kąpielowe[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9945122#post9945122"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9945122#post9945122[/B][/URL] [B]siatka odgradzająca do samochodu oraz ringówka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109680"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109680[/B][/URL]
  2. Spacer wirtualny dla Bąbelka to duża przyjemność :)
  3. To będzie na BŁoniach na dole (tz trawiasty teren wdŁuż dróżki ) stojąc przodem do parku linowego to będzie po lewej stronie , po prawej zostanie plac zabaw
  4. Impreza na Błoniach już w niedzielę. Proszę o podanie KTO na 100% będzie i na ile godzin. Musimy ustalić ile i jakie psy I wszystkie inne szczegóły.
  5. Skośnooki Jasiek czeka na dom!!!!
  6. Maleństwo dalej smutne...
  7. Mam nadzieję że to mu pomoże !!!!!!
  8. Impreza całodzienna zapraszam wszystkich :) organizuje ją Fundacja Arka a my się podpinamy :) bedziemy mieli schroniskowe stoisko, saba210 będzie malowała dzieci za przysłowiową złotówkę, przyjadą zwierzaki ze schroniska :) i takie tam inne niespodzianki planujemy ;)
  9. Wyobrażenia były inne....tylko po co sobie wyobrażali:(
  10. ZDjęcie Kubisia wraz z opisem pokazała KRONIKA BESKIDZKA :):)
  11. Kochana ;) mała miłośniczka psów :) może zabierzesz ja na Błonie 20.04 ??
  12. Co myślicie o tym żeby [B]Uszata mama[/B] pojechała na imprezę na BŁonie?? Jest przyzwyczajona do dzieci, spokojna ;) myślę że jest dobrą kandydatką :)
  13. W górę śliczna panna na wydaniu czeka ;)
  14. dziękuję !!!!!
  15. Ale super zdjęcie, śliczna dziewczynka :) gigi do Ciebie podobna ;)
  16. Dostałam reklamówkę cegiełkek od DOBREJ WRÓŻKI PEAT która wspiera nas od jakiegoś czasu :):):) !!!!!!
  17. LISIU koniecznie musi pokazać się na DNIU ZIEMI, on się idealnie nadaje na takie okzaje.
  18. DZIEŃ ZIEMI już niedługo :) Bianka szykuj futerko ;)
  19. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']I żeby te placki na inne psiaki się nie przeniosły :( Biedna Lira... pomoc tak pilna, a nikt nie chce pomóc :( Podnoszę![/QUOTE] Myślę że to nie jest zaraźliwe, do tej pory mieszkała z kilkoma psami i ani jednego nie zaraziła.
  20. Nie widać go ale biegniemy do przodu ;)
  21. Tylko z kim ?? ;)
  22. Cieszę się że masz dobre myśli.
  23. Jeśli tylko możesz.... Nikt nie dzwoni ale ja mam nadal nadzieję :)
  24. Jest ustawa że nie można trzymać psa na uwięzi jeśli jest to jego jedyny sposób na życie. Poza tym w umowie adopcyjnej jest też adnotacja że nie wolno tego zrobić. Aga na ile ten facet jest rozumny? Może można mu podpowiedzieć jakieś rozwiązanie?
×
×
  • Create New...