Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Musisz wyzdrowieć piesku !!!
  2. Lisku tak dŁużej być nie może :(:(:(
  3. Niestety nie ma chetnych na śliczną Bajkę :(
  4. Tak dzieci już w domach a mamusia w schroniskowej budzie :(
  5. Oj facet odezwij się proszę !!!!!!!!!
  6. Fotka wspaniaŁa !!!!! Warka spisuj się !!! DzioŁcha co z tobą ??
  7. Jego na razie cieszą spacerki :) szkoda że tak maŁO ich ma ale mam nadzieję że daje mu to siŁę ;)
  8. Dziękuję bardzo już mam na koncie, w tej chwili mamy uzbierane na Kubę 200 zŁ, a tu następny miesiąc idzie :( rachunek za Puszka też nie zapŁacony, na niego nie mamy ani grosza :( Na Cyganka też nie mamay ani grosza a też nie jest opŁacony. Nie wiem co będzie zaŁamać się można.
  9. PŁatny tymczas niestety nie wchodzi w rachubę, w tej chwili mamy niezapŁacone 3 faktury w różnych miejscach. WŁaśnie skończyŁam omawiać z _bubu_ naszą dramatyczną sytuację. Mimo wielu bazarków nie dajemy rady. Nie wiem co będzie z Kubą który jest na pŁatnym tymczasie w lecznicy.
  10. Świetnie, przypuszczałyśmy z _bubu_ że coś nie jest w porządku w tej rodzinie. Do tej pory nie udało nam się podpisać umowy adopcyjnej od której wielokrotnie się wymigiwano. Teraz najważniejsze jest dobro MIsia. Nie wiem co będzie dalej ale schron go zabije to pewne.
  11. [quote name='ocelot']Przykro mi.:-( macie osobne pomieszczenie dla szczeniaków?[/QUOTE] Niestety są trzymane w boksach tak jak inne psy, jedynie ciężkie przypadki sa trzymane w kuchni pod stołem.
  12. [quote name='jotpeg']podnosze, bardzo fajny ten Babel i swoj urok ma! :p[/QUOTE] cieszę się że ma sympatyków ;)
  13. Zdjęcie niesamowite :) I gratuluję gemsi !!!!!!!!!!!
  14. Tak Aga , miałam problemy z utrzymaniem równowagi ze zmeczenia i braku snu ale pojechałam. To był naprawdę ciężki dzień w schronisku :(:(
  15. [B][COLOR=red]PILNIE POTRZEBUJĄCE POMOCY!!!![/COLOR][/B] [B]Z kacprem jest naprawdę źle. W schronisku jest już od miesiąca i przez ten czas nie zrobił postępów. Całymi dniami leży w budzie zwiniety w kłębek i drży ze stracu :(:(:( nie reaguje nawet na rzucane w jego kierunku smaczne kąski. Nie wiemy co przeszedł :(:(:([/B] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3388/42130256ev7.jpg[/IMG] [B]Wąsik natomiast siedzi całymi dniami na budzie, wciśnięty w kąt i również drży :( do niedawna mieszkal w domu :(:(:([/B] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/1958/98563105ly4.jpg[/IMG] [B][COLOR=black]Karina - suczka, 9 lat w tej chwili pogryziona, chodzi na 3 łapkach :([/COLOR][/B] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2364/16621055by2.jpg[/IMG]
  16. Mimo że dzień był bardzo nerowowy i smutny możemy się pochwalić też sukcesem. dzięki saba210 MIODZIO pierwszy raz wyszedł na spacer !!!!! saba210 ja w dalszym ciągu nie mogę w to uwierzyć !!!!!!On dał sobie ubrac po prostu szelki jakby nigdy nic ;) po tylu podejściach !!!!
  17. I pierwszy raz widziała jezioro ;) zrobiła takie wielkie ooooo pyszczkiem hahahah w każdym razie była zdziwiona że zobaczyła coś pierwszy raz w życiu . bubu do niej mówiła? : co to jest? a Maja tylko rozglądała się wkoło :) Już jest zdecydowanie lepsza i sama podchodzi do innych psów na spacerze żeby je wąchać.
  18. ja pamiętam ;) ale chciałabym żeby inni też pamiętali ;) Bąbelek był wczoraj na spacerku !!! Dreptał powoli ze swoim kolegą z boksu Łatkiem ;)
  19. aha , brak słów , po co mi więcej postów ...nawet ich nie liczę ale dzięki za cynk ;) A co do szczeniaków mamy nowego pieknisia :) jest naprawdę śliczny , w dalszym ciągu do adopcji są dzieci Dżuni oraz mały jamnisi. Niestety mimo wielkich starań i objeżdżenia wszystkich żywieckich weterynarzy wczoraj odszedł na TM mały rudy biedaczek. Nie umiem nawet opisać tego co z bubu przeżywałyśmy. W takich chwilach chcę uciec jak najdalej od wszystkiego.
  20. Basia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie umiem opisać tego co czuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. U Liry na jednym boku pojawiła się znowu łysa plama :( Nie wiem czy jest to spowodowane tym że zmieniła boks czy czymś innym :( Martwię się o nią :( znowu coś jest nie tak! Ale żeby nie bylo aż tak smutno miłosnikom Liry napiszę że była na 2 spacerach razem z Liskiem. Na razie siedzą w dwójkę w boksie ale bardzo dużo zwierząt w tym tyg przyjechało nowych i nie wiem na jak długo starczy boksów, grozi przepełnienie.
  22. Jasiu wczoraj przebierał łapkami, przymróżył slepka i obserwował co się wkoło dzieje.
  23. Śliczna i nadal czeka w schronie :(
×
×
  • Create New...