Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
[quote name='basia bonnie']Pewnie opalają się teraz razem z Liskiem w słonku ;)[/QUOTE] Tak do ich bosku przynajmniej słonko dociera :), niestety nie do wszystkich biedaków :(
-
Jestem pewna że latem dowie się jak to jest zanurzyc się w wodach jeziora ;)
-
Jestem pewna że latem dowie się jak to jest zanurzyc się w wodach jeziora ;)
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Myślę że on nie jest stworzony do samotności. Potrzebuje kontaktów z ''rówieśnikami'' ;) -
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Wiem co czujesz...chyba to samo uczucie żywię jesli chodzi o Warkę... -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Chciałabym doprowadzić do tego żeby kazdy pies ze schronu mógł wychodzić...oj to byłyby czasy.... -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Rozumiem doskonale....ja też obiecuję sobie zwolnić zanim padnę...Poczekamy, Kubuś jest cierpliwy :) -
Jest piękny i pięnie prezentowałby się w jakimś ogrodzie ;) przy tym nauczony chodzenia na smyczy :)
-
Maluchy czekają na kogoś kto pozwoli im dorastać w spokoju.
-
Szkoda , szkoda ....
-
Trzy mlode kotki czekaja na dom. MYSZKA i 4 jej dzieci juz u siebie :)
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
wypowiadano się za sterylka aborcyjną. Mam nadzieję że Jola się niezdecydowała .... -
dziękuję ;) kombinuję w głowie do którego boksu go przenieść żeby miał lepsze warunki....
-
Piq dziękuję, popakaŁam się na jego widok ...
-
Trzy mlode kotki czekaja na dom. MYSZKA i 4 jej dzieci juz u siebie :)
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Jolu proszę napisz jak wygląda sytuacja, wiem że na maiu jest piekŁo ale pewnie wszyscy chcemy wiedzieć jak Myszka i jej dzieci. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Hund replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Hund']Proszę o wyjaśnienie dwie osoby (baffi2 oraz psiara1996) obie wylicytowały u mnie na bazarku Smycz odblaskową Royal wraz z zestawem. Baffi mimo że jest aktywna nie odpisała mi na kolejne PW , z psiarą nie mam kontaktu ostatni raz była na dogo 15 kwietnia.Może ktoś wie co się z nią dzieje. Pierwsze Pw z informacją o wygranym bazarku wysłałam 28 marca. Jest już prawie miesiąc później, nie wiem czy interesują je nadal zestawy czy mają zostać wystawione ponownie.[/QUOTE] baffi2 się odezwała, będę czekac na wpłatę. Niestety Psiara1996 mimo że jest obecna na dogo nadal się nie odezwała i nie wpłaciła pieniędzy.Proszę o wpisanie na listę do wyjaśnienia. :( -
Pokazał się wczoraj na spacerku :) trochę poszczekiwał na męskich współtowarzyszy ;) ale może chciał zaznaczyć: teraz ja idę z drogi chłopaki !!!
-
W tej chwili 3 maluchy: Łatka, Sarenka i czarny psiaczek z pod okna.
-
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Bąbeleczek tak smuto na mnie patrzył że nie było mowy o tym żeby został w schronie . Dzielnie ruszył na spacer :) za wszystkimi psiakami :) [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5573/13ea5.jpg[/IMG]