Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. [quote name='basia bonnie']Pewnie opalają się teraz razem z Liskiem w słonku ;)[/QUOTE] Tak do ich bosku przynajmniej słonko dociera :), niestety nie do wszystkich biedaków :(
  2. Jestem pewna że latem dowie się jak to jest zanurzyc się w wodach jeziora ;)
  3. Jestem pewna że latem dowie się jak to jest zanurzyc się w wodach jeziora ;)
  4. Myślę że on nie jest stworzony do samotności. Potrzebuje kontaktów z ''rówieśnikami'' ;)
  5. Wiem co czujesz...chyba to samo uczucie żywię jesli chodzi o Warkę...
  6. Chciałabym doprowadzić do tego żeby kazdy pies ze schronu mógł wychodzić...oj to byłyby czasy....
  7. Rozumiem doskonale....ja też obiecuję sobie zwolnić zanim padnę...Poczekamy, Kubuś jest cierpliwy :)
  8. Jest piękny i pięnie prezentowałby się w jakimś ogrodzie ;) przy tym nauczony chodzenia na smyczy :)
  9. Maluchy czekają na kogoś kto pozwoli im dorastać w spokoju.
  10. Szkoda , szkoda ....
  11. wypowiadano się za sterylka aborcyjną. Mam nadzieję że Jola się niezdecydowała ....
  12. dziękuję ;) kombinuję w głowie do którego boksu go przenieść żeby miał lepsze warunki....
  13. Piq dziękuję, popakaŁam się na jego widok ...
  14. Jolu proszę napisz jak wygląda sytuacja, wiem że na maiu jest piekŁo ale pewnie wszyscy chcemy wiedzieć jak Myszka i jej dzieci.
  15. Myślę że ze względu bezpieczeństwa żeby się nie zaczepiŁy np o coś odstającego, tam jest peŁno gwoździ i ostrych zakończeń desek. Jeśli pies trafi do schronu w obroży to ściąga się mu ją po paru dniach.
  16. [quote name='Elżbietka_Cieszyn']Komu przesłać zdjęcia Mariana do ogłoszeń? do ciebie Bubu? Podajcie mi maila.Ma może wątek?[/QUOTE] Marian nie ma wątku, nie doczekaŁ :( ale za to ma zieloną trawkę ;)
  17. Na czas spacerów zakŁadamy, przeważnie szelki a nie obroże. te psy które mają obroże w kojcach to psy na kwarantannie , musiŁy w nich przyjść do schronu.
  18. [quote name='Hund']Proszę o wyjaśnienie dwie osoby (baffi2 oraz psiara1996) obie wylicytowały u mnie na bazarku Smycz odblaskową Royal wraz z zestawem. Baffi mimo że jest aktywna nie odpisała mi na kolejne PW , z psiarą nie mam kontaktu ostatni raz była na dogo 15 kwietnia.Może ktoś wie co się z nią dzieje. Pierwsze Pw z informacją o wygranym bazarku wysłałam 28 marca. Jest już prawie miesiąc później, nie wiem czy interesują je nadal zestawy czy mają zostać wystawione ponownie.[/QUOTE] baffi2 się odezwała, będę czekac na wpłatę. Niestety Psiara1996 mimo że jest obecna na dogo nadal się nie odezwała i nie wpłaciła pieniędzy.Proszę o wpisanie na listę do wyjaśnienia. :(
  19. Bazarek na BOLKA I MOPA , zapraszam, proszę zaglądajcie, podbijajcie. pomoc potrzebna. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10044342#post10044342[/URL]
  20. Moje kochanie...już nie moje ;) ale śliczne :) Bardzo chciałabym ja zobaczyć na żywo. Pysiu biegaj szczęśliwie !!!!!!!! To niesamowite !!!! Musi Cię bardzo bardzo kochać !!!
  21. Moje kochanie...już nie moje ;) ale śliczne :) Pysiu biegaj szczęśliwie !!!!!!!! To niesamowite !!!! Musi Cię bardzo bardzo kochać !!!
  22. Pokazał się wczoraj na spacerku :) trochę poszczekiwał na męskich współtowarzyszy ;) ale może chciał zaznaczyć: teraz ja idę z drogi chłopaki !!!
  23. W tej chwili 3 maluchy: Łatka, Sarenka i czarny psiaczek z pod okna.
  24. :) ulubiony wątek....Wareczko bardzo się ciesze że jesteś szcześliwa....dlaczego to nie moje łóżeczko :mad:
  25. Bąbeleczek tak smuto na mnie patrzył że nie było mowy o tym żeby został w schronie . Dzielnie ruszył na spacer :) za wszystkimi psiakami :) [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5573/13ea5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...