Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo !!!!! -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Już czytam :) -
uratuj staruszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Był to DZIEŃ ZIEMI organizowany przez Fundację ARKA, my zostaliśmy zaproszeni do współpracy po tym jak dostrzeżono nas na Festynie w październiku. DZIEŃ ZIEMI odbył się na bielskich Błoniach, to wspaniały olbrzymi teren rekreacyjny na obrzeżach Bielska -Białej.Mam nadzieję że to nie oststni raz kiedy mogliśmy się pokazać :) -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No z wiekiem to jest różnie i bardzo mnie to cieszy :) praktycznie z każdej grupy wiekowej mamy pomoc :):):) najmłodsza dziewczynka Martynka ma 11 lat :) (na zdjęciu z Apsikiem) jest też młodzież ale i osoby dorosłe. To wspaniale że pomoc zwierzakom łączy pokolenia :):):) -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
dobre wieści , takie to się czyta wspaniale :):):) -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Też bardzo się cieszę !!!! A czy Śnieżka przyjęła tego maluszka i go karmi?? -
Bąbelku jak dzisiaj zamopoczucie???
-
[quote name='basia bonnie']OOo, zaraz sobie puszcze radio bielsko :) a po kronikę zaraz skocze do kiosku:evil_lol:;) taki mały off, Hund i Bubu, będzie na dogomaniackim spacerze w sobotę w Bielsku?[/QUOTE] ja w każdą sobotę pracuję więc odpadam, z pracy wyjdę po 14tej a że jest Dzień Informacji o Schronisku od 16-18 to będe musiała przygotować jeszcze kilka rzeczy.
-
Akcja to zasługa wszystkich :) Zdjęcia robiła głównie _bubu_ , jest też zdjęcie Saba210 ;) oraz zdjęcia Anny Chęć i Piotrka Bienieckiego ( nie ma ich na dogo, Pioterk robił poczatkowo zdjęcia do ogłoszeń m.in. Zdjęcie małego Olinka) Czy Libra to ta psinka na Lelewela ?? Pod Sferą w sobotę będą wolontariusze z psami , możemy pokzać Librę tylko musi ja ktos przywieźć.
-
Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Teraz to chyba Mietek :) -
Rozmawiałam z drA. leki przynoszą efekty są drogie ale dają poprawę, można je zastąpić tańszymi madykamentami ale nie wiadomo jak zadziałają. Myślę że nie można ryzykować, powiedziałam dr A. że skoro jest efekt musimy się trzymać leczenia droższego. Ten piesek nie ma dużo czasu , nie możemy testować na nim innych specyfików, trzeba dać mu szansę, dostał już miłość od wspaniałej osoby teraz do nas należy leczenie .
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
a co nowego u Myszki?? -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Z nowych wieści schroniskowych : następnych maluchów brak ! Cisza przed burzą.... -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Myślę że dałby sobie świetnie radę :) -
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Ogonek zachowywał się wspaniale względem Uszatej Mamy, były całuski, poszturchiwania , lizał ją o uszkach ,a wiecie że uszka ma duże :) i pewnie bardzo uwrażliwione :) , zapraszał do zabawy :) aż miło patrzeć, -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Piesku nadal nie widać człowieka zauroczonego Twoją osobą :( -
Miałam telefon ze schroniska :( nic dobrego. Jest nowy pies (określili go -taki jak Małpa) Potrzebuje natychmiastowej kapieli i fryzjera, ma skorupe kup i błota na całym ciele:(:( W nocy ktoś przerzucił jamniczkę przez płot :( chyba a złamana nogę :(:(:( nie wytrzymam :( co robić?? :(:( czy będzie kiedyś lepiej?
-
Piękna Bianka po przejściach.. była bita - teraz ma nowy dom ! :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Bianka prezentowała się super :) dostojna dama :) szkoda że takie małe zainteresowanie było adopcjami. I jedno mnie zdziwiło. Jak opowiadałam o psach w czasie naszego czasu na antenie to przechodząc obok Bianki stwierdziłam że zmalała ;) tz w schronie wydaje się o wiele większa (mały teren, zamkniąta przestrzeń) a na Błoniach wydała mi się średnim psem ;) teraz tak myślę że nie brałam pod uwagę że spacerowała z nią Agnieszka która ma chyba 180 wzrostu :) hahahah może przy niej Bianka taka mała się wydaje :) -
A w schronie nowa mamusia i 2 szczeniorki :(:( na szczęście dostały osobny boks.