śliczny jest Olinek, pani która wzięła siostrzyczkę chciała Onka więc chyba się jej udało.
a najbardziej udało się Kluskowi !! Skoro już są zmiany w oczkach to znaczy że kropelki działają. Chciałabym żeby miał szansę dorastać normalnie jak inne szczeniorki. Bidok, pamiętam go jeszcze w schronie jak chodził z przekrzywionym łepkiem.
Dorothy czy pani wet przekazała Ci pieniądze??