Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. no właśnie z kim?? z miłą dogomaniaczką [EMAIL="B@s"]B@s[/EMAIL]!@ !!
  2. dziękujemy cioci za odwiedziny Kokoskowi już robiło się smutno!
  3. wiesz,że to ja dziękuję. skoro dostałaś to myślę,że ta forma jest dobra.będę pamiętać na przyszłość:)
  4. śliczny jest Olinek, pani która wzięła siostrzyczkę chciała Onka więc chyba się jej udało. a najbardziej udało się Kluskowi !! Skoro już są zmiany w oczkach to znaczy że kropelki działają. Chciałabym żeby miał szansę dorastać normalnie jak inne szczeniorki. Bidok, pamiętam go jeszcze w schronie jak chodził z przekrzywionym łepkiem. Dorothy czy pani wet przekazała Ci pieniądze??
  5. ja na szczęście mogę siedzieć na dogo w pracy!!
  6. a ja miałam małe spotkanko z miłą dogomaniaczką, u mnie w pracy, pozdrawiam!!
  7. to dobrze że jest poprawa, tylko domek teraz konieczny.
  8. NIc?? Gdzie Oskarek teraz przebywa i jak się czuje??
  9. Mam nadzieję że jak będę w schronie to jakaś dobra dusza przyjdzie po Kapselka.
  10. Niestety :( smutne ale prawdziwe:( mam nadzieję że staruszek dożyje pięknych chwil i wyjdzie za bramę schroniska w lepszą przyszłość.
  11. Też mam taką nadzieję, upragniony domek na zawsze to jest to co Doris lubi najbardziej!
  12. Małpko wdrapuj się wysoko niech ktoś Cię dojrzy, taka śliczna mordka na pewno chce wyjść z tego potwornego boksu.
  13. Kapselek skacze i przypomina o sobie!
  14. ja też tak myślę, jak ktoś jej da szansę i cierpliwie podejdzie do jej lęków to piesek się osfoi i będzie chodził na smyczy przy nóżce.
  15. Chmurka do góry ! Dlaczego nie ma zainteresowania taką piękną sunieczką?? :(
  16. proszę zajrzyjcie choć na wątek, schronisko daleko ale na wątek można się dostać.
  17. Kokosek jest opuszczony skomli i prosi o zainteresowanie.
×
×
  • Create New...