Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Honey lamentuje jak go zostawiam :) przyzwyczaiŁ się do spacerków ;) W lecznicy wyszedŁ z szeleczek bo byŁ przywiązany w rejestracji do szafki, tak kombinowaŁ że wylazŁ z szelek i podreptaŁ zwiedzać lecznicę obijając się od ściany do ściany :)
  2. bubu odmawiaŁyśmy domów nawet dla psów chorych i starych jak np Kuba i wiesz dobrze że obie byŁyśmy na Nie i na Nie jest w tej sprawie schronisko. I nie wyglada to tak jakbyś się zastanawiaŁa, czytając twoje posty mam wrażenie że decyzję już podjęŁaś.
  3. I jeszcze co mi się nasunęŁo. Kto w Niemczech nie ma samochodu...??
  4. Ja nie rozumie jednego, do tej pory odmawiaŁyśmy wszystkim, wszystkim którzy oferowali DT lub DS zagranicą. A propozycje byŁy. Więc co się nagle staŁo że chcesz bubu zrobić inaczej??? Może to i jedyny oferowany dom ale jaką masz pewność że jest ok?? sama wiesz ile razy mówiŁyśmy no tak przez telefon ok a na miejscu to a to nie tak. Nie podoba mi się to i jeśli mam jeszcze jakieś zdanie to jestem na nie. W niedziele rano jedzie mój znajomy do Stuttgartu samochodem.
  5. czyta się coś takiego i czŁowik od razu pŁacze ...ze szczęścia. Hubert w Łóżku :)
  6. Honey ma już szelki, i zapewnione jedzonko do końca pobytu w lecznicy. Mam też przygotowane ręczniki na podróż i dla koci świat. Już jutro sobota!!!
  7. tak ten kremowy, na spacer się nie daŁ zabrać i on pogryzŁ Jasia. Ten pies pochodzi od sąsiadki schroniska !!! Już się jej znudziŁ !!! Dajcie mi karabin!
  8. Dobranoc Grzybku ! Mam nadzieję że choć w snach jesteś szczęsliwym pieskiem !
  9. niestety dogo czasami przytŁacza :( ja już sobie wiele razy obiecywaŁam że koniec z dogo! ale nie umiem... Dobranoc Sedziku !
  10. Czy nikt nadal nie pragnie maŁego Liska???
  11. Nikt tu nowy nie zagląda :( Bąbelek nie jest atrakcyjny???
  12. Podejmiecie decyzję jaką uważacie za sŁuszną, jesteście na miejscu.
  13. No wŁaśnie gdzie?? W jej sprawie nawet nikt nie dzwoni i nie pyta :( ot zapomniany czarny piesek :(
  14. Dobrze wszystko jest ustalone, pierwszy transport jest na mojej gŁowie, potem przechwytuje go p.T i dowozi do Nadażyna z Nadażyna odbiera go p. W. i zawozi do koci świat. Trzymajcie kciuki, oczywiście gorąco proszę o wpŁaty , w Bielsku zostanie rachunek po Honeyu, trzeba go wyprwić, jutro idę kupić szelki i koci świat nie może zostać z niczym, proszę nie zapominajcie o pekinie !!!
  15. ZmieniŁ się bardzo :) mnie się taki barzdiej podoba :) co prawda nie poznaam go ;) jak biegŁ do bramki ;) ale nie miaŁam pojęcia że można tak slicznie ostrzyc pieska :)
  16. Honey dziś pŁakaŁ po moim odejściu ...pospacerowaliśmy sobie troszkę, juz lepiej chodzi na smyczy, bardzo lubi saszetki , natomiast suchy pokarm niezbyt ;) oczywiście przy spotkaniu zinnym pieskiem ogonek aż chodzi z radości ;)
  17. Też uważam że to dobry pomysŁ, liczy się serce i chęć pomocy a nie pieniądze...cóż byŁoby mi bardzo przykro jeśli ktoś nie powierzyŁby mi zwierzaka tylko dlatego że jestem biedna...pochodzę wŁaśnie z takiej rodziny i wiem że majątek to nie wszystko. Nie zostawimy przecież tych ludzi samym sobie. Mam nadzieję że to będzie ostatni dom Huberta, do samego końca !!!
  18. nadzieja na lepsze samopoczucie i kontakt ze światem, jakikolwiek.
  19. oktawia nie mogę się dodzwonić oznaczaŁo że ktoś nie odbiera sŁuchawki nie nie że nie chce mi się dzwonić ponownie bo jest zajęte.
  20. czekam na wieści po wetowe ;) pozdrowienia dla Tz-ta ;)
  21. 8 zŁ za dobę w hotelu to szczyt marzeń w Bielsku.... Tebo życzę Ci żeby Ci się udaŁo.
×
×
  • Create New...