Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Ja nie rozumie jednego, do tej pory odmawiaŁyśmy wszystkim, wszystkim którzy oferowali DT lub DS zagranicą. A propozycje byŁy. Więc co się nagle staŁo że chcesz bubu zrobić inaczej??? Może to i jedyny oferowany dom ale jaką masz pewność że jest ok?? sama wiesz ile razy mówiŁyśmy no tak przez telefon ok a na miejscu to a to nie tak. Nie podoba mi się to i jeśli mam jeszcze jakieś zdanie to jestem na nie. W niedziele rano jedzie mój znajomy do Stuttgartu samochodem.
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Pokaż się światu !! -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czyta się coś takiego i czŁowik od razu pŁacze ...ze szczęścia. Hubert w Łóżku :) -
tak ten kremowy, na spacer się nie daŁ zabrać i on pogryzŁ Jasia. Ten pies pochodzi od sąsiadki schroniska !!! Już się jej znudziŁ !!! Dajcie mi karabin!
-
Dobranoc Grzybku ! Mam nadzieję że choć w snach jesteś szczęsliwym pieskiem !
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
niestety dogo czasami przytŁacza :( ja już sobie wiele razy obiecywaŁam że koniec z dogo! ale nie umiem... Dobranoc Sedziku ! -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Czy nikt nadal nie pragnie maŁego Liska??? -
Nikt tu nowy nie zagląda :( Bąbelek nie jest atrakcyjny???
-
No wŁaśnie gdzie?? W jej sprawie nawet nikt nie dzwoni i nie pyta :( ot zapomniany czarny piesek :(
-
Dobrze wszystko jest ustalone, pierwszy transport jest na mojej gŁowie, potem przechwytuje go p.T i dowozi do Nadażyna z Nadażyna odbiera go p. W. i zawozi do koci świat. Trzymajcie kciuki, oczywiście gorąco proszę o wpŁaty , w Bielsku zostanie rachunek po Honeyu, trzeba go wyprwić, jutro idę kupić szelki i koci świat nie może zostać z niczym, proszę nie zapominajcie o pekinie !!!
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ZmieniŁ się bardzo :) mnie się taki barzdiej podoba :) co prawda nie poznaam go ;) jak biegŁ do bramki ;) ale nie miaŁam pojęcia że można tak slicznie ostrzyc pieska :) -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też uważam że to dobry pomysŁ, liczy się serce i chęć pomocy a nie pieniądze...cóż byŁoby mi bardzo przykro jeśli ktoś nie powierzyŁby mi zwierzaka tylko dlatego że jestem biedna...pochodzę wŁaśnie z takiej rodziny i wiem że majątek to nie wszystko. Nie zostawimy przecież tych ludzi samym sobie. Mam nadzieję że to będzie ostatni dom Huberta, do samego końca !!!