Bella jutro wieczorem jedzie do jednej pani która zaoferowaŁa przechować ją odpŁatnie na kilka dni. Nie wiem co potem będzie :( na razie cieszę się z takiej możliwości.
Maciek Kot Kierownik już za TM :(:( zginąŁ tragicznie pod koŁami samochodu :(
W schronisku jest szczeniak z padaczką :( ma częste ataki :( ile jeszcze takich bid??
[quote name='jbk']Poza schroniskiem Lirka ma od razu lepszy humor :)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/235/a5d5c741a46ab5e4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Wygląda jak trochę grubsza Warka :)