Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Hej czy znacie kogoś z dogo z Oświęcimia lub oklic?? Może byŁ kiedyś też na spacerku??
  2. Bella jutro wieczorem jedzie do jednej pani która zaoferowaŁa przechować ją odpŁatnie na kilka dni. Nie wiem co potem będzie :( na razie cieszę się z takiej możliwości.
  3. dziękuję Basiu !!! Po pracy wejdę i podbiję muszę mykać teraz!
  4. Bella nie trafi do schroniska. To byby wyrok. W takich ciężkich przypadkach schron nie wchodzi w rachubę. Nasz nie ma nawet ambulatorium.
  5. Maciek Kot Kierownik już za TM :(:( zginąŁ tragicznie pod koŁami samochodu :( W schronisku jest szczeniak z padaczką :( ma częste ataki :( ile jeszcze takich bid??
  6. Ale nochalasty ;)
  7. boję się odbierać telefno ....bo mam wrażenie że to kolejny raz z lecznicy :(
  8. boję się odbierać telefno ....
  9. stare zapomniane niechciane :( starszej pani niejedna osoba ustąpi miejsca w autobusie od starego psa niejedna odwróci gŁowę ...
  10. :):) Hubcio pewnie teraz jest tulony....
  11. żywieckie kotki nie mają powodzenia :(
  12. kiedy ten ogonek będzie w gÓrze ?? pinczerka co jej zrobiŁaś ?? ;)
  13. MaŁgosia już dawno w rodzinie a Jaś?? :(
  14. oby tylko nie padaŁo...
  15. pamiętam jak lisek w zeszŁe wakacje szalaŁ na dziaŁce ...
  16. Ale się skrada na pierwszym zdjęciu :)
  17. Nie wiem :( naprawdę nie wiem :(
  18. 10 telefonów dziennie ale od mądrych i dobrych ludzi !!!
  19. Taki Ładny psiak ...i domku nie widać :(
  20. skoro domku nie ma to do innej lecznicy trzeba Mopa przewieźć.
  21. [quote name='jbk']Poza schroniskiem Lirka ma od razu lepszy humor :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/235/a5d5c741a46ab5e4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Wygląda jak trochę grubsza Warka :)
  22. To _bubu_ nie wiedziaŁa że ją ogaszasz. Dziękuję że pamiętasz o Lirze , mam nadzieję żę ktoś ją w końcu dostrzeże !!
  23. 29 to niedziela :( wraca dr G i Bella nie może zostać w lecznicy :(
  24. Bella po spacerze nie chce wracać do boksu :(
×
×
  • Create New...