Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Dobranoc piesku !!!
  2. To bardzo mądre, w czasie snu organizm się regeneruje, Max potrzebuje odpoczynku.
  3. hahah wie co dobre :) Bardzo się cieszę że go wybraaś, pamiętasz jak się zastanawiaŁyśmy kogo ?? I wtedy pomysŁ z Marainem, że spokojny dla dziecka a bez szans i trzeba go pokazać :)
  4. dobranoc, zaglądajcie czasami do mnie:
  5. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114787 pozacŁane wisiorki dla Maxia http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114697 coś dla kibiców piŁki nożnej
  6. Maszka mnie chyba nie polubiŁa ... może nie lubi chudych?? A tu wracamy z wycieczki...tyŁ jest 3osobowy ale Maszka nie pozwoliŁa mi siedzieć obok siebie , musiaŁem zejść na dÓŁ ...ale i tak byŁo fajnie i byŁo tak fajnie że nie chciaŁem wyjśc z auta ;) nie śmiejcie się ze mnie taką minkę zrobiŁem specjalnie, Ola powiedziaŁa chodź a ja jej język pokazaŁem ...
  7. Sacerek nie byŁ aż taki dŁugi, zresztą Maxiu i tak chodzi bez przerwy w lecznicy wkoŁo pomieszczenia w którym jest zamknięty więc troche trawki mu nie zaszkodzi. A dziś byo tylu ludzimw lecznicy z pacjentami że Max od wczoraj wieczora nie byŁ wyprowadzony. A byŁo już po poŁudniu.
  8. Max mnie dzisiaj zachwyciŁ, pojechaliśmy na Łąkę , ja Max moja Sari i Maszka, Max chodziŁ za nimi i wąchaŁ, bardzo mnie cieszy że na coś reaguje , że nie jest caŁkiem tragicznie z tym zamknięciem się w sobie. PrzyszŁa też suczka Ksena wielkości Maxa , powąchaŁy się a potem Max zacząŁ lizać Ksenę po pyszczku ;) . Zrobiam kilka zdjęć ale niestety on jest caŁy zcas w ruchu :( więc jakość kiepska ale zobaczcie sami jak teraz wygląda. Uciekają mi :( nie mogę tych maŁych kurdupli dogonić :( Masza sama zjadŁa mysz , zanim podszedŁem to już się oblizywaŁa... Jestem jeszcze trochę smutny i zmęczony ale przejdzie mi to ... Ulubionym zajęciem Sari jest kopanie, można ją wtedy wąchać do woli ;) Fajnie tak sobie móc wąchać ;)
  9. Dzięuję zapytam weterynarza, na razie Bella czuje się dobrze, wczoraj odwiedziŁ ją Dobry Duch ;) jak przypuszczasz skakaŁa z radości :). Warunki ma bardzo dobre, wychodzi na olbrzymi ogród kiedy che. Dziś miaŁam ja jechać ale niestety pani ma jakieś plany więc wizyta zostaŁa przeŁożona. Bella zostaje tam do końca tygodnia.
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114571[/URL] wątek Kajtusia !
  11. Aga super wieści !!! Bardzo bardzo się cieszę, czy masz pieniążki na karmę??
  12. Dzięki, ja po dzisiajszym dniu też mam nadzieję !!!! :):):) teraz tylko Dt i pieniążki na leczenie potrzebne, wierzę że będzie dobrze!!
  13. Różne rzeczy :) będziesz wiedziaŁa :) pytają o charakter, zachowanie na spacerze ogólnie jak to jest jak ktos bierze psa ze schroniska, czy się pŁaci za adopcję, trzeba powiedzieć o przedadopcyjnej wizycie. Basia Ty to wszystkow wiesz !! To tak jak byŁo z Bianką , sama wszystko nagraŁaś !
  14. Budrysek ale niespodzianka :) nie wiesz kto przygarnąŁby 2tygodniowego kotka z kk?? Jest bez mamy i pacze:( jeszcze nie je samodzielnie :(
  15. sŁodkości :):):) warto byŁo czekać 8 lat !! Chociaż nikomu nie życzę !!
  16. Nie mogę zrozumieć :(
  17. hahahah Maja uczy się jak na rzie jednego ;) chodzenia na smyczy !! I robi duuuże postępy ! A pamiętam jak pani behawiorystka mówiŁa że mamy sobie dać spokój ;)
  18. Basiu podawaj zawsze dwa telefony to uŁatwia, do bubu często nie można się dodzwonić wiem z doświadczenia więc możesz jeśli się zgodzisz podawać też swój.
  19. Kurde dogo nawala ...!! Proszę przeczytaj 2 posty wyżej.
  20. Kolejny dzień za nami :) też bardzo się cieszę , niestety to wcale nie oznacza że niebezpieczeństwo minęŁo, dla mnie jednak jest poprawa !
  21. Sms... Budrysek przcież ja nie ma Twojego telefonu, nie znamy się ;) a z Bolkiem bubu mówiŁa że jedzie. Nie wiedziaŁam że Ty byŁaś.
×
×
  • Create New...