Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Dobranoc piesku !!!
-
To bardzo mądre, w czasie snu organizm się regeneruje, Max potrzebuje odpoczynku.
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok, w razie czego proszę napisz. -
dobranoc, zaglądajcie czasami do mnie:
-
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114787 pozacŁane wisiorki dla Maxia http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114697 coś dla kibiców piŁki nożnej
-
Maszka mnie chyba nie polubiŁa ... może nie lubi chudych?? A tu wracamy z wycieczki...tyŁ jest 3osobowy ale Maszka nie pozwoliŁa mi siedzieć obok siebie , musiaŁem zejść na dÓŁ ...ale i tak byŁo fajnie i byŁo tak fajnie że nie chciaŁem wyjśc z auta ;) nie śmiejcie się ze mnie taką minkę zrobiŁem specjalnie, Ola powiedziaŁa chodź a ja jej język pokazaŁem ...
-
Sacerek nie byŁ aż taki dŁugi, zresztą Maxiu i tak chodzi bez przerwy w lecznicy wkoŁo pomieszczenia w którym jest zamknięty więc troche trawki mu nie zaszkodzi. A dziś byo tylu ludzimw lecznicy z pacjentami że Max od wczoraj wieczora nie byŁ wyprowadzony. A byŁo już po poŁudniu.
-
Max mnie dzisiaj zachwyciŁ, pojechaliśmy na Łąkę , ja Max moja Sari i Maszka, Max chodziŁ za nimi i wąchaŁ, bardzo mnie cieszy że na coś reaguje , że nie jest caŁkiem tragicznie z tym zamknięciem się w sobie. PrzyszŁa też suczka Ksena wielkości Maxa , powąchaŁy się a potem Max zacząŁ lizać Ksenę po pyszczku ;) . Zrobiam kilka zdjęć ale niestety on jest caŁy zcas w ruchu :( więc jakość kiepska ale zobaczcie sami jak teraz wygląda. Uciekają mi :( nie mogę tych maŁych kurdupli dogonić :( Masza sama zjadŁa mysz , zanim podszedŁem to już się oblizywaŁa... Jestem jeszcze trochę smutny i zmęczony ale przejdzie mi to ... Ulubionym zajęciem Sari jest kopanie, można ją wtedy wąchać do woli ;) Fajnie tak sobie móc wąchać ;)
-
Dzięuję zapytam weterynarza, na razie Bella czuje się dobrze, wczoraj odwiedziŁ ją Dobry Duch ;) jak przypuszczasz skakaŁa z radości :). Warunki ma bardzo dobre, wychodzi na olbrzymi ogród kiedy che. Dziś miaŁam ja jechać ale niestety pani ma jakieś plany więc wizyta zostaŁa przeŁożona. Bella zostaje tam do końca tygodnia.
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga super wieści !!! Bardzo bardzo się cieszę, czy masz pieniążki na karmę?? -
Dzięki, ja po dzisiajszym dniu też mam nadzieję !!!! :):):) teraz tylko Dt i pieniążki na leczenie potrzebne, wierzę że będzie dobrze!!
-
Różne rzeczy :) będziesz wiedziaŁa :) pytają o charakter, zachowanie na spacerze ogólnie jak to jest jak ktos bierze psa ze schroniska, czy się pŁaci za adopcję, trzeba powiedzieć o przedadopcyjnej wizycie. Basia Ty to wszystkow wiesz !! To tak jak byŁo z Bianką , sama wszystko nagraŁaś !
-
Nie mogę zrozumieć :(
-
hahahah Maja uczy się jak na rzie jednego ;) chodzenia na smyczy !! I robi duuuże postępy ! A pamiętam jak pani behawiorystka mówiŁa że mamy sobie dać spokój ;)
-
Basiu podawaj zawsze dwa telefony to uŁatwia, do bubu często nie można się dodzwonić wiem z doświadczenia więc możesz jeśli się zgodzisz podawać też swój.
-
Kolejny dzień za nami :) też bardzo się cieszę , niestety to wcale nie oznacza że niebezpieczeństwo minęŁo, dla mnie jednak jest poprawa !