Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Każdy malamut goni kury, po co go brali to byŁo oczywiste!! W taki razie bierz 2 pudelki do fryzjera.
  2. [quote name='AniaB']Hund, czy ta Pani moze ja odpłatnie przetrzymywać dłuzej? i jakiego rzędu są to koszty? Dodałam sobie Belle w subskrybcje, postaram sie jak najszybciej zrobic bazarek.. I jeszcze jedno - czy Bella zażywa jakies leki watrobowe? Zostało mi ich troche po Brenduni - to leki ludzkie, dość drogie.. Jeśli byłoby coś potzrebne to mam essentiale forte w kapsułkach, heparegen w tabletkach, hepatil w fiolkach (do zastrzyków lub kroplówek), cocarboxylasum - przeciwzapalny - w fiolkach do zastrzyków.. Moge coś wysłac jakby było trzeba..[/QUOTE] Przepraszam że tyle to trwa , jutro powinnam mieć odpowiedź.
  3. Wierzę że będzie dobrze. Musi być.
  4. ......................................................
  5. Jak na razie stan nadal niestabilny, nie wiadomo czy uda się mu pomóc caŁkowicie.
  6. Togaa masz rację ! Bella jest starym schorowanym psem, nie wiadomo ile czasu jej zostaŁo. RozmawiaŁam dziś jeszcze z Moniką, Bellą przyjeżdża w weekend.
  7. W poŁudnie Max miaŁ dobre chwile :) spacerek i przytulanko ale wieczorem przez godzinę wymiotowaŁ, rzucaŁo nim :( dusiŁ się , zrobiŁ z tego wszystkiego kupę , po prostu już nie panowaŁ na d niczym, męczyŁ się przeokropnie :(:(:( Już nie wiem co zastanę kolejnego dnia i dlaczego tak jest :( Jeszcze tak źle nie byŁo. po 21ej byŁo już ok, zjadŁ kolację i poszliśmy na normalny spacer. Nosówki nie byŁo zatem jest to niedotlenienie mózgu spowodowane albo guzem, albo wylewem albo udarem. na razie skupiamy się na kale (jest normalny ale może są robaki) i na powiększonym węźle chŁonnym.
  8. Może uda Ci się jakieś zdjęcia zrobić amanta ;) i dziewczyny :) teraz pewnie nawet żylaki go nie bolą ;) hahhahahah
  9. Musimy, naprawdę Monika ma bardzo trudną sytuację dlatego nie decydowaŁa się od razu.
  10. :( brak chetnych.....
  11. Czy staruszki są przegrane :( ?? czy do końca nie kochane , nie znaczące i nie ważne będą żyŁy w cieniu w ciszy ?? Ile jeszcze ?? Nikt nie zliczy !! Życie podŁe jest czasami ale każdy może pomóc ! spacerami, pieszczotami i wpŁatami...;)
  12. Cętkowana Maja po wybiegu biega zabierz ją na spacer pokarz bŁękit nieba zabierz ją do domu , kochaj już na zawsze, będzie czuwać wiernie dopóki nie zgaśnie.....
  13. mŁode peŁne wdzięku, komu komu?? Pedofilom wstęp wzbroniony !!!
  14. [quote name='peate']No, Ola niezła pora na obiad :evil_lol:[/QUOTE] Niestety pracuję w takich idiotycznych godzinach ....ale lepsze to niż nic. Guziczku śmielszy już jesteś??? Czy chcesz pobić rekord Warki ;)
  15. Jan Pierwszy Rudy z Żywiecczyzny nadal poszukuje schronienia na dalsze lata swojego życia ! ! ! Daj mu szansę ! ! !
  16. Oj rudy rudy rydz , mam na rydza smaczek ;) Lisek Rudek nadal bez domku !!! Czy ktoś ma na niego ochotę??
  17. Kiedy Lircia zaczęŁa wychodzić na spacery byŁa chudzinką z dwiema Łysymi plamami po bokach, cicha ,wsytrasznona ale bardzo spargniona kontaktu z czŁowiekiem. teraz jest otwarta :) lekko przy sobie z pięknym kruczoiczarnym bŁyszczącym futerkiem :)
  18. Bąbelek marzy wŁaśnie pochrapując aby niedziela byŁa na codzień, aby dobre sŁowa i gŁaskanie byŁy każdego dnia , aby radość ze zbliżającego spaceru byŁa normalnym przerywnikiem dnia....aby byŁ ważny dla kogoś kto będzie dla niego caŁym światem!
  19. ja też czekam na wieści, dobranoc piesku !!!
  20. cokolwiek, tak naprawdę w schronie nie ma nic chyba że wet byŁ i zostawiŁ, to co kupimy to mamy a przydaje się wszystko.
  21. ślinienie przy wściekliźnie inaczej wygląda, może to prędzej być od migdaa lub tak jak mówi dr A od porażenia ponosówkowego.
  22. Nie ma ale będą ;) Niestety nikt nie zaintersowaŁ się Bellą w tym sensie żeby dać jej dom. Do końca tygodnia zostanie zapŁacony pobyt Belli w DT w którym teraz jest, potem Dobry Duch -MONIKA zabiera ją do siebie. To byŁa ciężka decyzja ze względu na sytuację DD , omawiaŁam z Moniką ją kilka razy. Bella będzie miaŁa dom do końca swoich dni , ja będę organizować co jakiś czas bazarki bez tego nie obejdzie się utrzymanie Belli. Niestety sytuacja Moniki nie jest różowa, mieszka na wsi , a do dobrego weterynarza musi jechać 40 km do Bielska. Jeśli dogo jej nie pomoże może skończyć jak Violetta V...:( Moniki psy zostaŁy już zapoznane z Bellę, obeszŁo się bez większych dominacji, zresztą Bella jest spokojna. Zdjęcia będą oraz relacja z przyjazdu do domu również.
  23. roz2 poznajesz co Max ma na szyjce??
×
×
  • Create New...